Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

    Предполагам, че не съм бил ясен.
    В случая е "нападната" колата ти. Нужда от оръжие или ескалация на момента - никаква.
    А ако беше нападнал теб лично? Или жена ти? Пред децата?
    Носенето на оръжие дисциплинира. Почваш да гледаш как да ИЗБЕГНЕШ тъпите скандали.
    И да реагираш с правилните мерки срещу материални щети.
    Но опре ли до нападение - виж по-горе. Тогава полу-мерките НЕ РАБОТЯТ! Пищов вече има всеки 5-ти...
    В Япония и Тексас са най-учтивите и миролюбиви хора в цивилизования свят.

    ПС В казармата научих, че именно комплексар, с власт над теб, е най-опасното нещо за здравето и живота ти. И че опре ли ножа в кокала, пацифизма НЕ РАБОТИ!

    Коментар


    • #32
      От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

      Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
      Предполагам, че не съм бил ясен.
      В случая е "нападната" колата ти. Нужда от оръжие или ескалация на момента - никаква.
      А ако беше нападнал теб лично? Или жена ти? Пред децата?
      Носенето на оръжие дисциплинира. Почваш да гледаш как да ИЗБЕГНЕШ тъпите скандали.
      И да реагираш с правилните мерки срещу материални щети.
      Но опре ли до нападение - виж по-горе. Тогава полу-мерките НЕ РАБОТЯТ! Пищов вече има всеки 5-ти...
      В Япония и Тексас са най-учтивите и миролюбиви хора в цивилизования свят.

      ПС В казармата научих, че именно комплексар, с власт над теб, е най-опасното нещо за здравето и живота ти. И че опре ли ножа в кокала, пацифизма НЕ РАБОТИ!

      Всъщност си прав.......
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #33
        От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

        "Какво, всеки да носи оръжие и да правим война за някакви тъпи скандали ?"...

        Какво да правите, война?! Точно, защото бабаита знае, че ще му се размине, за това е бабаит. Що не се изрепчи на някоя баба в Аризона, и да започне да и чупи колата...
        Аз в невъоръжена България съм виждал най-големите патаклами по пътищата.

        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #34
          От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          ...
          Аз в невъоръжена България съм виждал най-големите патаклами по пътищата.

          Да бе! То понятието "road rage" сигурно в България е измислено ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Да бе! То понятието "road rage" сигурно в България е измислено ...
            А, не е измислено в България, ама под това понятие влиза среден пръст, дълъг клаксон, псувня... Да излезе от колата и със сила да кърти, рита... си е нападение, и при определени обстоятелства, можеш да използваш оръжие за самоотбрана. Аз съм от няколко петилетки в УСА, още не съм виждал цивилна кола със син буркан да пердаши /лично познавам освен шефката на полицията, ами и още няколко интересни личности/, или да си лепят шамари по кръстовищата.
            В България всеки е някой, едните политици, много важни, другите мутри, и те толкова важни. И обикновенния човек все им
            пречи...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #36
              От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              За една откъртена пластмасова кора на врата няма да си струва разправията да завежда дело и да се влачи по съдилища с години. При това, без изобщо да има сигурност в успешния изход на упражнението.
              Щетата по колата е станала с хората вътре и е била с цел сплашване. Един добър адвокат може да ги нагласи нещата. Такива случки може да доведат да нарушение на психичното здраве, особено в по-емоционални хора, като жената в колата.

              Дали си струва или не, зависи от нас. Но най-лошото е на такива да им се разминава.
              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • #37
                От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                А, не е измислено в България, ама под това понятие влиза среден пръст, дълъг клаксон, псувня... Да излезе от колата и със сила да кърти, рита... си е нападение, и при определени обстоятелства, можеш да използваш оръжие за самоотбрана. ...
                В Тубата е пълно с клипове от Щатите - в т.ч. с чупене на стъкла, пръскане със спрей, юмруци, ритници, скубане на коси, че и хващане/вадене на пищов ...

