Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    И аз искам същото. Обиколих половината град и купих последната. Навсякъде бяха свършили.
    Надявам се електронните да не свършват, без значение с какви пари ги купувам.
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
      А мен пък ме кефи. Просто, още едно улеснение. Какво не ви харесва...
      Изобщо не става дума за "улесненията" - те са ако ги има. Става дума за задължителните.
      П.П И не ми казвай, че цяла София трябва да се нареди на опашка пред АПИ на пл. Макединоя 3! Това няма да мине.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
        .... просто искам...
        Просто, просто, колко да е просто.


        И аз просто искам Розамунд Пайк да ми пържи мекици за закуска, докато Емили Блънт ми пали пурата за сутрешното кафе с чашка хенеси... Амъ.. Звънях им и на двете пачи - не ми вдигат, правят се на недостъпни деева коврите.

        Че се маанем от тоя живот да знаеш, така не се живее.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          ... с пари в брой, не с виртуални.
          Парите в брой са също толкова виртуални, колкото останалите. По-скоро ще трябва да свикнеш, с различните видове пари.

          Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение
          ...
          Не виждам по какъв начин електронните ще свършат
          Слабо въображение е това твоето.

          Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
          Хм, май наистина там е проблемът...
          Все пак, има го и това че хартиените някак по-гладко тръгнаха преди години.

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Ми не, просто мразя да съм зависим от ток, телефон, банка, пластмаса или какво да е копче. Другото е лесно предвидимо.
            И си мислиш, че си независим...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Просто, просто, колко да е просто.


              И аз просто искам Розамунд Пайк да ми пържи мекици за закуска, докато Емили Блънт ми пали пурата за сутрешното кафе с чашка хенеси... Амъ.. Звънях им и на двете пачи - не ми вдигат, правят се на недостъпни деева коврите.
              Щом ви кефи да е сложно - принуден съм да се съобразя. Чак да се съглася че това е правилно и да му лепна етикет "по-добро е", не очаквай

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                Щом ви кефи да е сложно - принуден съм да се съобразя. Чак да се съглася че това е правилно и да му лепна етикет "по-добро е", не очаквай
                Живота е поредица от компромиси. За мен лично три цъкинга в нета не са драма.

                И аз като спарки, физическия контакт с банки, държавни учреждения и прочее сволоч съм го свел до минимум. Свободното ми време ми е скъпо.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Хартиената я ползва половин село и покрай нея има още куп дребни далаверки за мнооооого хора (фалшификатори, контролни органи, чиновници и тн..).

                  Електронната не може. Там далаверата е само една, само за най-големите риби.
                  Аз почвам да мисля вече дали ще мога да я препродам в олх тази електронната.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    Според мен системата както е направена в Румъния за винетките и както е направена в Турция за HGS в Турция е удобна и добре направена. Можеш да си я купиш и заредиш онлайн, а като не разбираш отиваш на гишето с талона на автомобила и служителя те обслужва, само трябва да кажеш за какъв срок /в Румъния/ и колко пари да заредят /Турция/, плащаш кеш или с карта.
                    А в Бг за над 3,5 тона трябва всеки месец да купуваш винетка. И както ми се струва цялата 2019 г. ще си остане така.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      Просто, просто, колко да е просто.


                      И аз просто искам Розамунд Пайк да ми пържи мекици за закуска, докато Емили Блънт ми пали пурата за сутрешното кафе с чашка хенеси... Амъ.. Звънях им и на двете пачи - не ми вдигат, правят се на недостъпни деева коврите.

                      Че се маанем от тоя живот да знаеш, така не се живее.
                      Коняк с мекици? И Мара Общата ще спре да ти вдига!

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Където е възможно отдавна максимално съм редуцирал физическите контакти. Побеснях обаче, като от техния сайт и от ментел не можах да купя, накрая пак от някакви други сработи. То робот ли не бях, карта лява ли не беше... А и кой ли ме кара да се прсвя на честен преди15.01 за +1000км до момента не видях глобяващ. Вярвам, че ще се оправи
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от veskov; 11-01-19, 17:13.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          ...Слабо въображение е това твоето...
                          То и ако електронните винетки "свършат" за какъв чеп ги правят?
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Според мен системата както е направена в Румъния за винетките и както е направена в Турция за HGS в Турция е удобна и добре направена. Можеш да си я купиш и заредиш онлайн, а като не разбираш отиваш на гишето с талона на автомобила и служителя те обслужва, само трябва да кажеш за какъв срок /в Румъния/ и колко пари да заредят /Турция/, плащаш кеш или с карта.
                            А в Бг за над 3,5 тона трябва всеки месец да купуваш винетка. И както ми се струва цялата 2019 г. ще си остане така.
                            Има някаква минимална опасност тол системата да заработи на 16-ти август и да няма нужда да си купуваш К1 или К2 винетки...
                            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Има някаква минимална опасност тол системата да заработи на 16-ти август и да няма нужда да си купуваш К1 или К2 винетки...
                              Кой знае, може и да се размине тази "опасност".

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Към парите в брой аз също съм силно привързан. Съображения-чисто практически, не сантиментални.
                                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X