Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Горивата на VM Petroleum

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    Каква е цената сега на Марешки, дизела?
    2.09 лева .
    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
    Това с какъв автомобил и кой двигател?
    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение

    Иначе и аз съм сипвал на модерен дизел и понякога няма разлика във вървежа но понякога има.
    Стигнах до извода че има разлика между различните им бензиностанции в различни периоди и повече не правя експерименти за 5-6 ст. Разлика.
    Рено Еспейс 2.1 ТД . Старата класическа система роторна помпа БОШ и механични дюзи . Гори ли на парцал сипваш го спокойно
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Горивата на VM Petroleum

      Нищо не е вдигнал. Дизела му беше 2.09 в София.
      Има един извънземен Лукойл в София -B043 му е фирмения код. Дизела е над 2,60. Това е до метростанция Вардар.

      Глобите на КЗК-то ще ги обжалват в съда и най-вероятно ще паднат.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • От: Горивата на VM Petroleum

        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
        Нищо не е вдигнал. Дизела му беше 2.09 в София.
        Има един извънземен Лукойл в София -B043 му е фирмения код. Дизела е над 2,60. Това е до метростанция Вардар.

        Глобите на КЗК-то ще ги обжалват в съда и най-вероятно ще паднат.
        Това да не е дизел с някакви добавки?
        Всяка верига бензиностанции предлага такива "Екто", "Айро", "Спринт", които струват с около 0.30 лв по-скъпо от "нормалното" ДГ
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Горивата на VM Petroleum

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Това да не е дизел с някакви добавки?
          Всяка верига бензиностанции предлага такива "Екто", "Айро", "Спринт", които струват с около 0.30 лв по-скъпо от "нормалното" ДГ
          Това са най скъпите добавки в този свят Примерно добавката Бардал BDC (която аз използвам) струва около 35 лева за 500 литра което е под стотинка на литър а ти я продават за 30 В най добрия случай и всички добавки на пазара да налеят пак себестойността ще се вдигне с 2-3 стотинки на литър а не с 30 .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Горивата на VM Petroleum

            Станцията е до районното, предполагам заради това са такива цените- може да имат договор с МВР служебните коли да зареждат там.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Горивата на VM Petroleum

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              Станцията е до районното, предполагам заради това са такива цените- може да имат договор с МВР служебните коли да зареждат там.
              МВР е корпоративен клиент за тях цените са други .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Горивата на VM Petroleum

                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                Това са най скъпите добавки в този свят Примерно добавката Бардал BDC (която аз използвам) струва около 35 лева за 500 литра което е под стотинка на литър а ти я продават за 30 В най добрия случай и всички добавки на пазара да налеят пак себестойността ще се вдигне с 2-3 стотинки на литър а не с 30 .
                Ти не разбираш, тяхната е вълшебна. Чисти дюзи, турбини, сменя маховици..

                Коментар


                • От: Горивата на VM Petroleum

                  МВР е корпоративен клиент за тях цените са други .
                  Хич не е сигурно, може разликата да отива другаде. Вчера четох как ВСС си купили нам си колко Супърб по 61 000 лв с кожени седалки, понеже мой приятел, който им е редовен клиент на вносителя си купи същото преди месец за 8 000 лв по-малко, ми направи впечатление колко се е нагушил някой. Като ВСС общо са купили към 50 коли(има и Октавии) и цената не е същата за толкова коли накуп. Кожения салон и екстрите им трябвали, защото возели принтери, копирни машини и документи?!? Да им се чудиш на куриерите що са балами и купуват бусове и баничарки. На поръчката се се явили само Еуратек и две фирми, които никога не са продавали коли, критериите са писани за Еуратек и друг няма начин да се класира. Къде отиват парите ни, да пърдят с дебелите си гъзове по бежова кожа, платена от бюджета.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X