Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект #442

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проект #442

    За ЛЕД-лампите, ако са читави (което, странно, но не значи задължително скъпи), проблеми няма да имаш. Наскоро пробвахме едни, за съжаление кутийките ги отвя вятъра някъде, та марката е под въпрос - отлична работа, като за водача, така и за насрещните. Което лично мен ме учуди много, щото на цена бяха нещо от сорта на 30тина кинта бройката. Под въпрос е колко ще издържат, дотук са на 2 месеца и всичко е ОК, но е рано за дългосрочни отзиви.

    За шумоизолацията - да, налага се, само не прави грешката да слагаш мокети, кичета, дунапрени и прочее не-джипкаджийски неща. Ако не ти е много изгнило купето отдолу, слагай 10-15мм изолация за индустриални климатици - нито се мокри, нито задържа, нито пропуска вода. А колкото и да е градска Ужаската... все пак. Проверено на практика, работи. Върху изолацията задължително гумени стелки, или нещо друго подобно, че директно на кални обувки не издържа много, а и е неудобно.

    С новият двигател не прекалявай, мостовете не са чак толкова яки. Да, знам, че сега всиките уаз-каджии ще ми скочат, че и тук-там някой с преправена Витара Със 120 коня няма да ги събориш, но много нагоре като че ли не е добра идея. И не забравяй, че кобрите и сцеплението с асфалта са различни понятия

    Успех!
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #32
      От: Проект #442

      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
      За ЛЕД-лампите, ако са читави (което, странно, но не значи задължително скъпи), проблеми няма да имаш. Наскоро пробвахме едни, за съжаление кутийките ги отвя вятъра някъде, та марката е под въпрос - отлична работа, като за водача, така и за насрещните. Което лично мен ме учуди много, щото на цена бяха нещо от сорта на 30тина кинта бройката. Под въпрос е колко ще издържат, дотук са на 2 месеца и всичко е ОК, но е рано за дългосрочни отзиви.

      За шумоизолацията - да, налага се, само не прави грешката да слагаш мокети, кичета, дунапрени и прочее не-джипкаджийски неща. Ако не ти е много изгнило купето отдолу, слагай 10-15мм изолация за индустриални климатици - нито се мокри, нито задържа, нито пропуска вода. А колкото и да е градска Ужаската... все пак. Проверено на практика, работи. Върху изолацията задължително гумени стелки, или нещо друго подобно, че директно на кални обувки не издържа много, а и е неудобно.

      С новият двигател не прекалявай, мостовете не са чак толкова яки. Да, знам, че сега всиките уаз-каджии ще ми скочат, че и тук-там някой с преправена Витара Със 120 коня няма да ги събориш, но много нагоре като че ли не е добра идея. И не забравяй, че кобрите и сцеплението с асфалта са различни понятия

      Успех!
      Благодаря ти за съветите! Нещо подобно ли имаш предвид?
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screen Shot 2017-10-01 at 3.05.55 PM.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5768267

      Коментар


      • #33
        От: Проект #442

        Първоначално публикуван от Vasko Nikolov Преглед на мнение
        Какви пари ще и търсиш? Има ли луфтове или течове?
        Не съм я пробвал взех я за изправна търся и 35лв взех я за 70
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #34
          От: Проект #442

          Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
          Не съм я пробвал взех я за изправна търся и 35лв взех я за 70
          Говорим за пълен комплект, нали? (помпа, маркучи, казанче, кутия)

          Коментар


          • #35
            От: Проект #442

            Първоначално публикуван от Vasko Nikolov Преглед на мнение
            Говорим за пълен комплект, нали? (помпа, маркучи, казанче, кутия)
            само кутия е това помпа и друго нямам
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • #36
              От: Проект #442

              Мисля че ми остана помпата и маркучите от едно БМВ 3-та серия.Бих ти ди подарил ако вършат работа.

              Коментар


              • #37
                От: Проект #442

                Първоначално публикуван от Vasko Nikolov Преглед на мнение
                Благодаря ти за съветите! Нещо подобно ли имаш предвид?
                [ATTACH=CONFIG]932064[/ATTACH]
                Не точно. Не му знам точното име, мога да питам, порест материал, прилича малко на дебела подложка за ламиниран паркет, но е от някакъв вид гума и е с по-ситни 'меурчета'. На това не знам какво има зад фолиото, ако е подобен материал - защо не?
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #38
                  От: Проект #442

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Бъди човек, сложи нормални крушки. И ти ще виждаш, и няма да те сърби задника като се размианваш с някого.

                  Всичко друго е добро ама тая цигания разваля картинката.
                  Ясен като е прав е прав. Н4 е кенеф по начало, зад френелова леща двоен кенеф, а като се сложи на такъв фар ксенон или диод и става тотален кенеф.
                  Ако държиш на диоди - за теб се продават готови 7 цолови доидни фарове. Последно бяха около 300-400 лв комплекта в наше село.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проект #442

                    Що бе - ако иска колегата да задълбава в илюминативното дело, едни лупи ще дойдат добре, дори по-добре. Ама си трябва читава изработка.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проект #442

                      Не си прав Вени

                      Така съвсем илюстративно.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:283.2 КБ
ID:5768312

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maxresdefault.jpg
Прегледи:1
Размер:299.8 КБ
ID:5768313
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проект #442

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Не точно. Не му знам точното име, мога да питам, порест материал, прилича малко на дебела подложка за ламиниран паркет, но е от някакъв вид гума и е с по-ситни 'меурчета'. На това не знам какво има зад фолиото, ако е подобен материал - защо не?
                        В темата на m_g за жигулата има правилния материал. На Ужаската аз съм сложил Гомапласт - не е толкова красиво ама пак става. Играчка е лепенето.

                        За фаровете решенията са ясни ама струват колкото струват.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проект #442

                          350 лв не са крупната сума ебаси.
                          Поевтиняха вече
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проект #442

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            350 лв не са крупната сума ебаси.
                            Поевтиняха вече
                            Съгласен съм, и аз много ги харесвам. Един приятел сложи такива и му ги откраднаха ;(. Затова не съм сложил. Иначе е добре обмисляно и в бъдеще ще се сложат със сигурност. А и вече може да се поръчат за под 200лв от Китай

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проект #442

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Не си прав Вени
                              LED-овете си светят много харно, ама оставам с впечатление, че колегата обича по по-трудния начин да решава нещата. Та за това му предложих лупите - докато ги монтира, що занимавка ще има...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проект #442

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Ясен като е прав е прав. Н4 е кенеф по начало...
                                Опа... така става, като пише човек, без да мисли ... Това, което се тества при нас е на H7... За H4 нямам идея кое, как и колко. Извинения ако съм подвел някого...

                                П.П. То вече не се тества де. Малка верижна катастрофа и няма вече ни кола, ни фарове, ни лед-лампи. Добре, че няма и сериозно пострадали... Що така все още има хора, дето си мислят, че мокрия асфалт и силно превишената скорост са добър повод да си побъбриш по телефона, докато караш... Пазете се, пичове!
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X