Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Повдигане на Голф 3 (бюджетно)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Повдигане на Голф 3 (бюджетно)

    Здравейте колеги!
    От миналата есен имам едно голфче 3ка 1.6 с оригинално окачване и ми се иска да го повдигна с 5-7см примерно, като се търси бюджетно решение, тъй като парите са кът в момента . Видях подобни теми тук за някакви коли, но понеже не съм на "ти" с тази материя искам да помоля всеки, който има идея как се правят нещата или го е правил, да помогне ако може и иска. Ще бъда много благодарен, тъй като макар да не е увиснала колата, и колкото и внимателно да я карам, картера и двуцевката се падат доста ниско при този модел двигател и се е случвало да ги поожуля. Ще се радвам ако може някой, който го е правил директно да ми съдейства, защото доколкото знам много неща са от значение, от максимална височина, за да не счупя окачването до здравината на материала, от който евентуално ще се направят втулките.
    Аз съм от София, но мога да пътувам в околностите, ако се наложи.
    Благодаря!

  • #2
    От: Повдигане на Голф 3 (бюджетно)

    Вижте с по-дълги пружини или подложете нещо под тях.Ние преди години така надигнахме една 190D,подрязахме и калниците,качихме две гуми малатеста кобра 195/80/15 (едвам ги носеше) и за няколко часа я счупихме по гората.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #3
      От: Повдигане на Голф 3 (бюджетно)

      При мен идеята е, че искам да я пазя, аз затова се захванах да търся хора, които са го правили и след това тия коли си изкарват години, защото нямам възможност да взема друга, а с тия пътища нашите е якакъв ужас. Днес на Борис 3 в София имаше пак 1 паве изкарано върху другите и добре, че го видях, че иначе щеше страшно да стане. Вярно, че ще жертвам малко стабилността за магистрали и т.н., ама според мене си струва при положение, че рядко се движа по такива. За жалост обаче, засега не мога да намеря правилния човек.

      Коментар


      • #4
        От: Повдигане на Голф 3 (бюджетно)

        Само за един каде подига голфчета се сещам .Ма е накрай София в Толева махала.Ако не види темата мога да му звънна.Ма и питащия сложи някой телефон за връзка.

        Коментар


        • #5
          От: Повдигане на Голф 3 (бюджетно)

          Соти е твоят човек /Ninja-1/.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #6
            От: Повдигане на Голф 3 (бюджетно)

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Соти е твоят човек /Ninja-1/.
            Баш! 0885 47 74 40.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X