Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пневматичен гайковерт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пневматичен гайковерт

    Добре,приемам залози.В момента съм адски зает,но до 7 юли трябва да съм привел галлопера в приличен вид за движение по асфалт и имам един сандък с нови части за него.Ще документирам нещата,но ми се струва че ще се хабя , вероятно ще има коментари че я акулата е била глуха я свирката...

    Относно какво твърдя,на твоите думи ли да вярвам или на това което държах в ръцете си?
    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
    @KingofROAD мога да ти снимам моите какви са,разглобявал съм ги и ги знам какво представляват като качество,марката не ми е известна,но като цена бяха по 18лв/бр с отстъпка от магазин вносител.GAV е добра марка,но точно бързите им връзки не съм ползвал и нямам впечатления.Най-добрия и евтин вариант откъм дебит е като на колегата Roninn направо със скоба и маркуча го откачаш от компресора.

    @Roninn нито намеквам че лъжеш,нито че си измисляш,просто това ми е до болка познат пищов и няма кой знае какви възможности,утре мога да ти снимам поне 3,които са му одрали кожата и се продават като ейнхели,райдери и други марки.Резба на болт на джанта не се къса току така,тея болтове не се правят от кашкавал,а и конуса не е за подценяване,несериозно е да твърдиш,че с лидълското чудо можеш да повредиш болт на джанта.Единствения шанс е при фиатовите болтве,понеже са със ситна резба 1.25 по може да я повредиш.Дори със 3/4 гайковерт си е събитие да скъсаш болт на джанта.Виж биалетка съм късал и с гаечен ключ и си е съвсем нормално да я скъсаш с пищова.
    Питам Калин,толкова ли ти беше сложно да го захраниш със десятка маркуч директно от бутилката без бързи връзки на 10 бара ?Аз не съм открил топлата вода ,направил си си труда да ходиш да го вземеш,ми поиграй си с него.И да го счупиш,струва никакви пари.Ако имаш време и желание ,поръчай един за моя сметка,аз ще го платя.
    Последно редактирано от Roninn; 20-06-18, 21:20.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Пневматичен гайковерт

      Aз мога и към ЦО-то да го вържа без редуцир и какво ще докажа? Че е много добър? Тоя вюрт от клипа е ползван ВСЕКИ ден 8 години ,и не е върхът на сладоледа ,даже не е и средата на сладоледа... Него го имам за слаб гайковерт. Ти щом си доволен от парксайда ,представяш ли си как ще се почувстваш ако поработиш с истински?
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • От: Пневматичен гайковерт

        Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
        Aз мога и към ЦО-то да го вържа без редуцир и какво ще докажа? Че е много добър? Тоя вюрт от клипа е ползван ВСЕКИ ден 8 години ,и не е върхът на сладоледа ,даже не е и средата на сладоледа... Него го имам за слаб гайковерт. Ти щом си доволен от парксайда ,представяш ли си как ще се почувстваш ако поработиш с истински?
        Добър и можещ ,са две различни неща.Ще стане ясно че болтовете от клипа не го затрудняват,дали е по по от вюрта не го коментирам щото не ми влиза в работата

        В тая връзка с добър, явно лидълския не е добър щото реверса все по често започва да се мести сам при работа,може би щото го тормозя на 10 бара.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Пневматичен гайковерт

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          ...може би щото го тормозя на 10 бара...
          А какъв е компресора? И с какъв пресостат го направи да работи на 10 бара? Аз съм хвърлил око на райдърския 100л. Ако му побърникам преосостата дали ще може да се направи на 10 бара?
          -Чем занимаетесь по жизни?
          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

          Коментар


          • От: Пневматичен гайковерт

            Ако искаш и към кислородна бутилка го свържи,това чудо болт на джанта няма да скъса.Вече си изстискал максимума от него,ако не и малко отгоре.Едно добро качество на читавите гайковерти,е че не се нуждаят от огромен дебит и налягане за да развият даден болт.Във вида,който е на клипа ще ти свърши работа за почти всички болтове по колата и джипа.За който си вади хляба с това има други гайковерти,на други цени

