Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

    На мен лично след толкова дълго пребиваване из резовските джендеми ми се е случвало няколко пъти да видя хора по плажа в турско , но найстина се случва рядко.
    Ето малко мигове и спомени от джунглата там на около 10 км. навътре по край реката , където дори вече нямаше път , щото беше обрасъл в коприви,лиани,къпини и дървесни издънки , а това всъщност преди беше браздата и до нея имаше подържан , черен път. С нас винаги си носехме Щил ка за да си проправяме път. Ето за какво става дума.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от traper2504; 14-06-17, 23:48. Причина: Не мога да прикача снимките.
    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

    Коментар


    • #32
      От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

      Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
      Ще те проверят щателно на връщане...
      Това личен опит ли е или "по принцип"?
      По принцип веднъж съм ходил при комшиите и пак по тоя принцип много-много не ме тарашеха. Явно не им напеави впечатление и ножа 20 санта в куфара. Също така сухия сак - никъв интерес. "Наркотици?" "Не, днес не нося"... 1:1 разговор...

      Може ли от първо лице мнения и спомени от южния бряг? МОЛЯ...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #33
        От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

        С програма, 1024 по дългата страна
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          Това личен опит ли е или "по принцип"?
          По принцип веднъж съм ходил при комшиите и пак по тоя принцип много-много не ме тарашеха. Явно не им напеави впечатление и ножа 20 санта в куфара. Също така сухия сак - никъв интерес. "Наркотици?" "Не, днес не нося"... 1:1 разговор...

          Може ли от първо лице мнения и спомени от южния бряг? МОЛЯ...
          Не. По презумпция. В пети клас четох "Среднощен експрес" и имам фобия от турски полицаЙ и кауши...предпочитам да ги гледам от дистанция. Мнението ми го брой ЕЖК. Ама двайсе сантовия го остави на родна земя, все пак...
          Животът е харизан кон според мен...

          Теди

          Коментар


          • #35
            От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
            Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг.
            Хубаво искаш да отидеш,но най-вероятно няма да успееш.
            2015 бяхме на море в Инеада-пообиколихме малко района.По думите на домакина(българин)-турците сега откриват прелестите на северното си черноморие.
            Видях 2 ваканциони селища с по около 50-60 къщи-близнаци,няколко къмпинга.
            И ние искахме да отидем там,за където питаш,но бяхме предупредени да не се пробваме-аскер,автомати,просване на земята и т.н.
            Та от последното село-дали беще Бегендик като се излезе пътя се разделя -направо- има надписи-дур,стоп,гранична зона-ако ти стиска минаваш.Отклонението надясно-спуска се надолу пътя,минава покрай нещо като ферма<вижда се от Резово>и след един километър свършва на плажа-това на 3-4 км под границата.На самия плаж имаше трвърде ориенталско изглеждащо"барче",много боклуци по брега,огромни вълни.Та завъртяхме по няколко телефона и обратно.
            П

            Коментар


            • #36
              От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

              Ако ще влизаш през Малко Търново можеш да минеш през Дерекьой, покрай язовира и границата до Демиркьой - пътя е предимно черен, но утъпкан и качеството му е като по нашите магистрали. Много красива разходка през истинската Странджа, минава се и покрай известната им пещера Дупница. Това съм го правил преди десетина години, дано не са се променили нещата!
              Honda XL600LM, 1987
              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

              Коментар


              • #37
                От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                И още нещо-много внимавай с местните джигити.Познават се лесно-карат трактори,соло или с полуремарке.Не признават никакъв правилник.

