Обява

Свий
Няма добавени обяви.

S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

    Като ти видях релето което показа и разбрах колко си далеч от истината и изобщо каква му е функцията на шибаното реле и с какво се яде ............... А ти си продължавай с научната фантастика......... Тука има грамотни хора и ако иска някой може да ти го обясни за какво се слага реле, НЕ РЕЛЕ ВРЕМЕ!!!! На мен не ми се занимава . А и да синджира да не забравиш
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #32
      От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
      На витарата бях с такава помпа ,без клапан само помпа ,карах я 6 години и с нея си замина . Без реле ,тя е вибрационна и не е кой знай какъв консуматор,командваше я копчето газ бензин ,все едно си е клапан за газ или бензин . Помпата има два клапана с пружинки и трябва налягане за да премине през нея бензин ,на самотек е трудно да премине . Ама ако искате и литяща чиния си сложете на тавана ,за по сигурно да не падне гръмотевица и да се запалите


      пп Задължително и един синджир за земно ,да се сурка по земята като на газка бензиновоз от моите детски години
      И аз това му писах в началото и , че моята помпа тогава беше от Заз печка и тя беше с мембрана и , когато я изключеше ключа за газовото бензин през нея не можеше да премине. Абе да се оправят с научните фантастики , както искат , а за релето време???
      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

      Коментар


      • #33
        От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

        Гасили ли сте горящи коли? Аз три. Не мои.

        Коментар


        • #34
          От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

          Таман четири и един камион.Не мои.
          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

          Коментар


          • #35
            От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Гасили ли сте горящи коли? Аз три. Не мои.
            Ясене ,учен човек си четеш много ,помисли реално вибрационната помпа и обикновената механична помпа по устройство са едни и същи ,единствената разлика е задвижването . И двете имат клапани на вход изход ,и ако уаза се пали от ел помпа то значи че ще се запали и от собствената си . Щом руснака не е слагал 40 години ел клапани значи е преценил ,че такива не са необходими . Но както в ония клип с американския флот и испанския фар и аз така ........ Всеки е свободен да прави това което реши за собствената си безопасност . И да не стане грешка ,вибрационната помпа няма нищо общо с електрическа за моно или пълна инжекция . Аз съм до тук , а кола тръгне ли да се пали...... имаме един лаф ..... турчин да се пропие и кадъна да се пре..бе спиране няма . Без лоши чувства и със здраве.
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #36
              От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

              Разликата в задвижването е особено важна. Механичната помпа спира да работи когато двигателят не се върти. По естествен начин.

              Коментар


              • #37
                От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Разликата в задвижването е особено важна. Механичната помпа спира да работи когато двигателят не се върти. По естествен начин.
                И какво се случва като върнеш контакта? Или като обърнеш на газ ? Да не говорим, че само палиш на бензин и после обръщаш на газ .
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #38
                  От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

                  Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                  Като ти видях релето което показа и разбрах колко си далеч от истината и изобщо каква му е функцията на шибаното реле и с какво се яде ............... А ти си продължавай с научната фантастика......... Тука има грамотни хора и ако иска някой може да ти го обясни за какво се слага реле, НЕ РЕЛЕ ВРЕМЕ!!!! На мен не ми се занимава . А и да синджира да не забравиш
                  Знам много добре за какво се слага това реле, и не съм казъл че ще слагам точно това реле. А за фантастиката ..............!!!! Синджира си го слагай ти!!! Там където искаш!!!
                  Писна ми от всезнайковци! Каквото реша това ще сложа и толкова!
                  http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                  Коментар


                  • #39
                    От: S.O.S. относно бензинова помпа на УАЗ

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    И какво се случва като върнеш контакта? Или като обърнеш на газ ? Да не говорим, че само палиш на бензин и после обръщаш на газ .
                    Ти му говориш, оно си рупа. Единия маймун на който му гасих колата не можа да върне контакта защото дойде в съзнание СЛЕД като му я бяхме поизгасили.

                    Вижте какво. Затварям темата. Всеки си носи отговорността за себе си, а ако изгори някоя гора - изгори.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X