Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    ... И преди да седнете да ми обЕснявате, че в "Грейт Уол" напр. се слагали готови двигатели на "Мицубиши", поинтересувайте се къде аджеба се правеха тия двигатели на "Мицубиши" и изобщо какво представляваше тази фирма,....
    Гагич, ще бъдеш ли така любезен да осветлиш невежите, какво от Митсубиши е произвеждано в Китай, кога, и защо?
    Или, може би, си искал да кажеш точно обратното, но с други думи, и звучащо наопаки, когато се чете отзад напред?

    Коментар


    • #32
      От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Гагич, ще бъдеш ли така любезен да осветлиш невежите, какво от Митсубиши е произвеждано в Китай, кога, и защо?
      Или, може би, си искал да кажеш точно обратното, но с други думи, и звучащо наопаки, когато се чете отзад напред?
      Пише си, другарю.
      In 1986 Mitsubishi reached an agreement with Liuzhou Automotive to assemble their Minicab kei van and truck there, making Mitsubishi the third Japanese manufacturer (after Daihatsu and Suzuki) to begin assembly in China.
      Също така тук. И тук. И къде ли не още.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #33
        От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

        Благодаря ти, другарю.

        И Дайхатсуто ми, и Митсубишито ми, и Тойотата ми са произведени в Япония, та не съм чел Гугъла в тоя аспект.

        Коментар


        • #34
          От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Благодаря ти, другарю.

          И Дайхатсуто ми, и Митсубишито ми, и Тойотата ми са произведени в Япония, та не съм чел Гугъла в тоя аспект.
          E, живей си в щастливо заблуждение Полезно е за душевния мир и психическото здраве.
          Те на рейките от Казанлък, на цилиндровите глави от Русе и на кабеляците от Карнобат, както и на Body Control Modul-ите от Ботевград, пише "Made in EU" щото ако пишеше "Made in Bulgaria" нали се сещаш...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
            Че според ПенчА няма руски каЛчук в тях.
            Е той каучука ясно че е руски. Ама от суровина до краен продукт има камион разлика. Все пак Нокиан отвори завод в русия а не Кама във Финладия
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

              'айде, оакахте и тая тема...

              май за конкретен модел гуми ставаше върос, а не за Mицубиши и процесори Интел (които, между другото, НЕ се произвеждат в Китай, каквото и да пише на опаковката). Освен това има разлика между лицензно производство някъде си и основно производство някъде другаде.

              както и да е, дано не затворят темата, преди колегата да даде отзиви...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #37
                От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                Жоро ,взимай си ги!Нови гуми са!Колко е процента на лицензни гуми ,кво да коментираме и се котират и се карат.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #38
                  От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  ...
                  както и да е, дано не затворят темата, преди колегата да даде отзиви...
                  А дано, че за тая марка никой нищо не казва.

                  ... ама така е, щото като скачате на Гагич, скачате с/у целиот Гугъл.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                    .... процесори Интел (които, между другото, НЕ се произвеждат в Китай, каквото и да пише на опаковката)...
                    Изобщо https://www.intel.com/content/www/us...facturing.html
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Бъркаш опаковката с производството Аз спирам до тук и чакам някакви смислени коментари.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Бъркаш опаковката с производството Аз спирам до тук и чакам някакви смислени коментари.
                        Това в Далиан е огромнейший завод за процесори. Но както и да е. Смислени ли са според теб коментари в стил "хърбав на щърбав" ? От собственици на корейски коли от поколението, считано за "боклуци" да не си купува китайски гуми? Едно време същото се приказваше за Kumho и Hankook.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                          Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                          Здравейте предложиха ми гуми за джипа на ниска цена и без гаранция нови с монтажа 150 лева Става дума за Geopower k 2000 наистина интересна шарка и търговеца ме уверяваше че , ще остана много доволен .Гумите са с китайски пройзход . Т а мисълта ми е някой ползва ли такива гуми , и ако да как се справят на пътя мокро сухо време и на трева !
                          Какъв размер са гумите?
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                            Размер 245/75/16 .
                            Land rover 2.5 tdi
                            0884035413

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                              Днес решен да ходя до Хасково с голям мерак звъня на търговеца и взе да ми се прави по телефона !Казва ама нали трябваше да дойдеш вчера .Гумите ти ги обещах на един комшия и чакай да се обадя в склада дали има други ....... Звани ми след 40 мин и ми казва нали ти беше тоя дето търси гуми казах да нали се чухме и той -така има последни 4 бр гуми но цената вече няма да е 150 на брой а 160 - казах му добре може ли днес да ги монтираш той вика ти луд ли си утре за в други ден .Казах му да си ги държи тогава позвъних на приятел насочи ме в Димитровград в един център за гуми беше станало около 17.00 , отидох на място и ми предложиха също китайски гуми който бяха аналог на bf-gudrich a/t .Гумите бяха с мек каучук и ми харесаха визуално размера им беше 245-70-16 попитах може ли да ми ги монтирате веднага и те казаха да стига да желаете за 20 мин бях обут с новите гуми а и хората бяха добронамерени ! Цената им беше 150 лв на гума с монтажа .
                              Land rover 2.5 tdi
                              0884035413

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi 1.jpg
Прегледи:2
Размер:94.6 КБ
ID:5756629Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi 2.jpg
Прегледи:2
Размер:96.2 КБ
ID:5756630Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi 3.jpg
Прегледи:2
Размер:90.1 КБ
ID:5756631Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi 4.jpg
Прегледи:2
Размер:94.6 КБ
ID:5756632Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi 5.jpg
Прегледи:2
Размер:96.0 КБ
ID:5756633Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi 6.jpg
Прегледи:2
Размер:96.1 КБ
ID:5756634Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gumi.jpg
Прегледи:2
Размер:92.4 КБ
ID:5756635
                                Land rover 2.5 tdi
                                0884035413

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X