Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Горивата на VM Petroleum

    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
    За всички които питат, преди около 2 седмици,
    Нормално и не е виновен Марешки. Преди 2 седмици не беше и не се очакваше такъв кочан. Съответно в Бургас са забъркали каквото са могли, с резерв максимум 5 градуса.

    Коментар


    • #92
      От: Горивата на VM Petroleum

      Лукойл доставка със сибирски поздрав!Дано не ти се повтаря гадорията и безаварийни!Сипвай си бензин в баката.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #93
        От: Горивата на VM Petroleum

        Зареждам газ на Марешки.
        Понякога е добре, друг път няма мощност. От други бензиностанции не се е случвало.
        Един път пълнят колкото всички - 27,5л, друг път 22-23л от празна бутилка. Интересното е, че пробегът е същия. Доколкото си спомням, тогава не върви.

        Коментар


        • #94
          От: Горивата на VM Petroleum

          Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
          Три пъти заредих от горивопродавницата му в София и определено съм доволен. Обаче, намерих една друга в град около София, където ходя на две седмици, в която се зареждаше от цистерни горива от известна румънска фирма, а цената с 10 стинки, под "Марешки" и 30 стинки под "големите вериги". Разход същият, цена с 10/30 стинки по-ниска. Изборът е ясен!
          За който няма избор - много добри горива от Марешки. Лично изпитано.
          Аз също съм доволен, особено от бензина.

          А за тази другата бензиностанция може ли да се сподели тука?

          Коментар


          • #95
            От: Горивата на VM Petroleum

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Аз Марешки не знам ама в София има една нещастна бензиностанция непосредствено преди неговата - там цените са с 1-2 стотинки надолу и от Марешки.

            Зареждал съм там газ, бензин и нафта - няма особености
            .
            Никога не ми стигна толкова смелост като я гледам що за нещо е. Изглежда я е имало преди Марешки там.
            Но не разчитам вече в студеното време на никоя нафта сама по себе си, винаги доливам малко бензин както се е коментирало много пъти тук. Онзи ден на 40л сипах за 5лв бензин, не знам как ще се отрази това на новите двигатели, но на моят старичък му няма нищо.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #96
              От: Горивата на VM Petroleum

              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
              Никога не ми стигна толкова смелост като я гледам що за нещо е. Изглежда я е имало преди Марешки там.
              Но не разчитам вече в студеното време на никоя нафта сама по себе си, винаги доливам малко бензин както се е коментирало много пъти тук. Онзи ден на 40л сипах за 5лв бензин, не знам как ще се отрази това на новите двигатели, но на моят старичък му няма нищо.
              Ми моята кола е 2013 произведена, всеки ден се кара с нафта от там. Тази сутрин запали без проблем на -17.

              Коментар


              • #97
                От: Горивата на VM Petroleum

                Всички мои коли, служебни и лични ги зареждам от Марешки и нямам никакъв проблем в студовете. Последният път заредих хикса от ОМВ със скъпия дизел. Е познайте - на минус 12 градуса запали, изгасна и толкоз. Изписва сервиз! Другите си вървят....
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • #98
                  От: Горивата на VM Petroleum

                  Нека и аз да кажа нещо: зимно време си сипвайте нормален дизел, но преди това сложете присадка против замръзване (примерно на Ликви Моли,които струват някъде към 10 лева за 75 литра) преди да е станало клинч и няма да имате никакви проблеми. Някои присадки дори са до -31°C. Струва си парите отвсякъде. Аз на моя дизел нищо не му сложих преди 3 дена (забравих за присадката да сложа) и на -16°C си запали от раз. Вероятно е било безпроблемно именно, както каза по-горе колегата, заради подгрева на горивните филтри.
                  JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                  Тел: +359 887 847261

                  Коментар


                  • #99
                    От: Горивата на VM Petroleum

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Нормално и не е виновен Марешки. Преди 2 седмици не беше и не се очакваше такъв кочан. Съответно в Бургас са забъркали каквото са могли, с резерв максимум 5 градуса.
                    Не съм казал, че е виновен.Не го и подозирам в шашми. Просто се случи.Комбинация от студ,кофти гориво и силен вятър.Но неприятно. 5 дни в годината да ми трябват пълните възможности на колата, а тя да стои замръзнала...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • От: Горивата на VM Petroleum

                      Най добрата присадка е 5до10% бензин на литър, другите са за успокоение на водача.
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • От: Горивата на VM Petroleum

                        От бинзиностанцията преди Марешки съм сипвал и газ, и бензин, и нафта. Тя е там от 10 години и си продаваше нормалната чорба като навсякъде.
                        Но по едно време започнаха да се сменят собственици, емблеми...и сега не я знам каква е. Като цяло, Марешки не успя на никой да вземе хляба, защото е на страшно неудобно място и при него има смисъл да се зарежда само ако е голямо количество. Зареждащите за по 10 лева избягаха, защото обикалянето на целия квартал им е яко неизгодно, а те в Люлин са болшинството клиенти.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • От: Горивата на VM Petroleum

                          Откакто пуснаха входа от малката уличка от Люлин нещата се подобриха за хората. Имам предвид, че влизането вече е без проблеми.
                          Единствения проблем е, че на борд компютър и зареждане пълно-пълно има разлика от 0,6 до 0,8 литра на сто километра.
                          Проверих и на Газпром, само извънградско, там беше 0,45 разлика.
                          Вероятно бордкомпютъра го дава по-оптимистично....
                          АИГ-Заваряване ООД
                          Производител на заваръчни апарати "DEL"
                          http://www.aigwelding.com
                          0889 522 036

                          Коментар


                          • От: Горивата на VM Petroleum

                            Тази бензиностанциика (преди Магарешки) си я спомням от време оно.
                            Вероятно съществува от времето на дивата демокрация.
                            Има една от нейният калибър (и сходни цени) на бул. Царица Йоана, от страната и близо до Т-маркет.
                            Веднъж се наложи да заредя от там нафта: ами нищо значимо не се случи!
                            Мечока изгори и нея така, както би изгорил каквото и да било дизелово гориво.

                            Преди време и аз ги гледах дали са "пренабити" или "истински" бензиностанциите.
                            Сега би ме спряло нещо доста по-фрапиращо от вида и.
                            Просто висчко, което шофирам е капризно само към количество
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Горивата на VM Petroleum

                              С бензина пада циментацията на дюзите... Аз си сипвам по литър газ за горене на 75 литра резервоар.

                              Коментар


                              • От: Горивата на VM Petroleum

                                Първоначално публикуван от tico_88 Преглед на мнение
                                С бензина пада циментацията на дюзите... Аз си сипвам по литър газ за горене на 75 литра резервоар.
                                Нищо не пада поне на класическите механични дюзи . На времето в първи клон зимата даваха 5% бензин в нафтата . Искаш не искаш на ведомствените колонки бензинджията ти го сипва в резервоара . От бензин няма как да "падне" покритие като циментация ; азотиране ; карбонитриране и тнт .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X