Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пневматичен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пневматичен гайковерт

    Прочетох всички постове по темата, не можах да се ориентирам какво търся. А именно, гайковерт, подходящия маркуч с обхват поне 10 метра, бързи връзки 3-4 броя. Лошото е че средствата определени за това са около 300 лв. Няма да се използва постоянно и ежедневно, предимно за гайки и болтове на леки автомобили и джипове. Моля за компетентни мнения и съвет. Благодаря.
    PS. Компресора е 150 литров, 10 атм. макс.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

    Коментар


    • #32
      От: Пневматичен гайковерт

      Маркуча трябва да в 10мм.
      По принцип ти трябва и група която да добавя масло и да отделя конденза.
      Но при тези параметри за цена няма как да стане и с група та ще трябва са му сипваш и по малко масло и да внимаваш да нямаш конденз или поне да не е много.
      И при така поставените условия ти остват около 250лв.
      А за 250 лв нов гайковерт няма много смисъл да го купуваш.
      Та или добави още 100 тина лева или гледай за някоя промоция някой да пусне.
      На хазет май не бяха лоши и не са безумно скъпи.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #33
        От: Пневматичен гайковерт

        https://www.olx.bg/ad/pnevmatichen-u...tml#e417315e32 Ще се понапъна малко. Спрях се на този модел, моля за мнения. Опасявам се да не е някое Китайско менте. Какво трябва да гледам?
        При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

        Коментар


        • #34
          От: Пневматичен гайковерт

          Като гледам сбирщайна , който продава този търговец, нещо не ми харесва. Иначе логото на ЧП е отливка, част от корпуса, а не лепенка или боя.


          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #35
            От: Пневматичен гайковерт

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Като гледам сбирщайна , който продава този търговец, нещо не ми харесва. Иначе логото на ЧП е отливка, част от корпуса, а не лепенка или боя.
            Като че ли логото е отливка, или поне така го виждам аз. А иначе разгледах и в профи и в хоби това което ме интересува във Вашите предложения но интереса ми за сега поне си остава към Чикаго Пнеоматик. За това моля за мнения за този артикул, който съм посочил в линка в първият ми пост.
            При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

            Коментар


            • #36
              От: Пневматичен гайковерт

              Аз активни предложения във форума нямам поне от 6 месеца, та ми е все едно кой какво е гледал . Понеже, обаче, защото познавам почти всички колеги мога да преценя кой търговец е съмнителен. А иначе ЧП е най-доброто, обаче официален вносител и сервиз в България няма.


              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #37
                От: Пневматичен гайковерт

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Аз активни предложения във форума нямам поне от 6 месеца, та ми е все едно кой какво е гледал . Понеже, обаче, защото познавам почти всички колеги мога да преценя кой търговец е съмнителен. А иначе ЧП е най-доброто, обаче официален вносител и сервиз в България няма.
                Моля за конкретно предложение все пак. Благодаря.
                При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                Коментар


                • #38
                  От: Пневматичен гайковерт

                  Дайте мнение и за лидълските от 50 лева ,за най доброто е ясно .Кое от по-евтините е що годе добро, за не профисионална работа
                  Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Пневматичен гайковерт

                    Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                    Дайте мнение и за лидълските от 50 лева ,за най доброто е ясно .Кое от по-евтините е що годе добро, за не профисионална работа
                    Става за болтове М8-М10,като М10-ките не трябва да са много ръждиви.
                    Комшийте,тормозят професионално едно китайче "Ханс"вече 5-6 години и въпреки че е 310Nm си развиват полуоските с него,ако не се лъжа,струваше 250лв.

                    Поздрави!!!
                    Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
                    лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

                    Коментар


                    • #40
                      От: Пневматичен гайковерт

                      Надявах се на полезни съвети, защото знам че тук има колеги с опит и в тази материя. Е, сигурно не съм уцелил нещо! Сега ще попитам така, колеги някой да ме насочи от къде, или да продава качествен гайковерт 1/2 ?
                      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Пневматичен гайковерт

                        Имаше промоция на бета ЦД 1020нм- 380 лв,виж дали е активна. Заслужава си всяка стотинка. Виж и при вюртовете-за 320 имаха приличен 600 нм.
                        Калин Владов,09РСПБЗН

                        Коментар


                        • #42
                          От: Пневматичен гайковерт

                          Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                          Надявах се на полезни съвети, защото знам че тук има колеги с опит и в тази материя. Е, сигурно не съм уцелил нещо! Сега ще попитам така, колеги някой да ме насочи от къде, или да продава качествен гайковерт 1/2 ?
                          И при мен може, но до 300 лв с маркучи и бързи връзки си на тайвански. Не че са лоши, но не знам какви са ти очакванията. Иначе на много места има.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Пневматичен гайковерт

                            [QUOTE=DIMILIEV;3251360]Надявах се на полезни съвети, защото знам че тук има колеги с опит и в тази материя. Е, сигурно не съм уцелил нещо! Сега ще попитам така, колеги някой да ме насочи от къде, или да продава качествен гайковерт 1/2 ?[/QUOTEА
                            - Ако ползването е това, което сте посочили в пост 31 за да се "справи" гайковерта, ако е 1/2 трябва да е "професионален" и следователно ценово няма да се впише.Разумен компромис е евтин 3/4 с преходник към 1/2. Данните, които се дават са доста далеко от истината и лесно се доказва. При мен гаиковерта на гедоре с малко над 600 нютона с лекота развива това, което компактния вюртовски с неговите 1100 нютона е без шансове.Вземете голям и тежък "кютюк" и няма да съжелявате.Другия вариянт е "тръбата"......

                            Коментар


                            • #44
                              От: Пневматичен гайковерт

                              [QUOTE=petkov_bb;3252147]
                              Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                              Надявах се на полезни съвети, защото знам че тук има колеги с опит и в тази материя. Е, сигурно не съм уцелил нещо! Сега ще попитам така, колеги някой да ме насочи от къде, или да продава качествен гайковерт 1/2 ?[/QUOTEА
                              - Ако ползването е това, което сте посочили в пост 31 за да се "справи" гайковерта, ако е 1/2 трябва да е "професионален" и следователно ценово няма да се впише.Разумен компромис е евтин 3/4 с преходник към 1/2. Данните, които се дават са доста далеко от истината и лесно се доказва. При мен гаиковерта на гедоре с малко над 600 нютона с лекота развива това, което компактния вюртовски с неговите 1100 нютона е без шансове.Вземете голям и тежък "кютюк" и няма да съжелявате.Другия вариянт е "тръбата"......
                              Благодаря. Ето такива мнения търся, аз може и да знам някъде нещо, но съм лаик в тая област та за това всяко мнение ще ми е полезно. Къде точно е разликата между 1/2 и 3/4 ?
                              При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Пневматичен гайковерт

                                1\2 и 3\4 е размера на квадрата,съответно и големината на самия гайковерт. Ще ти трябва един преход от 3/4 към 1/2 и си ползваш всички влошки от гедорето.

                                Поздрави!!!
                                Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
                                лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X