Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вибрация на автоматик,Хонда джаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вибрация на автоматик,Хонда джаз

    Точно хондата има такъв сиединител, другите СВТ-та нямат те имат само два, преден и заден, и двата импулсно модулирани..

    M4VA & N7DA CVT transmission
    This CVT Transmission is used in several small Honda vehicles like Jazz,Logo,Civic, and more.....................
    Чук тук http://cvt-parts.co.nz/honda-cvt/m4v...-transmission/

    Чук тук http://cvt-parts.co.nz/honda-start-clutch-unit/ реманифакторирана е частта, не се чудете че е само 220 долара!!!!

    Чук Тук, не е град в Китай.

    Пс, нисана мисля че няма може от там да се бъркаш, аз тези дребните фъшкийки и аз ги бъркам постоянно микрата и джаза ми изглеждат еднакво..

    Чай малко и аз да се отплесна от темата, една позната вика да ми видиш тонколоната на вратата, ще черпя бира, оо аз бира не отказвам..
    Пак някаква такава малка количка беше, и що да видя кората на вратата с полиуретаново лепило лепнато от завода няма болчета няма нищо
    викам и на майтап разбира се, да я мааш таз бракма хахах, ма що така, ма щото се сменя вратата с тонколоната lol: заедно!!!

    Че тези СВТ-та са същата работа, броят на частите и цената им надминава кутията, че и колата на старо
    Последно редактирано от Traqn Savov; 27-06-17, 22:25.
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #17
      Re: Вибрация на автоматик,Хонда джаз

      Това тресене при тръгване го имахме на нашето HR-V и се оправи със смяна на маслото на автоматика.
      След 2-3 хиляди км сменете маслото пак и може вибрацията да изчезне съвсем.
      Ако се влоши вибрацията, ще е след доста км и тогава се сменя стартовия съединител на CVT-то.
      "Човекът е човек тогава, когато е на път!"

      Коментар


      • #18
        От: Вибрация на автоматик,Хонда джаз

        Колеги ,вибрацията е само при потегляне и то при по силно натискане на педала при натоварена кола или баир...при леко натискане /набиране няма никаква вибрация...така или иначе поизчезна след смяната на маслото на кутията и филтъра,но си се появява когато направя горе описаното...ако задълбочи ще търся по тесен специалист...може би в официалния Хонда
        Благодаря
        Хонда CR-V 2.4 IVTEC

        Коментар


        • #19
          От: Вибрация на автоматик,Хонда джаз

          Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
          Колеги ,вибрацията е само при потегляне и то при по силно натискане на педала при натоварена кола или баир...при леко натискане /набиране няма никаква вибрация...така или иначе поизчезна след смяната на маслото на кутията и филтъра,но си се появява когато направя горе описаното...ако задълбочи ще търся по тесен специалист...може би в официалния Хонда
          Благодаря
          Ползвам такава кола автоматик със същите симптоми втора година се движи с това леко придърпване при по рязко тръгване, и за сега няма увеличаване на вибрацията или други смущения.
          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
          Място и хора към които да принадлежи ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X