Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Танков биатлон - НАТО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Танков биатлон - НАТО

    За първи път - танков биатлон на НАТО!

  • #2
    От: Танков биатлон - НАТО

    Поляците и украинците дали ще изкарат някой руски/съветски танк (май поне поляците са били със западни танкове последните пъти)

    П.С. то сигурно е нелегален - дали е одобрен от Федерацията по танков биатлон
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Танков биатлон - НАТО

      Май руснаците трябва да плащат за авторските права.Защото от 1967 до 1991 имаше такова състезание м/у танковите взводове на страните на НАТО за "купата на канадската армия"-Canadian Army Trophy(CAT).Ето тук който му е интересно може да прочете https://topwar.ru/39147-za-priz-kanadskoy-armii.html

      Коментар


      • #4
        От: Танков биатлон - НАТО

        Е да, ама Международната организация "Федерация по танков биатлон" си е руска.. То иначе може да се сметне, че и Втората световна война е била Army games с голям елемент на танков биатлон ....
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Танков биатлон - НАТО

          Ако някоя от натовските армии изкара руски танк.Ако не се счупи и запали,и вземе та направи нещо на състезанието ....

          Коментар


          • #6
            От: Танков биатлон - НАТО

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Поляците и украинците дали ще изкарат някой руски/съветски танк (май поне поляците са били със западни танкове последните пъти)
            ...
            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            Ако някоя от натовските армии изкара руски танк.Ако не се счупи и запали,и вземе та направи нещо на състезанието ....
            Като гледам видео на това мероприятие от 2016 мяркам това ...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t72.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5752169
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Re: Танков биатлон - НАТО

              По клиповете се вижда че има 72 ка 2016 та. Другото което виждам е все едно на вас да ви направя трайала на широкото на магистралата.
              Дано 2017 не е същия формат и да има и малко офроуд, а не само стрелба от паркета.
              Последно редактирано от Daniel; 04-05-17, 20:04.

              Коментар


              • #8
                От: Танков биатлон - НАТО

                Голям смях е този натовски биатлон.
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • #9
                  От: Танков биатлон - НАТО

                  Аз пък силно се надявам(от няколко години) отношенията Русия-НАТО(ЕС) бързо да се затоплят и да видим един руски танков биатлон с НАТО-вско участие.Струва ми се , че ще е голямо зрелище.
                  Последно редактирано от ЕМО; 05-05-17, 00:11.
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • #10
                    От: Танков биатлон - НАТО

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    По клиповете се вижда че има 72 ка 2016 та. Другото което виждам е все едно на вас да ви направя трайала на широкото на магистралата.
                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Дано 2017 не е същия формат и да има и малко офроуд, а не само стрелба от паркета.
                    Нещо не ги виждам тия 70+ тонни машини в сливнишката или мулдавската кал С тия "еко" вериги с гумени тампони можеш да караш само по пътища с твърда настилка . Втасахме я от всякъде ако ние трябва да учим швабите как се използват танкове
                    Последно редактирано от sek.1; 05-05-17, 06:01.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Танков биатлон - НАТО

                      Ами те нашите май щяха да ходят на големия международен биатлон в Русия, ама то точно тогава стана батака и санкциите та в последния момент се отказаха...
                      А за теглото - то трудно ще минат и по някои нашенски мостове натовските машини... Може и затова да са тези прословути ремонти (във Варна широко рекламирания ремонт на Аспарухов мост засяга само частта от пристанището до 'здравата земя' )...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Танков биатлон - НАТО

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Поляците и украинците дали ще изкарат някой руски/съветски танк (май поне поляците са били със западни танкове последните пъти)
                        Поляците са с Леопард 2. Украйна ще е с T-64BV, но не знам това дали се води руски танк...

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                          Поляците са с Леопард 2. Украйна ще е с T-64BV, но не знам това дали се води руски танк...
                          Да, руски си е танка отвсякъде. Модернизирана Т-64В. Машината е с малко странния 5 цилиндров 5TDF - 700hp.

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Нещо не ги виждам тия 70+ тонни машини в сливнишката или мулдавската кал С тия "еко" вериги с гумени тампони можеш да караш само по пътища с твърда настилка . Втасахме я от всякъде ако ние трябва да учим швабите как се използват танкове
                          Ами то това ми е интересно на мен, проходимоста на един от основните фактори за един танк, ако не се движи си е просто мишена. Да и стрелбата с оръдието е важна, но за мен такова състезание трябва да си е каране в калта плюс стрелба по мишени от неподготвени места. Това да ми караш по асфалта и да стреляш не е интересно и не показва възможностите на оръдието.
                          Последно редактирано от Daniel; 05-05-17, 11:49.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Танков биатлон - НАТО

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Да, руски си е танка отвсякъде.
                            ...
                            проходимоста на един от основните фактори за един танк
                            По-скоро СССР-ски, а не руски. С оглед къде се произвежда още по-малко руски.
                            Причината да няма кал според мен е в щаденето на машините, да не ги трошат прекомерно. Набляга се на взаимодействието между танковете и работата в екип. Все пак това не е шоу за зрителите, а проверка на някаква бойна готовност.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Танков биатлон - НАТО

                              Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                              ... Все пак това не е шоу за зрителите, а проверка на някаква бойна готовност.
                              А боеве се водят само на паркета в балната зала?!?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X