Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пневматичен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пневматичен гайковерт

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Нямаше лепило, нямаше ръжда. Резбите са в състояние неразличимо от ново.

    И да, преходника от 1/2 към 3/4 + камъка 42 си тежат. Обаче въпросния гайковерт трябва и тях да ги засили. Докато опитвах да развия въпросните 2 малки болта, навити на 150Nm, единия камък се пукна.

    ПП: Не говоря за лидълски гайковерт, а за Forch/Hazet компактен такъв.
    Има огромно значение,независимо от гайковерта,даже се продават едни камъни с цял маховик на тях.По мои наблюдения колкото по-късо е разстоянието от гайковерта до болта и колкото по тежък е камъка по периферията,толкова му се увеличават възможностите,сложиш ли 2-3 удължения от обикновените и може нищо да не отвиеш,при удар се усукват леко и се губи в тях.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cq5dam.thumbnail.900.760.png
Прегледи:1
Размер:376.8 КБ
ID:5796866

    Коментар


    • От: Пневматичен гайковерт

      Колебая се между IR 2235 QXPA и 2235 QTiMAX. Дали втория не е много напомпан и съответно да е със съкратен живот? И друго, че му трябва малко по-дебел маркуч, няма да извади целия си потенциал. Разликата в цената е 200лв.

      Коментар


      • От: Пневматичен гайковерт

        https://youtu.be/3J7mG9t9d0s
        Хазет ,парксайд и Вюрт на 8 години ,560 нм ,толкова стар ,че го нямат в каталога от 4 години.
        Бетата която се мярка на клипа (на масата е) въобще не ги усеща тези болтове ,все едно са завити на ръка.
        1,5 бара ,маркуча е с вътрешен отвор 10мм
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • От: Пневматичен гайковерт

          10,5 бара ,нещо не ми е излязла нулата по-горе.
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Пневматичен гайковерт

            Защо ги надуваш толкова?
            Иначе си поръчах 2235QXPA -494лв. Утре ще му се радвам.

            Коментар


            • От: Пневматичен гайковерт

              За да върша работа. Засега не съм изпитал нужда от 3/4-ти гайковерт-бетата отвива всичко.
              Калин Владов,09РСПБЗН

              Коментар


              • От: Пневматичен гайковерт

                Здравейте,според вас колко нютона гайковерт ми трябва за сервиз за гуми за леки и лекотоварни коли,питам защото ще търся нещо втора ръка като за начало че много парички заминаха за машини крикове и т.н.

                Коментар


                • От: Пневматичен гайковерт

                  Първоначално публикуван от perdeee Преглед на мнение
                  Здравейте,според вас колко нютона гайковерт ми трябва за сервиз за гуми за леки и лекотоварни коли,питам защото ще търся нещо втора ръка като за начало че много парички заминаха за машини крикове и т.н.
                  Ти как си представяш ,някой майстор да си продаде хубав, работещ, стар гайковерт на изгодна за теб цена.?
                  Я не се занимавай с глупости и си купи някой хубав и силен гайковерт ,нов и със гаранция.И без Парксаит,Райдър и подобни китайски бълвочи.
                  Това е машинка която при нормално ползване може да те надживее.

                  Коментар


                  • От: Пневматичен гайковерт

                    По принцип си прав,и аз също не бих го направил,а какво бихте препоръчали като марка и нютони,ударен ли да е или не? Никога до сега не ми се е налагало да ползвам пневматичен гайковерт и никак не съм запознат какво би ми свършило работа.

                    Коментар


                    • От: Пневматичен гайковерт

                      Когато търсих моя, в олх-а излезе една обява за Родкрафт the beast. Потърси я, беше втора ръка - нов.
                      ПС: Имаш ЛС

                      Коментар


                      • От: Пневматичен гайковерт

                        Търси Chicago Pneumatic брандирани са като CP отстрани на гайковерта и търси пистолет с надпис в отливката,не с лепенка.Проста и неубиваема машинка,има и части за тях.https://wolfe.bg/93-thickbox_default...matic-734h.jpg
                        Моя е нещо подобно,но за нищо на света не бих се разделил с него.

                        Коментар


                        • От: Пневматичен гайковерт

                          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                          Търси Chicago Pneumatic брандирани са като CP отстрани на гайковерта и търси пистолет с надпис в отливката,не с лепенка.Проста и неубиваема машинка,има и части за тях.https://wolfe.bg/93-thickbox_default...matic-734h.jpg
                          Моя е нещо подобно,но за нищо на света не бих се разделил с него.
                          Супер са един приятел докара от Сащ почти цялата гама.Три броя бяха на 1/2 и един на 3/4.Невероятни машини.
                          Не знам само дали няма и на тях да са спретнали някое менте.
                          Но Чикагото е Мерцедеса на тея инструменти !!!

                          Коментар


                          • От: Пневматичен гайковерт

                            Ментета има,но се познават лесно.Логото на марката е сложено като лепенка на пистолета,а на истинските е в отливката.На тази марка освен пистолети имам и 2 комплекта ударни камъни 10-27 къси и дълги,преди 10-12 години броих около 300лв само за камъните от пловдивския панаир,но си заслужават всяка стотинка,до сега няма нито един счупен,а вече не си личи кой какъв е от работа.

                            Коментар


                            • От: Пневматичен гайковерт

                              Днес по-интензивна работа с ИР-а, много добре. Някак си "пести" ударите. Развих полуоска с 30мм камък без проблем. Много съм доволен.

                              Коментар


                              • От: Пневматичен гайковерт

                                Здравейте,днес се обзаведох със този гайковерт,дано съм случил на машинка,във инструкцията пише че трябва да се смазва съединителя та въпросът ми е с какво се смазва и от къде? За пневмо групата е ясно но този съединител???Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181101_144515.jpg
Прегледи:1
Размер:722.2 КБ
ID:5801646 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181101_144501.jpg
Прегледи:1
Размер:942.2 КБ
ID:5801647

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X