Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Градски джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Градски джип

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Ти прави сметка, щом са две една в друга на предната седалка, колко са общо.
    Мислиш, че има и задна седалка? Там може да вози камъните.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #62
      От: Градски джип

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Забелязваш ли, че в първия пост почти липсват граматични, правописни, че и стилистични грешки?
      Съгласен съм - не всичко е загубено.
      Обаче темата е определено интересна, ще следя до закупуването на така наречения джип, и после се надявам на две нови теми - реакциите из селото, и другата - статистиката за доволните девойки, луксозно закарани до вилата, и демадмоалезирани съответно.

      Коментар


      • #63
        От: Градски джип

        Понеже очевидно ми е минутка за реклама
        може и без джип

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3334.jpg
Прегледи:2
Размер:106.8 КБ
ID:5755487

        А въпросния патрул задна седалка нямаше, което никога не е пречело за нищо
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #64
          От: Градски джип

          Обезсмисли темата!!!

          Коментар


          • #65
            това е вярното решение

            Към пусналия темата:
            Вероятно си усетил сарказма и иронията в мненията публикувани в темата. Искам да знаеш, че не трябва да ги вземаш на сериозно. Хората ги яде злоба, и черна завист. Не ги слушай...слушай мен... Аз съм един от най-добрите оф и он роудъри в България с над 40 години стаж зад клавиатурата. Помагам на хората от както са започнали да питат " каква кола/джип/свиня/разсад за домати да си купя?" Имам достатъчно опит за да бъдат определени съветите ми като "безценни, прецизни и живото-спасяващи". Аз бях човекът с първия внесен в България Форд ЕскорД 1,4 моно инжекция дизел-етилонов-полистирол-бензоат-естер създаден специално за армията на Ливан с 14 инчов лифт на задна лява гума, и принудително охлаждане на резервоара чрез рециркулация на въздушни маси. Изключително държалива машина. Прегледай темите за състезания, мероприятия и проекти, неизменно ще забележиш, че всеки се допитва до моето мнение, искат ми съвети и по принцип ме питат дали изобщо да се захващат. Абе капацитет съм (поне фарад и половина), няма какво да добавя.
            Лично съм тунинговал хиляди автомобили с магнитните ми наколе.... опа, това беше за друг форум...
            На теб специално ти препоръчвам един много специален и сполучлив модел гарантиращ запомнящи се преживявания за теб и мацките. Моделът е снабден с двоен диференциал на предния мост. Има мощност в изобилие, може да се газифицира без проблем. Окачването е комбинирано - пружини, амортисьори, ресори и троен торсионен макферсън комбинирани по азбучен ред във възходящ ред. Комфорта е осигурен от въздушни възглавници пълни с пясък - гаранция, че няма да се пукнат нивга. Движението се предава от централен диференциал разположен напречно но и изнесен леко в ляво за да компенсира масата на резервоара, който е разположен в дясно за да има място за резервната гума, която е по средата и изпълнява ролята на предпазител на задния диференциал снабден с въздушно управление на клапите за регулиране на потриването. Модела разбира се слави с невероятния си комфорт. В купето са обособени 3 климатични зони, които са фиксирани и температурата в тях не може да се контролира поради екологични съображения. Всъщност това не е съвсем вярно - температурата може да се променя, както и влажността, атмосферното налягане и радиационния фон, но за това е нужно специално оборудване за връзка със свръх модерния 8-битов компютър с външен монитор, служещ и като мултимедийна система. Говорейки за мултимедията, не можем да не обърнем внимание на високо-говорителите с драйвери от активен въглен и намотки от индонезийски канап. Салона е комбиниран - оранжево ЛДК/синя алкантра/бели шевове/ пискюли и плюшени възглавници. Безопасността е гарантирана от ролбарите в лявата част на салона и въздушните възглавници в дясната. Седалките са Рикардо, коланите са 6 точкови с по 4 дупки. Стандартно идва с навигация, която се прожектира на предния капак а видимостта е осигурена чрез система от огледала. Фаровете са биксенон на габаритите и волфрамови на късите. Дълги няма защото по принцип не са нужни, толкова са яки късите. Ако се решиш на хай-лукс-бару-буця версията ще си абсолютния гъзарин т.к. джипа идва с вграден циганин с фенерче, което играе ролята на дневни светлини и хром баце, много хром...и никел и патина (върху хрома и никела, за консервиране)
            Гумите са 32-ки през повечето време, през останалото - 12-ки.
            Джипката е много харна и като я видят на мацките директно ми падат кюлотите и им се къдрят космите под мишниците. Вземаш и си в голямата игра.


            Ете снимка (има ги и в синьо):


            42

            Коментар


            • #66
              От: Градски джип

              Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
              Мислиш, че има и задна седалка? Там може да вози камъните.
              Е аз по аналогия с моята практика.

              Но той изясни ситуацията:
              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              ...А въпросния патрул задна седалка нямаше

              Коментар


              • #67
                От: това е вярното решение

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                ...Фаровете са биксенон ....
                Е те сега Ясен ще заключи темата....
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • #68
                  От: това е вярното решение

                  Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                  Е те сега Ясен ще заключи темата....
                  Компромисно решение вземам: местя в спама

                  Коментар


                  • #69
                    От: Градски джип

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Ти прави сметка, щом са две една в друга на предната седалка, колко са общо.
                    Ма те мацките умрат да са на предната седалка.
                    За пример-на моята сватба(1992) пазарихме някакъв братовчед(дотогава не го познавах) да вози булката. И мен де.
                    И в деня на сватбата колата(Ауди 80, произведена в началото на 80-те, ръбато) но излъскана, измита, изглеждаше супер лукс в сравнение с москвичите на другите гости, и жената на "братовчеда" също се вози с нас.
                    И в един момент не искаше да се вози отзад, а булката да е на предната седалка, както е традицията.

                    Та предната седалка си е примамка за момите, и ако и двете си имат плановете-никоя няма да отстъпи,и да седне на задната седалка.
                    Оттам и две моми на предната.

                    Сорка.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Градски джип

                      Стафчу... имах напъни за подобно ревю, ама ти ме утрепа. Безвъзвратната несъществуваемост на моите умотворения ще лежат на твойта съвест.
                      Наздраве!
                      Упс... тва беше за друга тема.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Градски джип

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ма те мацките умрат да са на предната седалка.
                        Разбирам. Тези около мене повече налитат да седнат на резервната гума. Ама то според случая.

                        Все едно, стар съм за всичко това и към момента двете ми официални жени ми идват точно, а понякога даже в повече.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Градски джип

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Стафчу... имах напъни за подобно ревю, ама ти ме утрепа. Безвъзвратната несъществуваемост на моите умотворения ще лежат на твойта съвест.
                          Наздраве!
                          Упс... тва беше за друга тема.
                          ПисАх и мислЍх, писАх и мисУих...ще сваря ли да изпратя преди темата да бъде заключена или нъцки?! Е, взе че станА!
                          42

                          Коментар


                          • #73
                            От: това е вярното решение

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Компромисно решение вземам: местя в спама
                            Язък, утрепа убавата седянка.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Градски джип

                              Оф, утре ще взема да пусна една тема и в Бг мама, пък да видим какво ще излезе.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Градски джип

                                Че то каква е разликата?
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X