Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Случайно, около света с мотор.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Случайно, около света с мотор.....

    http://advrider.com/index.php?thread...150cc.1161843/
    Това са приключенията на една мацка родена в Литва, която в Перу решава, че ще обикаля с мотор, без някога да е карала и без да си има някакво понятие от мотори. Купува си чисто нов Зонгшен 150 кубика, два часа я учат да кара и на другият ден качва багажа и тръгва. Естествено на първият ъгъл катастрофира... Вдига мотора, пак потегля и на вторият ъгъл пак катастрофира... Това, обаче изобщо не я отказва. Тръгва из Андите и Южна Америка, и след това следват такива приключения и ситуации, които и в Холивуд не могат да измислят. На места съм се смял с глас, а на места направо ми увисваше долната джука...
    Чел съм много пътеписи на много различни хора, но този е направо в топ 5 на моята класация, ако не и по-напред.
    Последно редактирано от ВладиЧ; 27-05-17, 18:05.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

  • #2
    От: Случайно, около света с мотор.....

    ха ха изчетох целия пътепис, браво на мацката! просто е последвала една своя мечта, или това е нещото за което живеем?...Владич, благодаря ти!
    Последно редактирано от boda nx; 27-05-17, 20:47. Причина: допълнение

    Коментар


    • #3
      От: Случайно, около света с мотор.....

      Благодаря Владич, мацката е уникалнен "copywriter":
      "Only, I forgot what a spark plug did, where it was located, or what to do if it suddenly stopped working."
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • #4
        От: Случайно, около света с мотор.....

        Е, ако беше и на бг-ски... иначе

        Коментар


        • #5
          От: Случайно, около света с мотор.....

          Ами и аз го чета с преводач, щото английският не ми е чак толкова добър. https://translate.google.bg/
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X