                Коментар


                • #38
                  От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                  Окастрени снимки за резовският джендем , див , непроходим и естествен , всичко това на 8 до 15 км. нагоре по реката , Старо резово , вишката , /второто езеро/.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_942-utrinno_ogledalo.jpg
Прегледи:1
Размер:347.3 КБ
ID:5756672Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_943-trepetno_o4akvane_v_zelen_nuans.jpg
Прегледи:1
Размер:475.4 КБ
ID:5756673Стара снимка от 90год.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p2010017.jpg
Прегледи:1
Размер:304.8 КБ
ID:5756674Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140001.jpg
Прегледи:1
Размер:443.1 КБ
ID:5756675Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140002.jpg
Прегледи:1
Размер:437.5 КБ
ID:5756676Тук това беше браздата и покрай нея път , но сега ако не си носиш резачката забрави да минеш.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140003.jpg
Прегледи:1
Размер:576.3 КБ
ID:5756677Караш по фиданки и издънки от диви дръвчета.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140004.jpg
Прегледи:1
Размер:425.1 КБ
ID:5756678Коприви,лиани и къпини по 3 метра , на места дори караш под тях и ги разкъсваш.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140005.jpg
Прегледи:1
Размер:498.3 КБ
ID:5756679Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140006.jpg
Прегледи:1
Размер:544.0 КБ
ID:5756680Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140007.jpg
Прегледи:1
Размер:581.9 КБ
ID:5756681Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140008.jpg
Прегледи:1
Размер:510.3 КБ
ID:5756682Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140009.jpg
Прегледи:1
Размер:481.1 КБ
ID:5756683Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140010.jpg
Прегледи:1
Размер:577.5 КБ
ID:5756684Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7140011.jpg
Прегледи:1
Размер:351.5 КБ
ID:5756685Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7180003.jpg
Прегледи:1
Размер:232.1 КБ
ID:5756686Село Стефаново в турско.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7180004.jpg
Прегледи:1
Размер:292.2 КБ
ID:5756687Бистрото/ресторантче/едно време не беше на два етажа и си бе едно обикновено , натурално кафененце.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_p7180005.jpg
Прегледи:1
Размер:213.0 КБ
ID:5756688Прословутият плаж.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_selo_stefanovo.jpg
Прегледи:1
Размер:329.9 КБ
ID:5756689Тук в отсрещният турски бряг ми дойде за следобедна закуска от джанки една дива свиня с малки , вижда се едното малко.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_diva_svinia_vodi_svoite_malki_na_go6tavka_s_djanki.jpg
Прегледи:1
Размер:511.0 КБ
ID:5756692Устието.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rsz_ustieto_na_rezvaia.jpg
Прегледи:1
Размер:486.0 КБ
ID:5756691
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от traper2504; 15-06-17, 11:08.
                  Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                    Ако ще влизаш през Малко Търново можеш да минеш през Дерекьой, покрай язовира и границата до Демиркьой - пътя е предимно черен, но утъпкан и качеството му е като по нашите магистрали. Много красива разходка през истинската Странджа, минава се и покрай известната им пещера Дупница. Това съм го правил преди десетина години, дано не са се променили нещата!
                    Много полезно предложение. Ще се възползвам.

                    Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                    И още нещо-много внимавай с местните джигити.Познават се лесно-карат трактори,соло или с полуремарке.Не признават никакъв правилник.
                    Благодаря, имам го предвид.
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #40
                      От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                      Бях в райоба. Има начин да се иде до устието, но за новодошли няма как да се направи. С времето и това ше направя.
                      Нещата са много, ама много по-различни от всички популярни представи за брега пид р. Резовска.
                      Живот има, има плажуващи, има бизнес има всичко!
                      На плажа: няма пиянски и наркомански истории, няма гьобеци посред нощ. Всеки си почива и не пречи на околните. Чисто е... Плажа е наистина фантастичен!

                      Няколко дена по-късно, на нащо чернонорие, всико беше нарочно сякаш на обратно: гьобеци, пиене, скубане и т.н.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170625_162616435_HDR.jpg
Прегледи:1
Размер:499.2 КБ
ID:5758919
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170625_162151201_HDR.jpg
Прегледи:1
Размер:456.3 КБ
ID:5758920

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170626_071541019_HDR.jpg
Прегледи:1
Размер:531.2 КБ
ID:5758922
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от p-pleven; 02-07-17, 20:45.
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • #41
                        От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                        Бях писал по горе , че се случва да има плажуващи и от турския бряг на устието на Резовска и проблеми там да има хора няма да има. Селото на нашенски език е Стефаново.
                        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                          Снимка на плажуващи
                          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                          LZ1EMS

                          Коментар


                          • #43
                            От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                            Снимка на плажуващи
                            За съжаление нямам.
                            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                              Имам и снимки наплажуващи, имам и снимки на къмпингуващи, имам и снимки с местни...
                              Не знам дали е нужно да доказвам твърденията си и с нотариални заверки...
                              Приключвам тази тема, а който не вярва и не робува на предръсъдъци - да иде да се убеди. Само 500 км от София..

                              Определено това е вече фаворит варианта, предвид, че до Северното ни черноморие е същите километри, но колкото и да го обичам, пиябството и наркоманията го е завладяла и него...
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • #45
                                От: Искам да отида на устието на р. Резовска, на южния бряг

                                Просто ми беше интересно да ги видя. Няколкото такива, които съм наблюдавал в Инеада бяха с бурки...
                                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                                LZ1EMS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X