Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

    Ъхъ, 5.30 в неделя... Спри да почиваш бе, марш на бачкане!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

      Братлета .... защо си мерите ... меренките ?
      За друго беше питанката ама на ...
      Според мен онези "Тийзър" , вършат работа , но тук не може да ги има всеки.

      Като цяло, питането е как да обезвредиш нападател , без да го убиваш.
      Като гледам , май няма начин ... та дивия запад ...
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Ако е надрусан, само Бренеке го спира.
        Спрей може, ама, ако има някакви дихателни проблеми, пак може да даде фира.
        Електрошок става, ама е скъпо, и ако е с дебели дрехи, може да не пробие якето.

        Твоята задача няма решение.

        И аз не искам да нараняван никой, ама до леглото си имам заредена с 00 помпа.

        Ми те ти първия отговор на брата,от месеци си стои на пьрва страница.

        Жив и здрав,явно темата продължава
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Братлета .... защо си мерите ... меренките ?
          ...
          Щото са само теоретици без нито едно отблъснато или спряно нападение над себе си. Нещо като дребните кучета, дето лаят неистово срещу едрото преминаващо псе с надеждата да го уплашат, и свиват панически опашка докато бягат когато то реши че днес не му е кеф да го плашат .

          Коментар


          • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Ми те ти първия отговор на брата,от месеци си стои на пьрва страница.

            Жив и здрав,явно темата продължава
            Тоест, единственото нещо, което спира човека , без да го убие е тока, ама не всеки път може да има контакт.....
            Тогава, дали да не сменим темата в посока, как да съхраним себе си и близките, когато не може да спрем нападателя ?



            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Щото са само теоретици без нито едно отблъснато или спряно нападение над себе си. Нещо като дребните кучета, дето лаят неистово срещу едрото преминаващо псе с надеждата да го уплашат, и свиват панически опашка докато бягат когато то реши че днес не му е кеф да го плашат .
            Ти лично ли ги познаваш и двамата или ?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              ...
              Ти лично ли ги познаваш и двамата или ?
              Не, разбира се. Коментирам само каквото те държат да се коментира, леейки мъдрости на едро.

              Коментар


              • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                Не, разбира се. Коментирам само каквото те държат да се коментира, леейки мъдрости на едро.
                Хахахаха коментирай си,от коя камбанария гледкаш не ми е ясно ма на кухи лейки не кълва,говори си
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Тоест, единственото нещо, което спира човека , без да го убие е тока, ама не всеки път може да има контакт.....
                  Тогава, дали да не сменим темата в посока, как да съхраним себе си и близките, когато не може да спрем нападателя ?

                  ?
                  Зависи от тока,той и спрея спирал ма клипове на неспряни има колко искаш.

                  Как да ги съхраниш ако не го спреш ли?Ми няма как,някои го удрят на молби ако им остане време,нямат инструмента,нагласата,тренинга или късмета,удряш на коляно,ръцете една в друга и се молиш на твоя си Бог да ги спасява вместо теб

                  Аз други варианти не знам

                  Клипове на Тизьри,спрей,бухалки,натренирани батки,бивши разкаяли се ловци с пушчица..........колко искаш,вървят надрусани и спиране няма.Ти целиш около 100%во спиране,ако е така то се търси физически туш един вид,но ти това не търсиш,че може да го убиеш.Остава да се молиш да не ги убие той твоите,друго аз не знам.
                  Последно редактирано от BENZBOSS; 16-02-19, 18:54.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Хахахаха коментирай си,от коя камбанария гледкаш не ми е ясно ма на кухи лейки не кълва,говори си
                    Като оставим на страна факта, че куха лейка е... баба ти, освен на клипчета в тубата, да си виждал нападение на живо? Да си ги отразявал, ако са били срещу тебе?

                    Коментар


                    • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                      Какво нападение и от коя камбанария питаш ти та си седнал да ми даваш оценки на мен?

                      В казармата брои ли се,че те знам,че не помниш какво съм писал?Реакция на нападател към газово брои ли се?Реакция на надрусан към звука при зареждане на Калаш.........?

                      С кухарки не ми се занимава,ти кой си и с какъв опит питаш,че и оценки даваш?Я първо това,че да знам колко ти тече лейката.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Какво нападение и от коя камбанария питаш ти та си седнал да ми даваш оценки на мен?

                        В казармата брои ли се,че те знам,че не помниш какво съм писал?Реакция на нападател към газово брои ли се?Реакция на надрусан към звука при зареждане на Калаш.........?

                        С кухарки не ми се занимава,ти кой си и с какъв опит питаш,че и оценки даваш?Я първо това,че да знам колко ти тече лейката.
                        В казармата си правил каквото са ти налели в лейката. Та - не се брои.

                        Аз съм никой. Осъзнат, за разлика от други, дето се броят за някой. Без да са прочели два реда, различни от "инструкция за употреба", върху които си струва да се помисли.

                        Коментар


                        • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                          Ясно - куха лейка

                          Остави
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Ясно - куха лейка

                            Остави
                            Команда "Остави!" ми е сред любимите Пълна капитулация на взелите се на сериозно когато вдянат, че ще им се вържа ама друг път.

                            За кухата лейка си знаеш.

                            Коментар


                            • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                              Разжалван ефрейтор,по заслуги такъв и пак по такива разжалван.......кво да правиш,като трябва да накараш мангали да палят ГАЗка карана на 2 гуми 40 метра и се налага да зареждаш Калашник,действа да знаеш...........ма ти с тоя никакъв опит за къде,осъзната работа,че не ставаш

                              Оставиииии
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Разжалван ефрейтор,по заслуги такъв и пак по такива разжалван.......кво да правиш,като трябва да накараш мангали да палят ГАЗка карана на 2 гуми 40 метра и се налага да зареждаш Калашник,действа да знаеш...........ма ти с тоя никакъв опит за къде,осъзната работа,че не ставаш

                                Оставиииии
                                Ти сега кажи мангалите имаха ли калашник отсреща или само ти имаше? Щото цялата теория за предимството да притежаваш се крепи на тънката клечка че срещу тебе е мангла, дето не е и виждал Предимство, сиреч, по подразбиране.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X