Обява

Свий
Няма добавени обяви.

След всичкото мислене.. избрах Cross

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: След всичкото мислене.. избрах Cross

    Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
    Кормилото ми идва малко късичко, искам да взема 740мм. Ще му сменя гумите с 2.35, едната е 71 лева, идват малко скъпички. .
    2.30 на максис е 60 лв. а швалбе са даже по-евтини, ако не държиш на 0.05". ЦСТ са още надолу.
    Кормилата 740 с 31.8 захват са под 30 лв. читави.

    Явно ви бият кинтите през кръста.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: След всичкото мислене.. избрах Cross

      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
      Благодаря! Лично мое мнение, е че един Крос е по-добър и с по-хубави части, от най-нискобюджетния Рам HT. Защото Рам, твърдак, с хубави компоненти, под 1500 лева няма. Зависи с какъв бюджет разполагаш. Ако изкарвам по 10 хиляди на месец, естествено че ще си купя карбоновия XC на Рам. Но едва ли някой средностатистически българин ще си купи колело за 6 хилядарки. А съотношението цена и качество е най-добро при Крос. Иначе има и по-евтини твърдаци. Драг имат за по 600-650 лева, но частите куцат, примерно спирачките.

      Честит байк! За частите си малко в грешка обаче, тоя грип май е с Шимано Алтус, най евтиния Рам НТ е с Срам Х4/Х5 които определено са по добри,а и е с по добра вилка и по добри спирачки, разбира се и с 200 кинта по скъп. За радост има огромно предлагане на части на много приятни цени та за малко кинти кроса може да стане сериозно колело.

      Коментар


      • #18
        От: След всичкото мислене.. избрах Cross

        Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
        Честит байк! За частите си малко в грешка обаче, тоя грип май е с Шимано Алтус, най евтиния Рам НТ е с Срам Х4/Х5 които определено са по добри,а и е с по добра вилка и по добри спирачки, разбира се и с 200 кинта по скъп. За радост има огромно предлагане на части на много приятни цени та за малко кинти кроса може да стане сериозно колело.
        Мога да се съглася единствено за вилката- на рама е по-добра. Спирачките- плащаш си за марката. Карал съм Рам, знам колко спират, знам колко спират и моите. С оптегача е същото.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #19
          От: След всичкото мислене.. избрах Cross

          Грипът, нали е с Шимано Диор? Какво им е лошото на скоростите?
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #20
            От: След всичкото мислене.. избрах Cross

            Шимано Алтус, не съм казал нищо лошо за скоростите.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #21
              От: След всичкото мислене.. избрах Cross

              Радо, честита придобивка и много безаварийни километри. Да не се окаже че бюджета за Е46 (имаше една такава тема скоро) ще бъде инвестиран във велосипеда.
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • #22
                От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                Радо, честита придобивка и много безаварийни километри. Да не се окаже че бюджета за Е46 (имаше една такава тема скоро) ще бъде инвестиран във велосипеда.
                Благодаря! Парите за Е46 заминаха в кошери, ама това е в темата за пчеларството. Следователно колата остава за по-нататък. Колелото е компромисен вариант.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #23
                  От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                  Здравейте. Искам да попитам нещо, а не искам да отварям нова тема. Замислям се за евентуален ъпгрейд догодина и се чудя между крос - Грип, еуфориа или биг фут. Става въпрос за 29' колела. Въпросът ми е - защо тези 3 модела се предлагат в нета на фрапиращо различни цени? Примерно Биг фута започва от 1150 и стига до 1850 лева? Каква е разликата, ниво на оборудване или по - стара модификация?
                  Последно редактирано от ivodianov1992; 20-06-17, 21:08.
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #24
                    От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                    Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                    Здравейте. Искам да попитам нещо, а не искам да отварям нова тема. Замиям се за евентуален ъпгрейд догодина и се чудя между крос - Грип, еуфориа или биг фут. Става въпрос за 29' колела. Въпросът ми е - защо тези 3 модела се предлагат в нета на фрапиращо различни цени? Примерно Биг фута започва от 1150 и стига до 1850 лева? Каква е разликата, ниво на оборудване или по - стара модификация?
                    Казва се самоизяждане.
                    Вариант 1:
                    Фирмата производител дава на консигнация стока на дистрибутори с такава отстъпка, че дистрибутора да си позволи да подбие каталожната цена и да е доволен.
                    Вариант 2:
                    Фирмата производител продава на дистрибутори и после подбива каталожната цена да върви електронната търговия.
                    И в двата случая ти пИчелиш.
                    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                    Коментар


                    • #25
                      От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                      Като разгледах колелета в Декатлон оня ден ... скоро май всички ще спечелим
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #26
                        От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                        Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                        Здравейте. Искам да попитам нещо, а не искам да отварям нова тема. Замислям се за евентуален ъпгрейд догодина и се чудя между крос - Грип, еуфориа или биг фут. Става въпрос за 29' колела. Въпросът ми е - защо тези 3 модела се предлагат в нета на фрапиращо различни цени? Примерно Биг фута започва от 1150 и стига до 1850 лева? Каква е разликата, ниво на оборудване или по - стара модификация?
                        Навярно са с различни компоненти (скорости ,гуми ,вилка ,капли и т.н) ,а от там и разликата в цената .

                        Коментар


                        • #27
                          От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                          Нямам представа. Ако трябва да съм искрен Зелената Еуфориа 29 инча много ме радва и блазни. Не че сега в GRX7цата нещо ме ограничава, но винаги съм искал зелено колело като кавазакито ми А и за любителско каране из града, предимно по асфалт, павета, в най - лошия случай по равен черен път, мисля ще е тамън. Някакви мнения за Еуфориа модел 2017?
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #28
                            От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                            Има разлика в компонентите. Вилката на Euphoria е Rock Shox, скоростите и командите също са по-хубави, отколкото на Grip. Другите части са долу-горе същите. Няма да сбъркаш, но според мен 1450 лева са много за Крос. Разгледай Ram, CUBE и Shockblaze. Също имат хубави модели, които за 1500 лева ще са повече от Крос.
                            Последно редактирано от Райковски; 20-06-17, 22:59.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #29
                              От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                              Нямам представа, гледам гледам, все някакви изчанчени модели. Така или иначе има врвме, края на зимата ще го купувам, но тази Еуфория много ме радва. Иначе на Шимано Аливио или Диор компоненти са по - добри?
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:View.jpg
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5757091

                              Има гледам и крос Екстриим Про, който също ме радва. Гледам има и някакви шокблезове намалени с по 25-40%, модели 012та, 013та година, които идват на по 2, 2 и 50 от 3, 3.5 лева примерно и също ме блазнят. Някакви идеи за колело да речем около 2 лева +/- 50 стотинки?
                              Последно редактирано от ivodianov1992; 21-06-17, 12:39.
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • #30
                                От: След всичкото мислене.. избрах Cross

                                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                                Нямам представа, гледам гледам, все някакви изчанчени модели. Така или иначе има врвме, края на зимата ще го купувам, но тази Еуфория много ме радва. Иначе на Шимано Аливио или Диор компоненти са по - добри?
                                Deore е по висок клас от Alivio.
                                Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                                Има гледам и крос Екстриим Про, който също ме радва. Гледам има и някакви шокблезове намалени с по 25-40%, модели 012та, 013та година, които идват на по 2, 2 и 50 от 3, 3.5 лева примерно и също ме блазнят. Някакви идеи за колело да речем около 2 лева +/- 50 стотинки?
                                За 2 лева и малко стотинки може да се вземе например такова нещо, което си е сериозна машина.
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X