Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

    Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
    Предполагам иска да каже АТ-та колегата.
    Доколкото знам. АТ гумите са предпочитан избор, когато е налице по-често излизане извън пътя. Аз рядко излизам на сериозен офроуд. Причината да купя Терракан-а бяха зимните условия и мераците да ходя за риба от време на време. Вече започна да ми харесва да го карам и на извънградско. Оказа се доста по-комфортен, отколкото предполагах.
    Не може да се сравнява с Land Cruiser 120, който карах наскоро но при условие, че двете имат близо 20 000лв разлика.... Хюндая си е супер!!!
    Иначе зимните условия при мен са такиваНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG3015.jpg
Прегледи:1
Размер:490.8 КБ
ID:5759861

    Коментар


    • #32
      От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

      Зимните са Гудиар Вранглер Ултра Грип, летните са Мишелин. АТ гумата си обича калта, а предвид все по-редките забежки извън пътя и с нормални гуми става!
      Последно редактирано от zoro-1; 14-07-17, 20:03.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • #33
        От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

        Аз пък купих моят със зимни гуми ,които са добри и свежи. Мисля да не се занимавам с летни а направо да си купя по-шосейно ориентирани АТ-та.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #34
          От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

          Здравей колега,

          макар и малко късно, честито за придобивката. Много безаварийни, снежни и кални километри. Машинката изглежда много приятна!

          P.S. Т.к. сме пред избор на висок / проходим / или високо-проходим автомобил, имам няколко въпроса, но поради статусът ми на нов потребител, съм изчерпал възможността си за л.с. (за пращане; доколкото се отнася до получаване не съм прочел за ограничение). Дали е удобно да предоставиш друга форма на контакт (e-mail), за да дискутираме няколко питания?.
          " As slow as possible, as fast as necessary "

          +359 895 401 425 - Цецо, Disco 2, Td5 P10, 01'

          Коментар


          • #35
            От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

            Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
            1. Уви диагностиката с комп. едва ли ще покаже нещо.
            2. Може да се предположи, че този теч е по-скоро от набитата отзад на блока тръба за масло, мисля че са точно картерни газове. От вибрацийте се измъква и омаслява точно там. С напипване ще я усетите и след това я разклатете. Ако се клати -ясно. Ако не нагоре, може датчика за оборотите на разпределителният вал да пуска.
            Успех.
            За инжекторите диагностиката ще покаже стига диагностика да знае какво да гледа.
            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

            Коментар


            • #36
              От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

              Обмислям монтаж на халогени на ролбара. Имам направена инсталация. Само трябва да си избера фарчета. Какво бихте предложили?

              Коментар


              • #37
                От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

                Първоначално публикуван от petrashkov Преглед на мнение
                Обмислям монтаж на халогени на ролбара. Имам направена инсталация. Само трябва да си избера фарчета. Какво бихте предложили?
                Според мен ЛЕД е най-добрият избор, може и лед-бар
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • #38
                  От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

                  Наистина трябва да са ЛЕД.
                  Каквито и да вземеш /поне 18 вата/ светят доста само на тях можеш да караш. При избора обърни внимание на лъча дали свети в точка или на широко


                  HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                  VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                  Няма да е все така!
                  Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                  Коментар


                  • #39
                    От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:res_803e265338db454e232fe8c72dd13013_full.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5764248
                    Гледах тези. Метални скоби за монтиране. 60 градуса ъгъл на осветяване Над 30000 часа живот. Работна температура от -40 до +85. Подходящи за 12V и 24V Mощност: 27W (9 X 3W) Захранване - 10-30V DC Цвят на осветление: БЯЛ 6000K-6500K
                    Само това, че са бели малко не ме кефи

                    Коментар


                    • #40
                      От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

                      Бялото осветява по добре. Поне така съм гледал по разни графики.
                      Ти къде реши да ги монтираш. Тези оригиналните изглеждат много добре, чисто стъкло, рефлектор, лупа и пак не светят добре


                      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                      Няма да е все така!
                      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                      Коментар


                      • #41
                        От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

                        То си има място за тях. И доста кадърно направена инсталация. За жалост там е имало два прекрасни халогена HELLA които предния собственик е продал за 300лв. Какво да се прави.
                        Иначе ето ги местата за халогените:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20993485_10209602408924986_1923626541_o.jpg
Прегледи:1
Размер:255.5 КБ
ID:5764314
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21017926_10209602408804983_538381914_o.jpg
Прегледи:1
Размер:173.6 КБ
ID:5764315
                        Последно редактирано от petrashkov; 21-08-17, 08:16.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Още един Terracan в клуба. Да се похваля и да попитам

                          Колеги някой монтирал ли е някакъв допълнителен нагревател за антифриза. Че тая сутрин беше около нула градуса и камиона загря чак след 7 километра. Лошото е, че паля колата и няколко километра са ми само спускане. Обмислям да монтирам електрическа печка от БМВ дизел. Тя е на 12V и работи след запалването на двигателя. Но ми казаха, че ще имам драма с малкия кръг, защото щяла да пречи на циркулацията

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X