Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Направи джобчето на ръкава смислено; разшири маншетите, или увеличи диапазона за реглаж; маани тия финтифлюшки от джобовете, а може да промениш и закопчаването им (всеки път като си вадя цигара, имам усещане, че нещо съдирам); тури една гайка за закачалка, отвън, в шева между раменната и гръбната платки. Може и цветовата гама да разшириш.
    Отбелязва се.
    Цветовата гама ще е същата плюс много тъмно синьо, на границата с черно. Предполагат се 300 бройки, четири цвята, два вида плат.
    Това, над което умувам е, как и къде да направя водоустойчив джоб. По- големите копчета са ясни.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      В предните джобове не се събира модерен телефон .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
        В предните джобове не се събира модерен телефон .
        Имам някакви сигнали свише, че по- модерните телефони ще спрат да растат и ще стават маааалко по- малки.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          Кройката ми харесва. Препоръката от мен е джобовете да ги направите "отворени", за да побират повече неща. За справка - армейска риза от британската или американската армия от по-старото производство. Там джобовете са такива отворени.

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Те хубаво ще събират повече, ама а се наведеш, да си вържеш обувките, а са се изпразнили.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              Имам някакви сигнали свише, че по- модерните телефони ще спрат да растат и ще стават маааалко по- малки.
              Тез сигнали вземи ги провери отново- да не се окажат вражеска пропаганда от към североизточното Черноморие...
              И си мисли за бедните другарчета с много Х предиL.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • Как се държи велкрото на джобовете? Белгийците (дето го купих) ми го предлагат в момента с 30% отстъпка за 1000 до 5000 метра и с 40% за 5000- 10000м. Да го купувам ли?
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • Велкрото е бетон, чак повече отколкото е нужно реално.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Велкрото е бетон, чак повече отколкото е нужно реално.
                    Какво значи това бе, Митак? Шевовете и плата се скъсаха, а лепенките държат?
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • Имаш ли някакви наличности на ризи 2-3 хикса ?
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • Нищо не се е скъсало. Но велкрото държи непрактично здраво. Някъде по-нагоре в темата (или в някоя от съпътстващите) вече споменавах, че като си бъркам в джоба за цигара, имам чувството, че ще ми остане целият в ръката (та ако не и с парче плат от под него).
                        Това велкро, е поскоро не за "закопчалка", а за "окачалка" - например, вместо на каишка/ремък, някакви чантички и подобни да се окачат на него.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Как се държи велкрото на джобовете? Белгийците (дето го купих) ми го предлагат в момента с 30% отстъпка за 1000 до 5000 метра и с 40% за 5000- 10000м. Да го купувам ли?
                          С велкрото никакъв проблем, ризата ми е една от любимите. Само един проблем - или копчетата са малки, или илиците големи, но се разкопчава самопроизволно.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • Велкрото е супер.

                            ​​​​И аз съм на мнението на Скорпиона за илиците...
                            Пиши две 4Хл от новата партида!​​
                            КогА?!

                            Коментар


                            • Извинявайте, дайте малко обобщена информация за да не прочитам 34 страници. Моля!
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • Малка анкета за удовлетвореност на клиента:
                                1. Колко пъти в годината носихте (изпрахте) тази риза?
                                2. Кое беше първото нещо, което се скъса по нея- копче, ръкав, лепенките на джоба...?
                                3. Ремонтирахте ли щетата, или просто хвърлихте ризата?
                                4. Оценка за модела, функционалност, елементи на ризата от 1 до 5.
                                5. Оценка за материали и изработка, здравина, износоустойчивост от 1 до 5.
                                6. Бихте ли си купили подобна риза (с някои промени, коментирани тук) от същия производител?
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X