Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ Scorpion Evo S1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CZ Scorpion Evo S1

    Това не го знам какво е та там съм пас,дебела книга ми трябва май......за съжаление,а можеше да е нормално някак си.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: CZ Scorpion Evo S1

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...стрелба без зареждане,а това си е негов патент...
      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...термините стрелба със зареждане... ... ...
      Това не го ли написа ти!
      След като изрично подчертаваш някаква стрелба със зареждане, следва да я разграничаваш от такава без зареждане - не ли? Или просто на принципа - да има много букви, че така седим (поне пред себеси) компетентно и авторитетно?


      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...автоматичния ми Сиг не ги реди автоматично......форума ще е туш...
      Автоматичният ти Зиг, си ги реди съвсем автоматично (ако и да не стреля в редове).
      А чак туш не, защото още къде по-по неща са видяни
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: CZ Scorpion Evo S1

        Обаче работата съвсем стана - от пусто в празно.
        Абсолютно сигурен съм, че всичко е ясно, колкото и да се правите на ударени (щот инак трябва да признаете, че само с ядене не става...).
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: CZ Scorpion Evo S1

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Това не го ли написа ти!
          След като изрично подчертаваш някаква стрелба със зареждане, следва да я разграничаваш от такава без зареждане - не ли? Или просто на принципа - да има много букви, че така седим (поне пред себеси) компетентно и авторитетно?



          Автоматичният ти Зиг, си ги реди съвсем автоматично (ако и да не стреля в редове).
          А чак туш не, защото още къде по-по неща са видяни
          Стрелбата без зареждане я оставям на теб,как зарежда няма значение как стреля,а това вече има значение дали се води полуавтомат или автомат........и това за последно,че ще остарея докато ти го обясня.

          Автоматичния ми Сиг какво и къде реди ще ни обясниш ли?Не му ли работиш със спуська е толкова автомат колко и на сина водния пистолет.

          А че е туш го знам
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: CZ Scorpion Evo S1

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

            Автоматичния ми Сиг какво и къде реди ще ни обясниш ли?Не му ли работиш със спуська е толкова автомат колко и на сина водния пистолет.
            Последно в тази тема.
            Автоматичние ти Сиг стреля точно както автоматичния Калашников на единична.
            Ако му се монтира един прост разединител /на Сиг-а/ ще изкара целия пълнител преди да успееш да си дръпнеш
            пръста от спусъка. На доста марки пистолети са правени тези експерименти.
            А относно "старчетата които си нямат друга работа": Младежи, уважавайте старостта. Тя е вашето бъдеще.
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • От: CZ Scorpion Evo S1

              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
              Последно в тази тема.
              Автоматичние ти Сиг стреля точно както автоматичния Калашников на единична.
              Ако му се монтира един прост разединител /на Сиг-а/ ще изкара целия пълнител преди да успееш да си дръпнеш
              пръста от спусъка. На доста марки пистолети са правени тези експерименти.
              А относно "старчетата които си нямат друга работа": Младежи, уважавайте старостта. Тя е вашето бъдеще.
              И аз за последно - ПОЛУАВТОМАТИЧНИЯ ми Сиг СТРЕЛЯ по един с едно дръпване на спуська,ако му се монтира каквото и аз искам да му се монтира няма да е такъв ми ще е АВТОМАТИЧЕН Сиг защото СТРЕЛБАТА ОПРЕДЕЛЯ ДАЛИ Е АВТОМАТ ИЛИ ПОЛУАВТОМАТ,а не как зарежда гаубицата или Калашника ми под леглото или на сина видния пищов под неговото.

              По вашата логика единично е кое,на баба ми / с уважение към старите хора / кремъклийка та ли?Закона за автоматични и полуавтоматични само за тия под 50 години ли важи,че те го разбират,а старите ПУШКИ са зациклили у дебелите книги и закона ДГД?

