Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

    Добър вечер !Да се представя и натреса при вас . От днес ще мъча това чудо да стане джип. То си е де ама чака работа и то доста. За сега съм на 500 км от дома по софия току що го купих и ако ме закара до варна ще го разцелувам .После вече е лесно малко по малко ще я бъде


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
    о897ч87о3о

  • #2
    От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

    Казвам се Симеон по принцип до сега и за на пред де си карам Реинджа но е слабо казано огромен и ми убива удоволствието от разходките .Решението се взе за секунди поради вече доста опит със много марки и модели .Критерият дизел цели мостове късичък и безпроблемен е от роки повече не намерих.


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
    о897ч87о3о

    Коментар


    • #3
      От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

      Добре дошъл в клуба на най-нетрошливите жипки!
      Приемаме, разбира се.
      Честито! Много да се слушате с Рокито! То пикапче, бе!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

        То външно си е джип ,даже и стойка вади.Ако няма скрити болежки ще се отвозиш.Честита машина и много безаварийни!Със здраве да си го караш!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #5
          От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

          Поздравления! Изглежда много добре!
          Николай Савов
          Опел Фронтера А КБ, 2.0
          +359885 07 00 92

          Коментар


          • #6
            От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

            Честито.
            Силата на вълните е в тяхното постоянство.

            Коментар


            • #7
              От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

              Честито да ти е,да се отвозиш с него по горите не ,по майстори.За стигане ,ще стигнеш само нафта трябва,но камъните в бъбреците ,като стигнеш Варна и скочиш в Ровъра няма да слезнеш вече от него.

              Коментар


              • #8
                От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                Роска вече подкрепям казаното от теб. Днес минах и преглед малко трудно че нямало седалки че нямало брони и тнт. остана утре да го прехвърля и на път. Ресори амове нови ама нови и вози като бетер каруца . Собственика каза че го предупреждавали да вземе по меки ама късно. Има сълзеше от нафтовата помпа или нещо такова но е минимално и не плаши.питах собственика дали е сменял ангренаж и каза че била със зъбчатки е това за тоя модел не го бях чувал. Обута със чисто нови кобри е но нещо не ме кефят имам едни гудриджи и като се прибера ще се слагат. Има си ръждичките но само по вежди и заден капак купе и шаси странно но перфектни. Като цяло благодаря за приема и ще пиша като я кача на подемникът какво е наистина дереджето.
                о897ч87о3о

                Коментар


                • #9
                  От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                  Честито и със здраве да го караш! Лятото от 15.08 съм на Албена с моето добиче и може да мина да го видя и на живо
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #10
                    От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                    Честито и от мен!
                    Хиляди безаварийни километри!

                    Ако рокито е с оригиналения си двигател има ангренажен ремък.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                      Първоначално публикуван от krackman Преглед на мнение
                      Роска вече подкрепям казаното от теб. Днес минах и преглед малко трудно че нямало седалки че нямало брони и тнт. остана утре да го прехвърля и на път. Ресори амове нови ама нови и вози като бетер каруца . Собственика каза че го предупреждавали да вземе по меки ама късно. Има сълзеше от нафтовата помпа или нещо такова но е минимално и не плаши.питах собственика дали е сменял ангренаж и каза че била със зъбчатки е това за тоя модел не го бях чувал. Обута със чисто нови кобри е но нещо не ме кефят имам едни гудриджи и като се прибера ще се слагат. Има си ръждичките но само по вежди и заден капак купе и шаси странно но перфектни. Като цяло благодаря за приема и ще пиша като я кача на подемникът какво е наистина дереджето.
                      Обърни внимание на ГНПто ,да не те остави някъде, така както си сълзи малко.Да няма "глътна въздух и умря".
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                        Измих го със обезмаслител да видя от къде но не е карана над година явно се е разсъхнала помпата днес никакъв теч . Взех и хардтопа и седалките и един хаиджак абе друса че много твърди рвсорите задните те са за пикап ама се свиква.


                        Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
                        о897ч87о3о

                        Коментар


                        • #13
                          От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                          Честито и със здраве да го караш! Лятото от 15.08 съм на Албена с моето добиче и може да мина да го видя и на живо
                          Жоро има доста общо във машините които имаме . Винаги си добре дошъл .0897487030 обаждай ще бъдете наши гости стига да сме по Балчик вече че малката вече 3 месеца по болници във София и съм по 2 пъти седмично по Столицата. Аз покраи проблемите си съм зарязал за сега социалния живот но вярвам че скоро ще си доиде детето във къщи и ще ми е по до срещи със хора.


                          Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
                          о897ч87о3о

                          Коментар


                          • #14
                            От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                            Първоначално публикуван от krackman Преглед на мнение
                            Жоро има доста общо във машините които имаме . Винаги си добре дошъл .0897487030 обаждай ще бъдете наши гости стига да сме по Балчик вече че малката вече 3 месеца по болници във София и съм по 2 пъти седмично по Столицата. Аз покраи проблемите си съм зарязал за сега социалния живот но вярвам че скоро ще си доиде детето във къщи и ще ми е по до срещи със хора.


                            Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
                            Благодаря за поканата! На малката и желая бързо оздравяване.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #15
                              От: Да видим днес приемате ли сърдечно нови членове .Роки 2,8тд

                              Честита придобивка.
                              Онзи там Лудия, дето ти е по пътя за Варна, нали го знаеш? Що не му звъннеш докато пътуваш да си поговорите за роувъри или пък за рокитa - зависи на къде ще тръгне мохабета
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X