                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                Щетата по колата е станала с хората вътре и е била с цел сплашване. Един добър адвокат може да ги нагласи нещата. ...
                Твоята дума срещу неговата; няма свидетели/кошаревски свидетели; неговият адвокат е не по-лош/по-добър от твоя; делото се гледа някъде, където "всички са братовчеди" (пък ти не си) и т.н.

                И всичкото това се точи с години и на всяка инстанция снасят пари - за такси, за адвокат, за експертизи ...
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 23-04-17, 13:30.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #38
                  От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                  Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                  Щетата по колата е станала с хората вътре и е била с цел сплашване. Един добър адвокат може да ги нагласи нещата. Такива случки може да доведат да нарушение на психичното здраве, особено в по-емоционални хора, като жената в колата.

                  Дали си струва или не, зависи от нас. Но най-лошото е на такива да им се разминава.
                  Явка, разбирам те , но не съм съгласен. Не мога да правя лични изгоди от евентуални, неслучили се щети за мен или семейството. Щетата по колата реално е незначителна, и в съда няма да мине номера ( играл съм го тоя цирк ) . ,
                  За да не му се размине , органите трябва да си свършат работата. Към момента от 4 жалби ,които съм пускал за подобни случаи има 4 съставени акта, така че работи
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                    Имаш му номера, знаеш къде живее.
                    Разпиляват му мозъка по асфалта и повече няма да прави така. Като на десетина ербопа им се случи нещо подобно ербапите ще намалеят.
                    Ама бая народ ще даде фира и надали е добре в глобален план.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      Защото почти всеки МОЖЕ да носи пищов...
                      Остин в Тексас ли беше

                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                        Щетата по колата е станала с хората вътре и е била с цел сплашване. Един добър адвокат може да ги нагласи нещата. Такива случки може да доведат да нарушение на психичното здраве, особено в по-емоционални хора, като жената в колата.

                        Дали си струва или не, зависи от нас. Но най-лошото е на такива да им се разминава.
                        Явка, разбирам те , но не съм съгласен. Не мога да правя лични изгоди от евентуални, неслучили се щети за мен или семейството. Щетата по колата реално е незначителна, и в съда няма да мине номера ( играл съм го тоя цирк ) . ,
                        За да не му се размине , органите трябва да си свършат работата. Към момента от 4 жалби ,които съм пускал за подобни случаи има 4 съставени акта, така че работи

                        Пешо , не искам насили бе момче.

                        Темата пак се отплесна , или се ичерпа.

                        Явно няма такова средство
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                          ...Явно няма такова средство
                          Няма универсално, работещо във всички случаи. Неотдавна на светофар в Младост пред мен спря кола, две уанаби мутри извадиха по една бухалка и се затичаха към колата пред тяхната. Човекът обаче най-невъзмутимо включи задна, с бая газ изтряска колата на кандидатмутрите и явно проби радиатора(отдолу текна антифриз) включи предна и си замина. Физиономиите на двамата бяха безценна гледка
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                            Много мразя да ми викат Пешо

                            Изобщо не ти говоря за насилие. Тихо кротко от далече му го разпиляваш мозъка.

                            Но че това не е решение съм съгласен.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                              Извинявай, Търтьо имаш бира

                              Да ти кажя , и мен ме влече снайпера, даже в казармата ме гласиха за такъв , след стрелбите, ама си издействах забрана за носене на оръжие и станах кемаф

                              Icos- съгласен съм че няма универсално решение и трябва да се действа според ситуацията. В тази бях спрял на около 2 метра за черния Жиб, не бях изгасил колата, можех да дам газ и да прегазя човека, но прецених друго.
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какво оръжие за защира със 100%-ов спиращ ефект ?

                                И да завършим с един стар милиционерски лаф. Като стреляш е добре да има само едни показания.

                                Мутрите се оправят не с пушки а с гражданско общество. Оръжието е необходимо не за самозащита, а защото гарантира свободна държава.

                                А тия последните не са милиционерски, а мои.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X