Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лебедка за теглене 6 тона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лебедка за теглене 6 тона

    Здравейте,
    Необходима ми е лебедка за теглене 5-6 тона, но да е на 220V. Парадокса е, че на 220V лебедките са за вдигане на товари главно, а на мен ми трябва такава с конструкция като off-road, но да е на 220V ( може и да е 3 фазна не е проблем, даже май по-добре).
    Другото условие е да е много надежна и да издържа температури от -15 до +40 примерно, тоест и зимата ще се ползва и да не замръзне редуктора( е то не, че замръзват предполагам но все пак...)
    Цената не е толкова определяща да е ниска, въпросът е да изкара доста време.

  • #2
    От: Лебедка за теглене 6 тона

    На 380в. ще е по- добре. Кажи каква скорост на теглене се търси. ще има ли кал. вода. солена вода и т.н.

    Коментар


    • #3
      От: Лебедка за теглене 6 тона

      Няма да има кал, сол и т.н.т , евентуално понеже ще е монтирана отвън може малко влага да има и ако се стече вода, ноо може да се сложи една козирка. Ще е монтирана стационарно на постройка като цяло. Добре е да има пулт за управление на 1,2 метра от нея, а може и повече, ще е по-удобно за работа.

      Коментар


      • #4
        От: Лебедка за теглене 6 тона

        Удари ще има ли. на какво разстояние ще работи и пак скоростта. колко време ще работи с какви интервали.

        Коментар


        • #5
          От: Лебедка за теглене 6 тона

          удари ще има, ще тегли превозно средство и от време на време може да има спирачки, но рядко като цяло ще го тегли по мноого леко нагорнище. Скоростта не е важна толкова. разстоянието около 25-30метра. Ще работи само 25 -30 метра докато го издърпа, после ще спира след няколко дни пак само толкова. Тоест ще работи рядко за малко време.

          Коментар


          • #6
            От: Лебедка за теглене 6 тона

            Че тея, дето вдигат, не могат ли да дърпат?
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              От: Лебедка за теглене 6 тона

              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
              Че тея, дето вдигат, не могат ли да дърпат?
              Въпрос на захват. Закрепващите болтове не трябва да работят на скъсване.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Лебедка за теглене 6 тона

                Да въпрос на захват е. А и не знам дали, ако е за вдигане лебедката като е хоризонтално въжето дали ще може да се навива добре при положение, че отпуска от време на време. Ще тегли по сравнително равен терен де, но с леки вдлъбнатини.

                Коментар


                • #9
                  От: Лебедка за теглене 6 тона

                  От къде си колега?
                  Ако си от наше село да мина да видя терена и да бистрим концепции
                  Щото като нищо не ти трябват 6 тона
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лебедка за теглене 6 тона

                    Не е за София. А и ми трябва нещо като каталог , марка модели. Другото и сам ще го преценя и нагодя. Елементната база ми куца в тази материя това е.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X