              Някой не е ходил казарма ли тук или е объркал книжките?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: CZ Scorpion Evo S1

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                По вашата логика единично е кое...
                Ама наистина последно.
                Първо, логиката не е наша, ваша, или тяхна. Логиката си е логика и е абсолютна величина. Освен това, в случая разсъжденията са безпредметни.
                Второ, "единичното" си е единично - каквото такова. И няма никаква корелация с автоматично, или неавтоматично!
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: CZ Scorpion Evo S1

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  защото СТРЕЛБАТА ОПРЕДЕЛЯ ДАЛИ Е АВТОМАТ ИЛИ ПОЛУАВТОМАТ,а не как зарежда гаубицата или Калашника ми под леглото или на сина видния пищов под неговото.................................

                  Закона за автоматични и полуавтоматични само за тия под 50 години ли важи,че те го разбират,а старите ПУШКИ са зациклили у дебелите книги и закона ДГД?
                  Ох, тя няма край.
                  Разбира се, че стрелбата определя СПОРЕД ЗАКОНА кое е автоматичен и полуавтоматичен режим на стрелба.
                  И навсякъде оръжия с АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ НА СТРЕЛБА са забранени за притежание от частни лица.
                  Иначе ако е според конструкцията и начина на работа ще са разрешени само револвери, ЕДНОЗАРЯДНИ пистолети, болтови карабини и ловджийски чифтета.
                  Но темата започна що за птица е този ЧЗ Скорпион...
                  Чао.
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • От: CZ Scorpion Evo S1

                    Ми не са забранени,иска се просто специално разрешително.

                    И според закона пишем,а не според логиката на някои, а какво е Скорпиона и на децата е ясно.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: CZ Scorpion Evo S1

                      Абе не ви ли омръзна? От гледна точка на механиката автоматично е всяко оръжие което се презарежда само, независимо от това стреля ли на редове, по 2-3 патрона или с единичен изстрел. АВС-36 как се разшифрова и как стреля? От гледна точка на закона в САЩ не знам как е.
                      П.С. За да няма и към мен претенции само ще кажа, че по специалност съм "конструктор на стрелково оръжие"! Така пише в дипломата ми за висше образование.
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • От: CZ Scorpion Evo S1

                        Супер....

                        Я кажи сега като специалист закона в БГ какво казва и като какво води кое да е оръжие което като му натиснеш списъка и стреля по един?Заеби ония в Щатите,кажи за България какво казва закона и какво се води такова оръжие.

                        Ако пък някой мисли дали въпроса е Скорпиона с предно пълнене ли е и колко да ми е крив шомпола то ммммм не е,отивам да го копна какъв беше.

                        Копнато - Цев 16.2 инча, 9х19 калибър, система blow back, полуавтоматична карабина.......

                        И получава отговор -
                        Ми как да ти кажа - картечен пистолет, с ограничен режим за стрелба в редове ...




                        Та така - Картечен пистолет колко Кока Колата е лекарство за гърло,ПОЛУАВТОМАТИЧНА КАРАБИНА се казва ясно ма нали трябва да се изпъква и автоматично било защото зареждащо само,не го тъпчеш или теглиш за да зареди.........каква изненада,някой не знае какво е полуавтоматична карабина.


                        Та какво се води полуавтоматичен скорпион в България,картечен пистолет ли?

                        па па па прави за тия дето ич ги няма,не тррррррр тррррр трр което пък определя дали се води полуавтомат или автомат,а не как зарежда,че ако питам кое не зарежда само пък е полуавтомат или па пълен и ще вкарам смут в противника.


                        Ей ще си изтърва айпада да се хиля,така не съм се смял от 100 години.
                        Последно редактирано от BENZBOSS; 08-05-17, 01:30.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: CZ Scorpion Evo S1

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

                          Ей ще си изтърва айпада да се хиля,така не съм се смял от 100 години.
                          Смеха е хубаво нещо, полезно!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X