Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риза "за гората"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Риза "за гората"

    Аз също проявявам интерес към 3-4 бройки, размер 3XL
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • #32
      От: Риза "за гората"

      На мен ризата ми харесва като модел. Относно материята бих искал да попитам, а сместа памук-полиестер 50/50 не е ли добра опция за дейност на открито ?

      Коментар


      • #33
        От: Риза "за гората"

        ... и не, че нещо, ама Венци, що не помислим в отделна тема и за долнището на ризата (поне като "бъдещи творчески планове" ), щото преди 3г. се счупИх да обикалям за тактически гащи, но нищо не ми хареса, а и 200-300лв. за панталон ми се видяха бая, въпреки че за ловджиите цената явно е поносима след като им ги предлагат в специализираните магазини.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Риза "за гората"

          Ризата ми харесва и като дизайн и като изпълнение и да бих си купил.Браво за изпълнението!

          Коментар


          • #35
            От: Риза "за гората"

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            ... и не, че нещо, ама Венци, що не помислим в отделна тема и за долнището на ризата (поне като "бъдещи творчески планове" ), щото преди 3г. се счупИх да обикалям за тактически гащи, но нищо не ми хареса, а и 200-300лв. за панталон ми се видяха бая, въпреки че за ловджиите цената явно е поносима след като им ги предлагат в специализираните магазини.
            Аз предлагам да я караме стъпка по стъпка. Колегата се е заел със сериозно дело. Може да отстрана да изглежда лесно, но няколко пъти като си поговорих с него ми стана ясно колко много работа трябва да се свърши за да излезе този продукт както трябва и да е удобен и функционален... Освен това той вече прави трети модел покрай тестовете... Ако експеримента с ризите излезе успешен аз ще съм първият който ще очаква и панталони... Но нека да стане първо с ризите.

            И да, имайте предвид, че нашият колега се е захванал с изключително неблагодарна работа, да прави неща, здрави, дето не се налага често да ги сменяме и на добра цена... Всичко това е точно напротив на маркетинга и съвременните тенденции... Аз поне ще помагам с каквото мога...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #36
              От: Риза "за гората"

              В тази първа серия, ризите ще са памучни. Първо ще се шият, после "на готово изделие" ще се багрят. Предвижда се съвсем къса серия (колкото да може да се вкара в производствена линия) около стотина броя, в максимум три цвята- по трийсетина броя в цвят.
              Разбирам, че трябва да наблегна на големите номера, но едва ли ще има по 4-5 броя 6XL във всички цветове. Пак да кажа, това е съвсем проучващо- пробна серия, а ще трябва да има и по- малки номера, като S и M.
              Клапата на гърба я обсъждахме, имам разработен и такъв модел, но на първо четене не беше приета. Също и големия джоб на гърба, за събиране на пъдпъдъците.
              Абсолютно наясно съм, че няма да покрием всички желания и изисквания с един модел и подобна ограничена серия. Просто трябва да започнем отнякъде, иначе можем да си откараме две години в писане.
              Настоящата тема има за цел да се съберат мнения и препоръки, които да имам предвид при следващи изпълнения. Не ме разбирайте погрешно. Всичко казано от всеки в тази тема ми е полезно и важно. Може и един ден да се стигне до анкета по конкретни въпроси, но сега само информирам какво възнамеряваме да направим. Надявам се, няма да има обидени.
              Може да мислим и други артикули, но в момента не са на дневен ред.
              П.П. Венци ме е преварил.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #37
                От: Риза "за гората"

                И все пак какъв е примерния диапазон на цената?! Щото ако излиза скъпа няма смисъл...
                Аз пък харесвам че е ВТАЛЕНА.. или поне така изглежда на снимките. Не искам да си купувам ризи щото са ми тесни в раменете.Ако ли пък в раменете са добре при талията са големи и се веят и не мога да демонстрирам фигура

                Коментар


                • #38
                  От: Риза "за гората"

                  бря, чи аз с моите 1-2 XL-a зъм си напрао фиданка бе
                  С багренето ... ако може една бяла или въобще възможно светла серия.... Като за селска аптека .

                  Иначе - Тропчо, вземи да си направиш на шивача тарифа за спешни ремонти, че понякога на човек му трябва нов и то подгънат пантальон за утре сутрин ....

                  Един понеделник си счупих краката да търся шивач за току що купен пантальон
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Риза "за гората"

                    Аз искам размер 2XL, ма като се смени цвета на конците. Бежови или каки ще има ли?
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      От: Риза "за гората"

                      Стига с тия конци бе, Златев. Изяде ма! Добре- ето едно уточнение. Ще се ползуват памучни конци, така че ще се боядисат в цвета на плата. Това вече е решено.
                      За момента се очертават два цвята- "каки" и "сахара". Като дойдем до боядисването, ще го уточним.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Риза "за гората"

                        След като тази риза ще бъде за малко по-тежка експлоатация не може ли копчетата на закопчаването и евентулно на джобовете да бъдат скрити. Нещо такова...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shirt.jpg
Прегледи:1
Размер:43.7 КБ
ID:5755668
                        Only after the last tree has been cut down,
                        Only after the last river has been poisoned,
                        Only after the last fish has been caught,
                        Only then will you find that money cannot be eaten.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Риза "за гората"

                          Аз бих си взел по една от цвят за проба, въпреки че по кафетата мога да ходя и със стандартните ви ризи. Записвам се като желаещ, със скромните данни от 190 на 130, като за щастие пръвото е височината ми.
                          Горещо подкрепям идеята за вътрешен джоб с цип за документи и телефони, че те вече струват колкото една кола.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Риза "за гората"

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Ти Дочев от Сливен познаваш ли го?
                            Мисля че съм го виждал на снимка.
                            Аз 186cm - 150kg съм като голема част са в талията. Ако има вариянт за такъв размер мога да ти пратя точни размери. Бих отнесъл 2 броя.
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Риза "за гората"

                              Дългоочакваната цена на ризата- преди малко ми я докладваха- 60 лв. Може за повече пригледност да се добави в заглавието или някъде в първия пост.
                              За джобовете, имат вътрешни отделения, но ризите са в пробна експлоатация и не са при мен. Ще помоля Венци да направи две-три детайлни снимки на характерните елементи, когато може.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Риза "за гората"

                                И аз се нареждам на опашката, а цената е повече от добра.
                                Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X