Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Риза "за гората"

    Да разбирам, че си твърд застъпник на копче с илик? Тва го разбрах и в началното обсъждане на ризката.
    Някой друг?
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Риза "за гората"

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      @Тропчо - ако критерият за истинско мъжкарство е като клекнеш да си качиш м&дите при сливиците (както е с официалните ми панталони) - официално се обявявам за не-мъжкар. То затова и в свободното си време нося основно разни торбести военни панталони - щото ми е удобно да си мандахерцам макарите...
      Абе, ще стигнем до потурите рано или късно. Изненадата е, че пак жените я преоткриха тая мода, без да им е физически- необходима.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Риза "за гората"

        Между другото Тропчо, намерих си чережите на онзи панталон, дето се опитах да му сложа тук снимки (пък те се виждат некви сенки).
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Риза "за гората"

          От брик-а съм доволен. Дойде времето за ходене по риза и е прана два пъти. Гледам - нищо и няма. Щом жената не изрева за ефекти от пералнята първия път - всичко е наред. Еволвеото в левия джоб стои добре, парчето подсилващ плат под джоба е много полезно. Е, звъни през 5 минути и е досадно разлепването на велкрото всеки път, но няма пълно щастие. Пред алтернативата телефона да полети отвисоко при някое навеждане велкрото е за предпочитане. И без това наближава времето на фланелките с къси ръкави и чантичката с телефони и аксесоари. Наесен, ако има предлагане, ще си дам заявката за два броя от дебелия плат.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар


          • От: Риза "за гората"

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Абе, ще стигнем до потурите рано или късно. Изненадата е, че пак жените я преоткриха тая мода, без да им е физически- необходима.
            Потурите са се появили след дълги опити „проба-грешка”, и то по линия на елементарната практичност за ежедневно носене. На овчаря в планината едва ли му е пукало че не в тон с модерните тенденций в последното ревю за мъжка мода в Милано. Ма некси да ходя опакован като кремвиш в ултра-стегнати панталони, с риза слим-фит и сако като на Чарли Чаплин не е моята представа за комфортно облекло. Ся в редки случаи и за некви супер официални и социални поводи изтърпявам windwarrior-ханъм да ме нагласи като латиноамерикански сутеньор от епохата на нямото кино, ама в останалото време залагам на удобството пред това да съм фяшън...
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Риза "за гората"

              За разлика от ризата, никога не бих поръчал панталони без да ги премеря.
              На брика илиците взеха съвсем да изпускат.
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • От: Риза "за гората"

                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                ...... На брика илиците взеха съвсем да изпускат.
                Много изпускат и то при положение че ризата не е видяла много носене. Сега им мисля някакъв вариант.
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Риза "за гората"

                  Разръфаха се или се деформираха?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Риза "за гората"

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Разръфаха се или се деформираха?
                    Нищо им няма. Просто се разпъват настрани и копчето излиза. Предполагам понеже копчето е по-малко или пък платът е по-мек ли. Мисля едни по-големи копчета.


                    TT
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • От: Риза "за гората"

                      Ясно. Това е комбинация от голям илик и тънък плат. По- голямото копче няма да реши проблема, иликът пак ще се деформира. По- добрият вариант е да се направят хоризонтални илици. Тогава "напрежението" ще идва в края, а не в средата на илика. По принцип, големите илици (при сакото, например) се правят хоризонтални точно поради тази причина. Имайки предвид че следващите ризи ще са с още по- големи копчета, съответно с още по- големи илици, мисля че това е правилното решение. Благодаря на двамата за сигнала.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Риза "за гората"

                        От "Маркетинг" ми казаха, че вече би трябвало да подема кампания за втора партида. Очаква се до след 2-3 месеца да опадат ръкавите на сегашните ви ризи, а копчетата би трябвало отдавна да ги няма. Ся се чудя, дали да пусна една Коледна серия, дето да стане за Великден?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Риза "за гората"

                          Ей това му се вика програмирано остаряване. Преди месец-два ръбовете на ръкавелите пуснаха нишки от еластичния материал в плата.

                          Виж, за копчетата не си познал.

                          Коментар


                          • От: Риза "за гората"

                            Зелената поизбеля и двете се по"заваляха" (мъхчетата се запредоха на топчета), всичко си е здраво. Не че няма да си взема още две например.

                            ПП
                            А ПАНТАЛОНИ !!!
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Риза "за гората"

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2110978921.jpg
Прегледи:1
Размер:58.5 КБ
ID:5803763 това ми реши проблема с всички мъхчета и топчета по дрехите, утре жената се прибира. Ще ме измери и ще си пиша поръчката в другата тема. Поздрави.
                              Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                              "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                              "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                              Коментар


                              • От: Риза "за гората"

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                От "Маркетинг" ми казаха, че вече би трябвало да подема кампания за втора партида. Очаква се до след 2-3 месеца да опадат ръкавите на сегашните ви ризи, а копчетата би трябвало отдавна да ги няма. Ся се чудя, дали да пусна една Коледна серия, дето да стане за Великден?
                                Много поздрави на твойте хора от маркетинга. Мойте бройки засега се държат мъжки, нямам забележки, дори бих си поръчал още няколко бройки. Рядко се случва риза да ми е така удобна.

                                П.С. Твойте маркетолози вместо да се занимават с глупости - да се стегнат и да направят летни ризи. И както каза davc - ПАНТАЛОНИ.

                                ППС. Както казах и преди - обмислете опцията за по-дълъг ръкав (extra long sleeve) с един-два инча, дори срещу допълнително заплащане. Бих се възползвал.
                                Последно редактирано от windwarrior; 28-11-18, 22:32.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X