Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно частите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно частите

    Колеги,нормално ли е на 20К да се сменят шарнири/накрайници/биалетки/тампони и другите железа по ходовата според вас ? От Бритпатрс се отказах отдавана но каквото и друго са сложа максимума е 2 години.Камионя се кара ежедневно и върши работа на 50/50 в най добрия случай или 60/40 off/on road.
    Use since:
    OpenBSD 3.x
    FreeBSD 4.x
    Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

  • #2
    От: Относно частите

    Зависи колко ти е тежко трасето дето караш offroad и какъв тип е ,скала,камъни,черен път с ендъци ,колко са дълбоки и кво усукване има в ходовете на окачването,с каква скорост се кара по терена.Факторите са много,а и частите не са това което бяха.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Относно частите

      Нормално каране без изгъзици,колата ми е за работа не за удоволствие.Обикновенно се движа на 2-ра или 3-та като пътя е комбиниран (макадан,черен път с ендеци,ропи и малко останал асфалт).Усукване има,доста странично,често опирам отпред и отзад при пресичане на тесни но дълбоки дерета ( почти винаги теглича задира ). Меря километрите от заряд до заряд и обикновенно навъртам 400-600км. средно по такива пътища месечно.Напоследък сменям само с Lemforder,мисля че те най дълго карат.
      Use since:
      OpenBSD 3.x
      FreeBSD 4.x
      Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

      Коментар


      • #4
        От: Относно частите

        Ква е машината ?Купувах за Фронтера части на Japanparts и засега нямам проблеми.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #5
          От: Относно частите

          Дискотека 2,не е пробклама в машината.Просто частите са яко ментета.Japanparts ако е като Delphi което е някаква марка Made in Turkey са просто ментета на по висока цена
          Use since:
          OpenBSD 3.x
          FreeBSD 4.x
          Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

          Коментар


          • #6
            От: Относно частите

            За сега нямам проблеми с тях.Натам ще си покаже.Преди дни купувах предни накладки ,много яко изпълнение ,нищо подобно от купуваните до сега,но изхвърлих опаковката май ,имаше си и книжка на доста езици кво и как трябва да правиш при смяната ,четох на руски .Учуден съм щото подробно описват стъпките при смяната като по учебник и това за едни накладки.В нито един накладков комплект не съм попадал на нещо такова ,а цая коли са ми минали през ръцете и в сервизи ,а и лични.Просто като погледнеш продукта и като опаковка и като изработка си личи ,че не е баш менте.Преди няколко месеца купувах дросел на инжекциона на Поло 97 ма ,не стига че маса пари за такава част ,не стига че на същата фирма като оригиналния ,на шмиргел все едно беше шлайфана отливката на корпуса ,а стария с перфектна изработка.Едновремешните части нямат нищо общо с тези сега като качество.
            Последно редактирано от faster; 27-06-17, 08:09.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X