Страница 32 от 32 ПървиПърви ... 22 28 29 30 31 32
Резултати 621 до 627 от 627

Тема: Винетка и приложението и

Място
    София
    Публикации
    7,093
    Точки (при гласуване)
    27

По подразбиране От: Винетка и приложението и

Цитат Мнение на Живко Костадинов Преглед на публикациите
    ...Работи се по въпроса. Недей бери грижа.
    ...
    Ааа , кат гледам как хленчиш паралелно у неколко теми тука - съвсем серьозно зех да бера грижа .

..та кат се работи - време ли ти е вече ? ..или само си говориш . Ако е първото - склонен съм да ти спонсорирам безвъзвратното заминаване далеч от тая пропаднАла територия със закупуването на еднопосочен билет . Тва съвсем сериозно . Единственото условие е да спреш да мрънкаш .
    Всъщност , има и второ условие : като се установиш във "втората " си рОдина и си " стъпиш на краката" - да не забравиш да се похвалиш , че там е по- добре , а тука е по- зле .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Място
    на Село
    Публикации
    3,434
    Точки (при гласуване)
    17

Къде видя да мрънкам? Благодаря за предложението, давай си парите на някой който има нужда от тях.
    И казваш, нямам право да искам да видя какво се случва с парите които ми излизат от джоба?
    ∑ (hours) = Life
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Място
    София
    Публикации
    7,093
    Точки (при гласуване)
    27

Цитат Мнение на Живко Костадинов Преглед на публикациите
    Къде видя да мрънкам? ...
    И казваш, нямам право да искам да видя какво се случва с парите които ми излизат от джоба?
    Е па ти нищо друго не правиш освен мрънкане .
    С твоите пари не знам какво се случва и не ми пука , щот си е твоя работа , ама конкретно по темата : днес ми се наложи да купувам първата от няколкото десетки винетки за тази година . През ийзи пей ми отне буквално 3 мин. Драма няма .
    Толкова време ми отнемаше и за хартиените винетки , обаче сега отпадна чегъртането по стъклата .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Място
    Карлово
    Публикации
    1,193
    Точки (при гласуване)
    12

Имам познат на възраст инвалид който всеки ден ме кара да проверя дали има в сайта излезнала винетка.Все още няма и е притеснен пък тук се окрънка света как са ни прецакали като няма драма да си купиш.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

Място
    Русе
    Публикации
    3,066
    Точки (при гласуване)
    20

По-горе споменах че не ме кефи електронното плащане на задължителните такси (като част от отбора на мрънкачите), ма вече можело не чак толкова трудно и не чак на толкова малко места в брой. Доволен съм, няма да ми се налага да го правя по неприятния за мен начин. Колкото може да е доволен човек, даващ пари за... Dire Straits имаха една песен с много подходящо заглавие

Място
    на Село
    Публикации
    3,434
    Точки (при гласуване)
    17

Цитат Мнение на Vlado_Ts Преглед на публикациите
    Е па ти нищо друго не правиш освен мрънкане .
    С твоите пари не знам какво се случва и не ми пука , щот си е твоя работа , ама конкретно по темата : днес ми се наложи да купувам първата от няколкото десетки винетки за тази година . През ийзи пей ми отне буквално 3 мин. Драма няма .
    Толкова време ми отнемаше и за хартиените винетки , обаче сега отпадна чегъртането по стъклата .
    Ще се опитам да ти го обясня така:
    Услугата е web базирана. Има база с данни. До тук ок.
    Осраха се с логването. Системата се осра от 50к заявки за няколко часа... и умря геройски. Оправяха я няколко дни.
    Обикновен php сайт на wordpress се вдига за секунди след такъв край. Обикновенно става автоматично. Зависи къде и как е настроено. Тук не видях подобно нещо. Php и Wordpress е за ниво студенски проекти.
    Тоест, още по-голяма осирация.
    Аз виждам изключително некадърно направено 'нещо'.
    Интересното идва с времето. За да работи що годе нещото, от време на време се правят копия на базата. Също и тяхна оптимизация.Тук това много ме съмнява. Ама много.
    На този сайт могат да му се налеят базите с 2 дена четене по форумите и гледане на клипчета.
    Ама няма страшно, щЪ са опраим.
    Браузерите имат 20 сек time out на заявка. До тук 'нещото' работи бавно, бавна интернет връзка и Ушев е щаслив, а ти не.
    Да продължавам ли, или ще се оправиш сам от тук нататък?
    Дано не съм прав, и да съм спал отвит.
    Само времето ще покаже.
    ∑ (hours) = Life
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Място
    Sofia de Janeiro
    Публикации
    2,189
    Точки (при гласуване)
    5

Чакай сега.... МВР не го бъркай. Те тук не играят.
    Два дебила - это сила,
    три дебила - это мрак,
    шесть дебилов - это мило,
    сто дебилов - это как?

Страница 32 от 32 ПървиПърви ... 22 28 29 30 31 32

Сходни теми

1. Отговори: 94
    Последно мнение: 04-09-15, 13:59
  2. Правилникът, законите, приложението им... и правата ни.
    От giorgio във форум Разкази, случки, хумор, поздравления и игри
    Отговори: 3
    Последно мнение: 15-03-09, 19:08
  3. ВИНЕТКА???
    От DINI във форум Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи
    Отговори: 8
    Последно мнение: 23-08-05, 00:08

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации