Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пълно 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пълно 4х4

    Здравейте на всички колеги и колежки.Имам един въпрос. Има ли разлика в вървенето с автоматични хъбове и ръчни. Имам Киа Спортидж 2.0 16в 128 коня 2002 година с автоматични хъбове но ми се струва доста тромав смисъл бавно ускорява. Ако му сложа ръчни хъбове ще има ли промяна ? Благодаря предварително.

  • #2
    От: Пълно 4х4

    Първоначално публикуван от Denislav22 Преглед на мнение
    Ако му сложа ръчни хъбове ще има ли промяна ?
    Не.
    Другаде е "заровено кучето"
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • #3
      От: Пълно 4х4

      къде по точно хаха

      Коментар


      • #4
        От: Пълно 4х4

        Освен, ако някой не е преправил автоматичните на постоянно зацепени. Трябва да се провери.
        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

        Коментар


        • #5
          От: Пълно 4х4

          Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
          Освен, ако някой не е преправил автоматичните на постоянно зацепени. Трябва да се провери.
          И каквото и да направи 128коня -по тефтер- на това лично тегло ... това си му е ускорението. Ако имаш възможност качи се на УАЗ или дълга нива и покарай малко. после кията ще ти се стори самолет.

          Коментар


          • #6
            От: Пълно 4х4

            Първоначално публикуван от Denislav22 Преглед на мнение
            Здравейте на всички колеги и колежки.Имам един въпрос. Има ли разлика в вървенето с автоматични хъбове и ръчни. Имам Киа Спортидж 2.0 16в 128 коня 2002 година с автоматични хъбове но ми се струва доста тромав смисъл бавно ускорява. Ако му сложа ръчни хъбове ще има ли промяна ? Благодаря предварително.
            Ти по асфалта на "пълно 4х4" ли "ускоряваш" ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Пълно 4х4

              Първоначално публикуван от Denislav22 Преглед на мнение
              къде по точно хаха
              Ей сега хвърлям един боб за да ти кажа

              Майтапа на страна, но с това описание май никой няма да може да ти помогне...

              Все пак опитай първо да намериш някой друг с такава кола, покарай я и ако и нейното ускорение не ти хареса направо сменяй марката. Тук мисля, че има доста колеги, които ще услужат с "кръгче".
              Ако другата е по пъргава погледни хъбовете и мотора спирачната с-ма и.т.н, (всъщност какви технически познания имаш?) ако са никакви или малки по добре потърси съвет от майстор.
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #8
                От: Пълно 4х4

                Първоначално публикуван от Denislav22 Преглед на мнение
                Здравейте на всички колеги и колежки.Имам един въпрос. Има ли разлика в вървенето с автоматични хъбове и ръчни. Имам Киа Спортидж 2.0 16в 128 коня 2002 година с автоматични хъбове но ми се струва доста тромав смисъл бавно ускорява. Ако му сложа ръчни хъбове ще има ли промяна ? Благодаря предварително.
                Ще има разбира се.
                А ако ги махнеш направо ще излети.

                Коментар


                • #9
                  От: Пълно 4х4

                  Изключи 4х4 от лоста(позиция 2H), наведи се и пробвай да завъртиш едната, после другата полуоска на ръка. Ако се въртят, превключи на 4х4 (позиция 4Н) и пак опитай същото, ако този път не се въртят, значи работи както трябва. Тоест за да е изчерпателен отговорът, ако автоматичните хъбове ти работят правилно, то слагайки ръчни положението ще бъде абсолютно същото. Разликата е в това, че ще се налага да слизаш, за да ги заключваш. Ако си останеш с тези ги ползвай докато работят безотказно и после ги смени, защото някъде могат да те предадат.
                  Последно редактирано от dilyan_n; 11-06-17, 19:13.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пълно 4х4

                    Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                    Освен, ако някой не е преправил автоматичните на постоянно зацепени. Трябва да се провери.
                    +1 за хъбовете,а иначе причини много.
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X