            Коментар


            • От: Пневматичен гайковерт

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Ако искаш и към кислородна бутилка го свържи,това чудо болт на джанта няма да скъса.Вече си изстискал максимума от него,ако не и малко отгоре.Едно добро качество на читавите гайковерти,е че не се нуждаят от огромен дебит и налягане за да развият даден болт.Във вида,който е на клипа ще ти свърши работа за почти всички болтове по колата и джипа.За който си вади хляба с това има други гайковерти,на други цени
              Резбата смъква,излиза като намотан конец.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Пневматичен гайковерт

                Gav, Bamax са хубави. Говоря за профи серията на GAV, те са никелирани. Жълтите са хоби и са меки, няколко съм чупил по евтините компресори, защото там ги слагат за първоначално вграждане. Хубава бърза връзка под 8 лв няма, има разни със затваряне на налягането, те са 29 лв, има усилени с голям отвор, те са за големи гайковерти и са по 36 лв.

                Коментар


                • От: Пневматичен гайковерт

                  От много години съм се отказал да робувам на марки . Две години работа във фирмен сервиз . Удар на умряла котка и квадрата се е заоблил .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4765.JPG
Прегледи:1
Размер:280.4 КБ
ID:5792435Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4761.JPG
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5792436
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Пневматичен гайковерт

                    Това марковото е от класа на ейнхели,райдери и т.н.Преди време не знам защо,но бяха доста масови по сервизите,но явно после хората ги понаучиха що за стока са и изчезнаха рязко.

                    Коментар


                    • От: Пневматичен гайковерт

                      Калине,колко мъка има по тоя свят.Специален поздрав за Калин ,поздравите са от Пловдив.Шайба на колянов вал на 4D56

                      Единствено му се разсърдих че намачка леко ламелите на радиатора на климатика.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Пневматичен гайковерт

                        В интерес на истината онзи ден при проба на лидълския импакт отвих такъв болт от стар опел,досущ като този е,само че с малко по плитък шестрограм.Наистина си успял да извлечеш максимума от този гайковерт,интересно ми е освен директната връзка и омаслителя правил ли си някакви доработки по вътрешностите?А това за резбата навита на спирала става при болтове,които са правени по друга технология,болтовете на джантите,тези на коляновия вал и на главата са правени чрез валцоване,там може да се проскубе резбата,но излезе ли цялата като спирала,бъди сигурен,че този болт е менте от някоя квартална бакалия.

                        Коментар


                        • От: Пневматичен гайковерт

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Калине,колко мъка има по тоя свят.Специален поздрав за Калин ,поздравите са от Пловдив.Шайба на колянов вал на 4D56

                          Единствено му се разсърдих че намачка леко ламелите на радиатора на климатика.
                          Мъката е много и навсякъде. Особено при тия с големите разряди и гордост ,пък без покритие.
                          Поздрави.
                          Калин Владов,09РСПБЗН

                          Коментар


                          • От: Пневматичен гайковерт

                            Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                            Мъката е много и навсякъде. Особено при тия с големите разряди и гордост ,пък без покритие.
                            Поздрави.
                            Ставаш смешен.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Пневматичен гайковерт

                              Не знам защо се карате в чисто техническа тема.За мен е съвсем нормално за вкъщи да си вземеш такъв гайковерт,не очаквам някой да даде 600-700лв за гайковерт,който се ползва веднъж в годината и още една-две три цифрени суми за вложки.Преди доста един досущ подобен китаец на Rico и с повишено налягане сътворява чудеса,разбира се чудеса като за парите си,но поне десетина пъти ми е спестявал удоволствието да свалям картер,за да хвана контра на самия колянов вал или да си правя приспособления,за тея пъти си е избил парите,сега прахолясва вкъщи.На мен все пак ми е интересно какви доработки е правил колегата,ако не е тайна разбира се.

                              Коментар


                              • От: Пневматичен гайковерт

                                https://www.olx.bg/ad/nemski-pnevmat...e3433;promoted

                                Може ли мнение за тази марка? Или са пари на вятъра?
                                Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X