Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си купя ли е ML230 w163?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Да си купя ли е ML230 w163?

    Той щото МЛ-а една гъзарска кола.... едно Х5 е 10 пъти по-тежкарско и гъзарско и паркетно и направено.. МЛ-а си е точно там където трябва да бъде и проблема му е че качеството не отговаря на Мерцедес и си е чист жмелец според мен. Ама само според мен да уточня да не наскачат пиленцата сега. Взимай колега ако ти харесва, цените им са смешни и мотора който искаш с ръчка е здрав и муден разбира се, но откъм разход на газ ще си под всеки мотор на модела като пари.
    Real Recognize Real

    Коментар


    • #32
      От: Да си купя ли е ML230 w163?

      Аз със мойте 490 хил трябва да съм хвълил 2 кутии значи. А съм още с първата и тя се държи учудващо добре - 722.6 е.
      GRAND CHEROKEE 4.7
      Добромир Добрев
      O898633718

      Коментар


      • #33
        От: Да си купя ли е ML230 w163?

        Колега , истината ,е че каквото и да вземеш все си има кусури.Като човек имал МЛ320 нямам забележки.Имайки в предвид колко е струвал нов и колко струва сега пак бих си го купил.Проблеми не съм имал,а го карах 2г.Верно ти гледаш друга конфигурация,но щом не си състезател не виждам проблем.МЛ320 ми гореше 15 бензин.Твоя избор е по икономичен отвсякъде.Ако намериш поддържана със сервизна история взимай.И най-важното вземи каквото искаш.Всичко се прави и не струва милиони.Успех

        Коментар


        • #34
          От: Да си купя ли е ML230 w163?

          Ами ще се взима реших го пък каквото сабя покаже.... голяма истина е това което каза колегата geshev: Всичко се прави и не струва милиони(като изключим евентуалната ръжда която също се прави но до следващата зима). Така че ще наблюдавам търпеливо обявите за 230 и като излезе нещо читаво ще скачам и квото дойде....

          Благодаря за споделената информация и отзиви!

          Коментар


          • #35
            От: Да си купя ли е ML230 w163?

            Мотора 230,150коня иначе е здрав монтира се в много модели на марката,но за ML идва слаб.По добре вижте някой ML320,218коня с газов инжекцион.Иначе за мен ML W163 си е повече джип от колкото сув имат и бавни.
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • #36
              От: Да си купя ли е ML230 w163?

              Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
              Мотора 230,150коня иначе е здрав монтира се в много модели на марката,но за ML идва слаб.По добре вижте някой ML320,218коня с газов инжекцион.Иначе за мен ML W163 си е повече джип от колкото сув имат и бавни.
              Доколкото разбрах се търси минимум разход и ръчни скорости.МЛ320 май само автомат имат.Иначе и аз мислех това да предложа

              Коментар


              • #37
                От: Да си купя ли е ML230 w163?

                Понеже всички хвалите МЛ 320 бензин ... Може ли някой да даде примерни цени на ремонти и обслужване:

                - цена на бобини и свещи
                - цена на верига с прилежащите обтегачи, банани и т.н.
                - обслужване и ремонт на автоматика
                - цена на амортисьори и носачи
                - Вярно ли е че харчи 20/100 градско
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #38
                  От: Да си купя ли е ML230 w163?

                  Глупости на търкалета.Моя автомат и на 420к.по километра ж,да момента е безпроблемен.722.6 е здрава работа.На газ и карам последните 110-120к.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Да си купя ли е ML230 w163?

                    Да.
                    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X