Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Винетка и приложението и

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винетка и приложението и

    Да бе, той и Дъртанян.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Винетка и приложението и

      Цъ. Ни мъ кефят жабарски камьони.

      Комшията на село имаше текезесарка. Децка мечта ми е да карам Уазинатор. Ясен може да я бие единствено с виетнамка, щото ми е още по голяма мечта да яхна такава. Ама Уазинатор срещу френски баклюк.... Избора е ясен. Ако подкарам френски камьон, ще се наложи да си бръсна краката и да се къпя всеки ден... Пфу. Жената ще ме изгони от нас и ще ми забрани да виждам детето.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Винетка и приложението и

        Виетнамката е тривиалитет сравнена с Дъртанян (категорията е същата) - вервай ми. А Уазката си е направо съвременна лека кола с "екстри".
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Винетка и приложението и

          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
          ...ще се наложи да си бръсна краката и да се къпя всеки ден... Пфу. Жената ще ме изгони от нас и ще ми забрани да виждам детето.
          Къпането всеки ден не гейско. Виж, за краката...
          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

          Коментар


          • От: Винетка и приложението и

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Виетнамката е тривиалитет сравнена с Дъртанян (категорията е същата) - вервай ми. А Уазката си е направо съвременна лека кола с "екстри".
            Кеф цена няма.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Винетка и приложението и

              Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
              Къпането всеки ден не гейско. Виж, за краката...
              Аз съм евро-атлантик. Според западната медицинска наУка къпането е вредно. Човешкото тяло естествено си изгражда коричка, която възпрепятства проникването на болестотворни микроорганизми в човешкото тяло. Всяко къпане представлява риск за здравето. Поради което англицките и френските крале са се къпали два пъти в живота си - при раждането и при коронясването. От там и появата на парфюма и кьолнската вода. Та къпането е за геюве.

              И тая тема я оср@хме...
              Последно редактирано от windwarrior; 17-12-18, 23:55.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Винетка и приложението и

                И при коронясването ли?!
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Винетка и приложението и

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  И при коронясването ли?!
                  Епа да мо'е короната да се закрЕпи, че иначе мно'о мазно...
                  Не се сдържах.
                  Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                  Коментар


                  • От: Винетка и приложението и

                    ......70 лв. ще бъде компенсаторната такса за водачи без винетка, но глобата не се отменя.
                    Ако таксата не бъде платена, водачите трябва да заплатят 300 лв. глоба. Допълнителна рестрикция са годишните технически прегледи на автомобили, които нямат валидна винетка....
                    Ей това, не го разбрах. Мога ли да си карам със 70 лева в жабката, и ако ме хванат да си платя компесторно, ако ли не- здраве да е. Или ще има и глоба, щото по горе пише, че глобата не се отменя. Ама, пък тогава какъв е смисъла от компесаторната такса, като пак ще има глоба.
                    И какви са тези рестрикции на техническите прегледи заради винетките? Нали винетката не е задължителна, ако не излизам по републиканската пътна мрежа, а карам само в града.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • От: Винетка и приложението и

                      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                      ... Ама, пък тогава какъв е смисъла от компесаторната такса, като пак ще има глоба. ...
                      Да можеш да се прибереш в рамките на 24 часа, а не да те спрат насред пътя.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Винетка и приложението и

                        Смисълът на компенсаторната такса е нещо да влезе и в пътния бюджет, освен в републиканския. А ГТП вероятно ще трябва да се мине с винетка ако се минава на място различно от домуването на автомобила.

                        това последното е жест към служителите на мвр

                        Коментар


                        • От: Винетка и приложението и

                          70 лв. ще ти е дневната винетка, ако те хванат. Ако не ги платиш, стават 300. И ТОГАВА няма да минеш преглед, щото на пункта ще му свети, че имаш неплатена глоба, също като данъка. Ако имате желание, карайте със 70 лв. в жабката, ама ми се струва скъпо ще ви излезе. Май шанса да не те засекат е минимален, освен на къси селски отсечки, без броячи и да се дебнеш с ония Дачии, дето приличат на кола на Гугъл .
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Винетка и приложението и

                            Вчера уж си конвертирах винетката в електронна. Днес проверявам за валидна винетка и излиза че няма за този номер няма валидна.

                            Коментар


                            • От: Винетка и приложението и

                              И при мен е същото.
                              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                              Коментар


                              • От: Винетка и приложението и

                                Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
                                Вчера уж си конвертирах винетката в електронна. Днес проверявам за валидна винетка и излиза че няма за този номер няма валидна.
                                А дали не е от значение това, че електронните винетки влизат в сила от 01.01.2019?
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X