Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трупър 2.6 не пали на бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трупър 2.6 не пали на бензин

    Здравейте,
    Преди време се сдобих с един трупър 2.6, собственикът на който ми каза че не работи на газ поради прецакан изпарител. ОК това не е проблем и аз си го карам на бензин. Миналата седмица обаче поради глупост от моя страна разреших на едни френдове да ми го подкарат на газ. Измамериха някъв изпарител и готово, запали само че...
    След няколко км. престана да работи добре на газ и се наложи отново да си го карам на бензин. След още няколко км клата загасна и започна да пали само на газ след което можех да сменя на бензин на който си работеше ОК. След още няколко км колата тотално отказа да работи на бензин. Единствено пали на газ и то иска обороти над 2500 иначе гасне. Бензина както казах го отписахме съсвсем.
    Вчера един "майстор" ми разкости всички релета и жици по джипката и познайте ... нищо. Газовата е обикновена със симулатор който премахнахме.
    Моля помагайте. Преди да го подкарам на газ джипа палеше буквално от четвърт и работи като часовник дори след 3 седмици престой на як студ през януари.
    TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

  • #2
    От: Трупър 2.6 не пали на бензин

    Виж да не смуче въздух от няктде
    МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

    Коментар


    • #3
      От: Трупър 2.6 не пали на бензин

      Доста късен отговор но ...
      Наистина се оказа въздуха. Много трябва да се внимава за пишман майсторите ей!
      TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X