Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ново пътешествие?!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ново пътешествие?!?

    Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
    ма как така туч? нали е нов, модерен мотоцикЪл? създаден за пътешествия и ровене из не-асфалтови места?
    Колегата има в предвид това, че многото кубици и многото килограми не са най-доброто решение за черно каране, въпреки многото конски сили.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #17
      От: ново пътешествие?!?

      е не ми се получават винаги шегите, но разбрах. значи ще го кара с натиснато копче , със "само" 100 кончета....

      Коментар


      • #18
        От: ново пътешествие?!?

        Много по-добре ще е да държи натиснато копчето до 150 кила примерно да тежи мотора, а не 230-240 кила без багажа. А конете дали са 100, или 160 на черно няма голяма разлика. Такива са реалностите за съжаление... Много по-голям кеф ще изпиташ и много по-леко ще минеш на такива места, като Памир, с мотор който е 50 коня, но тежи 150 кила, отколкото със мотор, който е 100 коня, но тежи 220 кила, примерно.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #19
          От: ново пътешествие?!?

          Подкрепям казаното от Владич, но все пак всеки различно го разбира кефа. Да се върне жив и здрав, пък после ще размишлява с какво трябвало, с какво не.

          Коментар


          • #20
            От: ново пътешествие?!?

            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
            Седмица-две преди да замине, Руско Русков ми звъня по тел. за да се информира за качеството на бензина по маршрута.
            Сподели, че се тревожи, доколкото мотора му (KTM Super Adventure 1290 R) е нов, с много висока степен на сгъстяване и нужда от горива с високо качество.
            Казах каквото знам : ))
            Дано отиде и се върне жив и здрав закъдето е тръгнал!

            Радвам се, че подробните писания от пътуването ми до Памир все още палят въобръжението на много хора и ги кара да мечтаят и пътуват по този маршрут : )
            Димо, вашият пътепис вдъхнови доста хора да тръгнат даже само до Иран. Обаче Вие ни оставихте пред входа на музея в Байконур. И вече четири години чакаме да влезем вътре.
            Обещал съм там един бакшиш.
            Последно редактирано от Alexr; 12-06-17, 14:19.

            Коментар


            • #21
              От: ново пътешествие?!?

              Приемам критиката : )

              Обаче в раздела досега не сме ползвали учтивата форма ... освен ако не се псуваме нещо ))))))))))))))))))
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #22
                От: ново пътешествие?!?

                Ми има И културни и възпитани хора, дето карат мотоциклети пък!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #23
                  От: ново пътешествие?!?

                  Не карам мотоциклет. И джип не карам. Да ви кажа, станах абонат на форума, защото пътеписите тук най-много ми харесаха. Даже точно тези в мотористкия раздел ме привлякоха.

                  А за формата - ами като се обръщам към Димо, само ми дойде на "Вие". От уважение е.

                  Коментар


                  • #24
                    От: ново пътешествие?!?

                    Руско Русков е в Букурещ и вероятно днес, или утре ще се прибере в България. Припомням, че той тръгна за Памир на 26 май, а днес сме 30 юли, или малко над два месеца е било това пътуване. Последната снимка, която Руско качи във фейса на 19-ти юли е от Байконур - Казахстан. Друго инфо за сега няма.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #25
                      От: ново пътешествие?!?

                      нямам търпение вече...ама да се прибере жив и здрав, пък после ще разказва!

                      Коментар


                      • #26
                        От: ново пътешествие?!?

                        Е той е в България вече. Трекера му чука в Търговище в момента.
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • #27
                          От: ново пътешествие?!?

                          Явно е променил доста маршрута за връщане. Както и да е, поздравления за момчето!
                          Публикувайте отговор

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X