Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв фотоапарат за снимки за онлайн сайт?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв фотоапарат за снимки за онлайн сайт?

    Като качество незнам, но като композиция, осветление ще се види какво се получава...
    Последно редактирано от Glow; 21-05-17, 21:14.

    Коментар


    • #17
      От: Какъв фотоапарат за снимки за онлайн сайт?

      Момчета... срам ме е малко ама по добре да кажа кво стана.
      Обадих се на кака Сийка фотографката.Описах и кво искам и тя каза буквално следното:
      Ни съ пръй на хитър ами си купи специална палатка за продуктова фотография.Пускаш на око някакво осветление и слагаш вътре предмета и снимаш с каквото ти падне.Палатката равномерно разпределяла светлина и била за тюфлеци като мен.
      Единствено трябвало да си търся по голяма палатка което било проблем щото трудно оцелявали.Малките нямало проблеми.
      Така че ще търся палатка.Гледам има една 150 на 150 санта което ми се струва долу горе добре... Ама ми се ще да я видя преди да купя.Щото кака Сийка не пожела да ми обясни що големите палатки трудно оцелявали.Къса ли се пада ли какво?
      Абе търся палатка и после 2 фенера да я светна и съм готов...според кака Сийка...

      Коментар


      • #18
        От: Какъв фотоапарат за снимки за онлайн сайт?

        Не виждам как ще сложиш колона в палатка пък и за какво ти е да снимаш колона в дълбочина. Но аз още в началото това ти казах. Вземи си палатка за микрофотография, за големите неща както дойде...

        Коментар


        • #19
          От: Какъв фотоапарат за снимки за онлайн сайт?

          А защо не наемеш някой който с това се занимава?
          Накрая излиза освен по-качествено и по-евтино
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Какъв фотоапарат за снимки за онлайн сайт?

            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
            Не виждам как ще сложиш колона в палатка пък и за какво ти е да снимаш колона в дълбочина. Но аз още в началото това ти казах. Вземи си палатка за микрофотография, за големите неща както дойде...
            Прав беше пич.Трябваше по рано да те послушам.Ти що не ме тресна по твърдо да ме убедиш? Видях че има палатки с височина 2 метра и метър широки.Манекен с човешки размери вкарват.Ама искат 800 лв..Бах я палатката.Иначе отворена..едната страна хвърляй вътре и снимай.Удобно ми се струва.Искам първо да я пипна.
            Turtey няма как да наема човек.Не е планирано няма график просто днеска може 10 снимки после след месец да държиш човек на щат не си струва.От друга страна да му се обаждам да идва докат се приготви докат снима аз ще хвърля в палатката ще щтракна и готово.
            Къв и е проблема на голямата палатка? Пръчките и слаби и не седи стабилно ли ко? Не мога да питам кака Сийка щото иска да ме бий.(не съм и помогнал за покрива) И ми вика шашкънин.Кво е това шашкънин?!

            Коментар


            • #21
              От: Какъв фотоапарат за снимки за онлайн сайт?

              С фотографите нещата стоят така. Събираш "материал" 1 1,2,3 седмици, месец. Като имаш достатъчно за снимане, идва щрака ти нещата и ти дава готовите кадри...
              Наистина в някои случаи е оправдано, щото хем ще имаш професионални снимки, хем няма да наливаш луди пари в техника, хем няма да си губиш времето...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X