Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано 2 с пищящ зумер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано 2 с пищящ зумер

    Здравейте колеги, имам драма с Терано 2 2.7 тд. Няколко минути след потегляне светва лампата за ръчната и се активира зумер, който пищи, докато не изгасиш мотора. След това отново и така всеки път. Изчетох всичко по сходни теми/ така мисля/,всички варианти с ниво на течност и накладки са проиграни и нищо. Моля, някой ако е патил, нека помогне! Поздрави!

  • #2
    От: Терано 2 с пищящ зумер

    Здравей Колега,
    Може да имаш проблем с вакуума за сервото.
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • #3
      От: Терано 2 с пищящ зумер

      или залепнал поплавък който отчита погрешно ниво

      Коментар


      • #4
        От: Терано 2 с пищящ зумер

        Здравейте, при мен зумера се активира при забравени включени фарове. Това на бензинов маверик. Машинката във шофьорската врата ми бе повредена и след смяната и се появи звука. Вижте да ли не е подобна ситуация и при вас. Имах проблем със спирачките и излезе почти цялата течност и зумер не се активира.

        Коментар


        • #5
          От: Терано 2 с пищящ зумер

          Здравейте, проблема се оказа в АБС, дори като се извади единия силов бушон, ефекта се появява дори само при контакт. Благодаря на всички колеги, които се опитаха да помогнат! Поздрави!

          Коментар


          • #6
            От: Терано 2 с пищящ зумер

            А, какъв беше проблема в АБС-а?
            Дай малко повече детайли относно случая. Аз карам със същите симптоми над година вече.
            Георги Тонев

            Коментар


            • #7
              От: Терано 2 с пищящ зумер

              Преден ляв датчик. Бяхме решили, да караме без АБС, но зумера ни принуди да го направим. Намирането на датчика се оказа почти кауза пердута, нов е около 300 лв, с поръчка месец, старите по моргите са като заварени. Взехме цял шенкел и с оксижен и много :мамата:, успяхме. Просто трябва да установиш какво е при теб. Диагностиката си го казва веднага. Успех и поздрави!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X