Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

    Aaa, спомена и за 22- 24 също.
    Теория били създали, той и още един учЕн. Имена не помня , но може да се види в архива на една от трите телевизии от сутрешните им блокове.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

      Следват тия с чакрите - и те ще почнат да обясняват как си е мамата очакрило в гръцко.

      Коментар


      • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

        Точно тогава мисля да ходя по Гръчко,да и подложа практиката на тест

        Коментар


        • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

          Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
          ... Според законодателството им, при внос на пиене с неизвестен градус и произход може дори да те задържат до уточняване на градуса му. Демек внимателно с домяшнярките...
          Стана ми интересно! Проверките на колите не се правят само на границата, а често около Солун. Аз понякога си купувам няколко бутилки домашна ракия (ципуро) от пазара в Никити. Как ли ще ме таксуват?
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

            Нямам идея...

            От сайта на МВнР:

            Всички акцизни стоки, вкл. цигарите и тютюна, трябва да бъдат с легални етикети и бандероли. Бутилки с домашен алкохол не са разрешени за внос в Гърция, като при установяването на такъв може да бъде наложена висока глоба, а процедурата включва задържане на автомобила до установяване чрез лабораторен анализ на процента алкохол в течността.и т.н....
            Някой пробвал да разкаже.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

              Ако има три варела по 300литра с неясна спиртна течност,може и наровете да потъркаш. За пълна кола с хора,да приемем 4 възрастни човека,до 4-5 литра в "цъкленки",не мисля че изобщо ще и обърнат внимание.

              Коментар


              • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Aaa, спомена и за 22- 24 също.
                Теория били създали, той и още един учЕн. Имена не помня , но може да се види в архива на една от трите телевизии от сутрешните им блокове.
                проф. Благой Рагин.
                When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                Коментар


                • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Стана ми интересно! Проверките на колите не се правят само на границата, а често около Солун. Аз понякога си купувам няколко бутилки домашна ракия (ципуро) от пазара в Никити. Как ли ще ме таксуват?
                  Проверките за внос по необходимост се правят на границата. Е, вътре в страната ако те хванат с бидон сигурно ще те питат нещо.

                  Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                  Ако има три варела по 300литра с неясна спиртна течност,може и наровете да потъркаш. За пълна кола с хора,да приемем 4 възрастни човека,до 4-5 литра в "цъкленки",не мисля че изобщо ще и обърнат внимание.
                  QED.

                  Коментар


                  • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                    Ех, кога ли ще доживеем да видим аналогични коментари в гръцкия оффроуд форум, или гръцката δγμαμα, примерно..

                    "В България проверяват за едно, второ, трето, и глобяват, и вкарват в затвора, и ει ςεγα ςι εδα μαματα ....

                    Братя византийци, не се натискайте за море в БГ, че там е страшно - спазват си законите, рушвети не искат, и в пандиза много боли."

                    Коментар


                    • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                      Какво да внимаваме в Гърция, като то жива патрулка няма?!
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                        Какво да внимаваме в Гърция, като то жива патрулка няма?!
                        Верно!Миналата седмица бях до Александрополи и кьорава патрулка не видОх.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          .... А и днес сабале няк'ъв учЕн по телевизията каза , че евентуално пак около 6-8 септември, та да не ходим на там , а към слънчака, там нямало изгледи да друса....
                          На слънчака друсането е постоянно . Кой-как си го направи , толко и ше го друса .
                          ...а сигурен ли си , че става въпрос за 6-8 ми ? Да не е на 11 септември ?
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                            Да не бъркаш с 11та година, 7 септември. Което не пречи да тресе.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                              Божем, намериха се и двама българи арестувани за диво къмпиране в Гърция.
                              https://offnews.bg/obshtestvo/dvama-...ia-661995.html

                              Рагииин, къде сте?

                              Коментар


                              • От: Внимавайте с гориво и алкохол в Гърция

                                А допустимо ли е да се спи в кемпер или каравана извън къмпинги?
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X