Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наша е ! (Спам)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Наша е ! (Спам)

    Позабравили сме европейските битки. Нищо, догодина.

    Коментар


    • От: Наша е ! (Спам)

      Няма от какво да се срамуваме - напротив. Тръгваме си от ЛЕ с високо вдигнати глави. Трудно се играе 11 срещу 14 но бяхме на ръба да ги обърнем въпреки това и не се дадохме до последно. Много млади българчета в състава, приличен тренер, стабилно ръководство в лицето на Строителя на къщички за пиленца. Бъдещето е пред нас. Защото формата е моментна, но класата е ВЕЧНА. А ние сме ЦСКА. Убиеца на Еврошампиони.

      Наздраве! Поооолудяяявамеее, ние сме армейцитееее..
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Наша е ! (Спам)

        Кратка история на съдийството в последният месец ни показаха тази вечер...
        Същото нарушение, за което получи Чорбаджийски червен картон - днес - дори фаул нямаше!
        Същото, за което получиха червени картони двамата червени след мача с литовците ли бяха - сега за Моци - нищо.
        И тва само за червените картони...

        Иначе - още има да се работи
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Наша е ! (Спам)

          Фокусирането върху съдиите определено не работи в полза на развитието на отбора. Днес нищо не играхме и не виждам вина в съдията. А и полуавтогол си вкарахме.

          Коментар


          • От: Наша е ! (Спам)

            Съгласен, просто някакси ми се ще да са изравнени критериите - или така, или иначе. Иначе остава чувството, че свирят на баба ми на хурката
            Не че лугодорец играха, но имаха късмет.
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Наша е ! (Спам)

              И аз мисля че не можем да имаме претенции към съдията снощи. С изключение на удара с ръка срещу Ласков нямаше други очевидни аванти за Крейзи форест.

              За съжаление - сами се бихме.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Наша е ! (Спам)

                Има и друго - като ни свикнат тук, че тез удари не са нищо особенно - у юропата ни червенокартонират.
                Та - нека просто са еднакви критерийте. Щот го виде чудесно положението съдията, не е като да е бил далече или да е гледал към сектора с неясната агитка
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Наша е ! (Спам)

                  Бе нас последните 10-тина години не ни глезят особено със съдийски аванти. Още помня как Пифа го наказаха за едно "ми-ми" в интервю. Или Каранга за радост след мача.

                  Да го мислят сегашните любимци на Юри Кучев и компания. Преди две седмици помниш ли зелените човечета как гледаха съдията като купени кози, докато ги нашари с картони за едно полувреме. Щото на тях в България тези нарушения даже не им ги свирят, какво остава за картони. Или как преди години един мустакат адвокат се изцепи по телевизията пиян на тараба "Дис бритиш хомосекшуъл... Ъъъъ... Броук дъ гейм". Щото беше свикнал Изпълкома да се събира посред нощите и да отменя наказания на Коловати... Щото бил важен за националния.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Наша е ! (Спам)

                    Имаше интересно 'тервю с шефа на съдийте преди малко по кавал 3 - имат си рубрика за дискутиране на реферски решения - оправда изцяло удобно наште съдии с изказвания от типа - "мози следи топката - затва няма значение, че бърка в носа на Мауридес". Но пък наклепа решенията на резания яко Имало порезвания и на вадуцикия мач, вика Но както се пей:
                    нямакупа, няматитла, самовадуцлихтенщайн

                    Почва да ми става като в художествената гимнастика субективно
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Наша е ! (Спам)

                      Шмоци трябва да излиза с жълт картон от съблекалнята това е ясно.

                      Но отново - ако говорим за мача оня ден, нямаме повод да бучим, сами се бихме.

                      Ако говорим по принцип - всеки който не е кьорав вижда как се свири на зелените феи през последните години и как на преките им съперници.

                      А ако трябва наистина да си сложим ръка на сърцето... Ми точно ГГ едва ли е в позицията да е морален стожер по въпроса, щото всички знаем как се гостуваше в Ловеч само до преди няколко години. Просто в момента КД го вади по голем в БФС.

                      Та - тарикат мъж не писка. Главите горе, нивата е дълга.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Наша е ! (Спам)

                        Те тук ми хареса! Точно и ясно, не можеш да гледаш топката от близо и да очакваш нещата да са в твоя полза.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Наша е ! (Спам)

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          ...Та - тарикат мъж не писка...
                          Малко странично, ама ... според мен пък баш тарикат мъж писка. Кой мъж би се оставил да го мачкат? Еми баш шмульото...

                          Коментар


                          • От: Наша е ! (Спам)

                            Мдам. "Левскаря" Хубчев извика цели 5 национала от Убиеца на гиганти. Включително и 19-годишния Лясков, дето още не се бръсне. Вивакау-кабрио арена и Трибуна Шмоци се отбелязват сумарно с двама национали. И то единия - Антон Недялков (от Трибуна Шмоци). За сравнение - Берое имат цели 3-ма национали. Повече от наложниците на корпулентния млад бизнесмен и КД, взети заедно.

                            Аз ви казАх, дето е текло-пак ще тече. Защото ние сме ЦСКА.
                            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                            Коментар


                            • От: Наша е ! (Спам)

                              Николери е боК. Класата си е класа да го ева. Хищник в пеналтерията.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Наша е ! (Спам)

                                Не може да му се отрече, че в два от два мача е централна фигура за отбора си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X