Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Горивата на VM Petroleum

    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
    Веднъж и аз барабар Петко с мъжете - заредих на VM да видя.
    Вадя си картата да плата - дедоф!
    Няма POS терминал.
    И младежите казаха, че никога нямало да има и ме изгубиха безвъзвратно.
    Иначе заредих нафта, разхода както си беше, никаква видима разлика в работата и динамиката.

    Обаче с тази кешовоца ме изгубиха.
    Не че имам кредитна карта та да ми е вътрешно да тегля пари в брой - банкомати до гишетата има.
    Обаче не обичам да пипам тия лайняни хартиики в натура.
    Те... При тоя оборот е просто нелепо да нямат POS.
    И така. Горивото става (явно) ама е с пари!

    Май са сложили вече..Не съм сигурен,но днес видях подобно устройство до колонката.Г-н Марешки обясни,че не иска стотинките за транзакциите да се отразяват на цената...Но пак казвам, днес видях някакво устройство,на което да си избереш колонката и да платиш с карта...не знам...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #32
      От: Горивата на VM Petroleum

      Заредил съм по един път дизел и бензин, не намерих разлики. Има и други малки бензиностанции с доста по- ниски цени от на големите вериги. Нямам спомен как съм платил, но преди години купувах няколко пъти лекарства от аптеките и там е само кеш. Обяснено беше в друга тема защо, но не беше измама.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #33
        От: Горивата на VM Petroleum

        Преди около месец нямаше - тогава зареждах.
        Предполагам е свързано с това, което плаща търговеца за всяка транзакция.
        А то не е free, както е за клиента... И вероятно не е много ама при тези обороти...
        НЗ - вероятно има някакво смислено обяснение но мен като клиент липсата на ПОС терминал НЕ МИ ХАРЕСВА!
        Враг усраине

        Коментар


        • #34
          От: Горивата на VM Petroleum

          Не мога да кажа но едва ли е и за "покриване" на същият този оборот...
          Но не бих се учудил ако инкасото и изобщо управлението на лайняните хартийки да му излиза по-изгодно.
          Банкита са... емали са си бабата!

          Враг усраине

          Коментар


          • #35
            От: Горивата на VM Petroleum

            Половин резервоар от ВМ и един от тия преди него. Никакви проблеми.
            Сега нямам път натам и зареждам на 1,99 тук наблизо. 50 литра-900 км. Повече от доволен.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #36
              От: Горивата на VM Petroleum

              И аз зареждам там от както пусна първата бензиностанция във Варна. Нямам забележки за количество и качество. В събота обаче заредих с Петролската карта на 1.83 и -6стотинки отстъпка. Сиреч на 1.77. Кеф. Няма да кажа къде.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #37
                От: Горивата на VM Petroleum

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                И аз зареждам там от както пусна първата бензиностанция във Варна. Нямам забележки за количество и качество. В събота обаче заредих с Петролската карта на 1.83 и -6стотинки отстъпка. Сиреч на 1.77. Кеф. Няма да кажа къде.
                Даа, за съжаление около мен няма Марешки и Петрол със съботно неделната отстъпка ми струва над 2 лева. За разлика от някой мислещи тук че това не могат да са реални цени, аз се съмнявам че разликата може да я покриват изкуствено толкова дълго време.


                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                То и при Марешки цената си е същата. Просто част от нея я плаща някой друг (скоро ще се разбере кой).
                И на тези окло Марешки ли някой им покрива разликата? И до кога?
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #38
                  От: Горивата на VM Petroleum

                  Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                  ....Обаче с тази кешовоца ме изгубиха...

                  И така. Горивото става (явно) ама е с пари!....

                  Няма проблем с горивото , поне нямаше проблем есента - около 5000 литра, за около 2 месеца съм си напазарувал от там , на стойност около 10-12% по надолу от "другите" .
                  В момента когато цената се изравни - почнах да зареждам на по "удобна" станция .
                  Винаги съм плащал "кеш" , не ми тежи и не е толкова проблемно . Пробвай някога.

                  Не е по-добро , не е и по-лошо .
                  Всичките приказки , че на Шел скъпата нафта "изстрелвала" колата , пък от на аптекаря нафтата била с аспирин и тракали клапаните от нея ....
                  Аз разлика не видях - всите са маскари !

                  Нито харчи повече , нито върви по-малко.
                  Не харесвам Марешки . Не лобирам за него . Няма място там дето е . Ама това си е лично мое мнение.
                  И няма връзка с горивото.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Горивата на VM Petroleum

                    И аз изгорих резервоар с нафта, хубава си е. Относно плащането с карти, то не е безплатно за търговеца, той плаща на банката между 1 и 3% в зависимост от банката и картата с която е платено. На една вървежна бензиностанция със 100 000 оборот дневно банката му прибира 1 000 лв, месечно 30 000 лв, от всички бензиностанции ххх ххх лв. На много места умишлено не работят с карти заради това. Все пак плащането с карта е необходимото зло за търговеца. Спомням си при нас преди години бяхме склони да сменим банката за да ни свалят процента от терминалите. Предполагам при фирми с голям оборот банките са склонни на повече компромиси.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Горивата на VM Petroleum

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      То и при Марешки цената си е същата. Просто част от нея я плаща някой друг (скоро ще се разбере кой).
                      На чесънойл в родния ми град бензина е 2.11 лв., а заредих от същата верига във Варна на 1.86 лв. След като 1 верига може да свали с 0,25 лева едно и също гориво си правете изводите. Мой познат, който има бензиностанция, но не ми е на пътя ми, за да зареждам там, казва, че правят отстъпки на редовните и с голям обем клиенти до 20%. И че в неговата бензиностанция обявените на табела цени са само за случайно преминаващите и да не се сърди конкуренцията.
                      А за пос терминал най-доброто предложение беше 1.5%, което не е малък разход при този оборот.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #41
                        От: Горивата на VM Petroleum

                        Днес гледах цена 1.83 за дизел на Бенита до Окръжна болница. Странно, защото Марешки не е наблизо. Значи явно сметката все пак излиза.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Горивата на VM Petroleum

                          Винаги е имало и други. Не са много, дават фактури и горивото не е забележимо различно.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #43
                            От: Горивата на VM Petroleum

                            Нарочно заредих от всичко ...

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00115-20170530-1753.jpg
Прегледи:1
Размер:109.8 КБ
ID:5755469

                            Пише си всичко ... и не е на ВМ!!!
                            И на тая е така .. от МНОГО време ..
                            Който е от нашия регион я знае.
                            Собственника го познавам и .. не е като некой да му дофинансира или "покрива" ..."разликата" ..
                            Работи за себе си.
                            Отделно му "проверяваме" горивата поне 20-30 човека познати .. всеки ден. Всичките.
                            Няма издънка!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Горивата на VM Petroleum

                              Туй всичко на една кола ли - Добре ще върви независимо от цената!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Горивата на VM Petroleum

                                Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                                Туй всичко на една кола ли - Добре ще върви независимо от цената!

                                ДА!!!
                                ГАз и бензин ...
                                Дизела в 2 туби от мин. вода по 11 литра.
                                Други въпроси?

                                На една колонка .. в случая 8 .. на една кола.
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X