Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пневматичен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пневматичен гайковерт

    Имам чисто нов Вюрт 1/2 мах, купих го и не съм ползвал дори. Мисля че за 260лв ще се разделя с него...
    Z06 = Seven liters of pure troublemaker!

    Коментар


    • От: Пневматичен гайковерт

      На мен колеги монтьори горещо ми препоръчаха това на снимката.Работят с няколко такива повече от две години и са доволни.Вчера и аз го поръчах.Скоро пазарувах други неща от същия търговец и ще ми дойде на 330лв,като бонус към него ще има и комплект вложки за алуминиеви джанти от същата марка.Да видим какво ще покаже.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190204_200851.jpg
Прегледи:1
Размер:401.4 КБ
ID:5809073

      Коментар


      • От: Пневматичен гайковерт

        Да попитам на гайковерта има отвор за сипване на масло, какво масло се сипва в него?
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • От: Пневматичен гайковерт

          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
          Да попитам на гайковерта има отвор за сипване на масло, какво масло се сипва в него?
          В една таблица даваха нещо от рода на ISO VG 46, по нашенски казано - хидравлично масло.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Пневматичен гайковерт

            Какво ви е мнението за този гайковерт?
            По тази табела какво масло се сипва?
            Прикачени файлове
            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

            Коментар


            • От: Пневматичен гайковерт

              Ето табелката
              Не иска да се качва,
              Пише 1/2 oz. sae 05oil
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • От: Пневматичен гайковерт

                Продава се специално масло за машинки на въздух.С 1л карам вече над 10 години, а дори не съм го преполовил.Масльонките дето подават сами събират около 10-20мл,а в инстукцията пише 1 капка масло преди работа,ако ги няма тях.Иначе по устройство са крайно некапризни машинки и с всяко достатъчно "тънко" масло ще работят,дори и да го предозираш,те го изплюват през изпускателните отвори за нула време.Убиват ги частиците ръжда от ресивера във въздуха, водата не съм забелязал да ги събаря особено.

                Коментар


                • От: Пневматичен гайковерт

                  Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                  .Убиват ги частиците ръжда от ресивера във въздуха, водата не съм забелязал да ги събаря особено.
                  От личен опит и от това което наблюдавам при кратунчовците,тези инструменти са дуракоустоичиви и почти не искат подръжка. Повредите (скъсани шпиндели) са резултат от неправилна експолоатация (и при мен). Ако до 5-6 секунди не тръгне да се развива,решението е в следващия размер(научено по скъпия метод-проби грешки).
                  Затова подържам малък,среден и голям (почти не влиза в боя) според случая.

                  Коментар


                  • От: Пневматичен гайковерт

                    Под голям имаш впредвид 1"? На мен повече от 3/4 не ми е трябвал поне засега.Аз им харесвам точно това, че са страшно дуркоустойчиви,ремонтопригодни и леки.Пластинчатата турбинка не може по никакъв начин да се сравнява с теглото на електормотор.Случвало се е гайковерт да падне в корито с антифриз, да се намокри сериозно, да падне от високо,последствия по работата - абсолютно никакви.Но с годините го усещам, че почва да отслабва и някой ще трябва да отварям и да сменя пластините.До тук работи 13 години, доста натоварено, но само аз работя с него, от ден първи е с масльонка, въздуха е филтриран перфектно и тръбите са пластмасови.

                    Коментар


                    • От: Пневматичен гайковерт

                      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                      Под голям имаш впредвид 1"? На мен повече от 3/4 не ми е трябвал поне засега.
                      В авторемоната 3/4" е големият,1" и 1 1/2"не се ползват,тяхното място е при гумите на камионите и тежките верижни машини.
                      И 24мм болт и гайка не издържат на 3/4".

                      Коментар


                      • От: Пневматичен гайковерт

                        Благодарение на колегата Станьо /sek.1/ ,който ми даде координати , се сдобих с едно любителско гайковертче , което при първа проба на болтовете на джантите на джипа /М 14 Х 1,5/ се справи за секунди.Налягането на балона на компресора беше 7.5 ат. ,маркуч ф8 вътрешно и бързи връзки.Е вече сам ще си въртя летни- зимни.А и за нещо дребно инцидентно ще помага.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0042.jpg
Прегледи:1
Размер:460.8 КБ
ID:5810340Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0044.jpg
Прегледи:1
Размер:311.2 КБ
ID:5810341

                        Сега остава да си набавя и някое и друго ударно камъче и такааа ... .
                        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                        Ат.Буров.

                        Коментар


                        • От: Пневматичен гайковерт

                          Да ти кажа хич не е любителско . Пердаши гайките на мотокара за секунди . Миналата седмица го взе един приятел че неможали с някакъв уж марков да отвият някакви болтове по ходовата част на бус Ивеко и тях ги отвил за секунди . На миналата смяна с него си стегнах болтовете на джантите на реното . Гумаджиите срещу работата много ме псуваха техния не можа да ги отвие
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Пневматичен гайковерт

                            Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                            Благодарение на колегата Станьо /sek.1/ ,който ми даде координати , се сдобих с едно любителско гайковертче , което при първа проба на болтовете на джантите на джипа /М 14 Х 1,5/ се справи за секунди.Налягането на балона на компресора беше 7.5 ат. ,маркуч ф8 вътрешно и бързи връзки.Е вече сам ще си въртя летни- зимни.А и за нещо дребно инцидентно ще помага.[ATTACH=CONFIG]983442[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]983443[/ATTACH]

                            Сега остава да си набавя и някое и друго ударно камъче и такааа ... .
                            Колега, може ли да препратиш координатите, ако не е проблем разбира се ?

                            Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk

                            Коментар


                            • От: Пневматичен гайковерт

                              0888575741 -Ахмед . Продава на битака в Малашевци. Аз го купих от там. Събота или неделя отиваш и си взимаш.
                              "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                              Ат.Буров.

                              Коментар


                              • От: Пневматичен гайковерт

                                Тоя последния много прилича на моя, дет съм го купувал преди около 5-6 години. Малко по-различен е моя:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3623.jpg
Прегледи:1
Размер:297.2 КБ
ID:5810345Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3624.jpg
Прегледи:1
Размер:308.1 КБ
ID:5810346Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3625.jpg
Прегледи:1
Размер:285.8 КБ
ID:5810347Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3626.jpg
Прегледи:1
Размер:358.5 КБ
ID:5810348Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3627.jpg
Прегледи:1
Размер:331.2 КБ
ID:5810349Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3628.jpg
Прегледи:1
Размер:332.5 КБ
ID:5810350

                                Иначе бая чудеса е сътворил с вътрешно Ф6 на маркуча.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X