Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Купих винетка през epay.bg - много удобно и мигновено се появи в системата
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      Купих винетка през epay.bg - много удобно и мигновено се появи в системата
      Купи и за мен
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Няма грижа, вече почти станах терминал за приятели,току що купих още една
        Излезе и пазарна ниша - разсрочване за по 10лв./мес

        Интересно, кога ще стоплят, че тая система може да контролира и ГО и техническите прегледи....
        Последно редактирано от DBRS; 10-04-19, 13:10.
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          Интересно, кога ще стоплят, че тая система може да контролира и ГО и техническите прегледи....
          То е ясно, че във всяка такава инф. система можеш да вкараш каквото си поискаш. Ама къде отива "к`во ш`прайм ся?". Хранилката, хранилкатаааааа...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Преди 15-20г за поредно беше демонстрирано таксуване на престоя в Слънчев бряг, камери по бариерите, питаш каквото искаш и каквото има за номера. Не, не и не, люта съпротива от цялата местна и централна власт. Подозирам, че КАТ частично могат да ги сборят, но митници, пътища и община- посмъртно. Тя и пушилката периодично се вдига още преди 90та
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              Подозирам, че КАТ частично могат да ги сборят, но митници, пътища и община- посмъртно. Тя и пушилката периодично се вдига още преди 90та
              Според мен - обратното. КАТ са непобедимото и неизкоренимо раково образувание в държавата.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • Потърсих в Гуглето списък на пътищата за които се плащат винетни такси и намерих това:
                https://www.bgtoll.bg/karta

                Само аз ли не виждам картата?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • viperr
                  viperr коментира
                  Редактиране на коментар
                  То така си пише отдавна ама не е готово нали, защото..

              • Ми то и аз не виждам какво искаш да ни покажеш!Показва общият сайт,но не ми се рови да търся карта с обозначените пътища...
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • Винетката не важи ли за всички пътища?
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Винетката не важи ли за всички пътища?
                    Чак пък. Ей го списъкът цък

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Цък- нЕма го:The specified URL cannot be found.

                  • Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Ми то и аз не виждам какво искаш да ни покажеш!Показва общият сайт,но не ми се рови да търся карта с обозначените пътища...
                    Показва, че там, където трябва да има карта - няма такава. Вероятно не е готова още ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Значи не ни трябват винетки, нали?!?

                  • АПи са невероятен отбор малоумници. Картата е свалена днес, след сутрешния срам и позор за шефа на агенцията:


                    Междувременно Фандъкова пуска друга карта, с участъците за които не трябва винетка:
                    https://static.dir.bg/uploads/images...60538/orig.jpg

                    Ситуацията обаче щеше да е много смешна, ако не беше критично идиотска. Този проблем стои още от времето, когато Борисов беше кмет първи мандат. А сегашната криза е поредна, като тя е пределно ясна още от края на 2018-та. Вече почти година и половина обаче никой не направи нищо. СО вече не иска да плаща за поддръжката, защото след десетилетие брутално крадене, бюджетът на София най-сетне излезе на сериозен дефицит. То се иска специален талант и умения да вкараш града, дето ти дава 1/4 от БВП в такова дългово блато. АПИ от друга страна си спазва закона и всичките подзаконови актове както са си. ТРябвало да се разберат. Трябва. Ама на базата на какво? Пари Столична община вече няма. И с вдигането на данъците тая година пак ще е на дефицит. Харчат като обезумели.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Аз питах за пътищата около наше село. За да стигна до околомръсното естествено, че ми трябва винетка.

                  • "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • Защо в момента журналистите клатят единствено АП, а не закачат кметовете, които не са си изпълнили задълженията? Щото оказва се, проблемът не е само Сф
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                        Картата е свалена днес, след сутрешния срам и позор за шефа на агенцията:
                        Не е свалена днес. Аз лично забелязах, че я няма още през декември 2019. Може и от по-рано да я няма.

                        За улеснение, слагам картата, с отсечки без винетка, на Фандъкова тук:


                        Коментар


                        • s_s1
                          s_s1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Да се повторя:Аз питах за пътищата около наше село. За да стигна до околомръсното естествено, че ми трябва винетка.

                        • korgoth
                          korgoth коментира
                          Редактиране на коментар
                          Не знам защо този коментар си го написал към моето мнение.
                          Ако искаш да ти се отговори - пробвай да си зададеш въпроса с повече думи. Нито знам кое е твоето село, нито за кои пътища питаш.

                        • s_s1
                          s_s1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          Интересува ме цяла България.

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X