Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

    Чакам
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

      Не може,форума не ми дава да кача снимки та съм ги пратил на Агент Венцо,ако видиш едно пукало пред една камина с едни червени Магнуми по него - мойто е.Венцо ти си,стреляй брат
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

        На мен на детски играчки ми приличат

        Коментар


        • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Не може,форума не ми дава да кача снимки та съм ги пратил на Агент Венцо,ако видиш едно пукало пред една камина с едни червени Магнуми по него - мойто е.Венцо ти си,стреляй брат
          Това верно ще има поразителен спиращ ефект.Ма добави към снимката и лопата , или койот
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

            Ето и линк към голямата снимка.. който иска да гледа детайли (не че се виждат много.. Асен пак е снимал полу-спящ). http://files.offroad-bulgaria.com/Ve...4-fullsize.jpg

            Коментар


            • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              Това верно ще има поразителен спиращ ефект.Ма добави към снимката и лопата , или койот
              Да бре, ше се мъча аз с лопати,има си океан за тая работа ма пупупупу да не ми се налага
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                Кептън, арно е. Я моля някой с права да отдели темата за помпите, че тия дни ще се фаля и аз на Кептъна с моя топ.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                  Няма;е по-арно,гледах,рових и на финала класиката в жанра с всичките и подобрения.Уж много добро пък отиват пари за един Мосберг да я тунинговаш как си трябва.........ма па стана си еВе майката
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    На мен на детски играчки ми приличат
                    Така ,,играчка" можеш да притежаваш в България само със спортно разрешение или ако имаш фирма за охранителни услуги. Късите /разбирай дължина на цевта до 510 мм/ гладкостволни оръжия, са достъпни само за спорт или като служебно оръжие, за извършване на охранителна дейност.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Да докладвам
                      Получих писмо , че водача на въпросния ЖиБ , е санкциониран по българското законодателство.
                      Странното е , че получих обажфане от служител на МВР , кйто ми каза, че ако получа някакви заплахи , е насреща , за съдействие.
                      Та не всичко е черно
                      Весели дни на всички
                      И как по-точно е ,,санкциониран"? наложено му е наказание по реда на ЗДвП, по реда на ЗМВР или просто е подписал един предупредителен протокол? Не хващай вяра на подобни увещания.
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        Така ,,играчка" можеш да притежаваш в България само със спортно разрешение или ако имаш фирма за охранителни услуги. Късите /разбирай дължина на цевта до 510 мм/ гладкостволни оръжия, са достъпни само за спорт или като служебно оръжие, за извършване на охранителна дейност.
                        470 мм му цевЪта,най-после да съм напред по БГ законите.

                        Кое му е кьсото не знам,не мога се завъртя в коридора с това,коридора ми малък
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          470 мм му цевЪта
                          Това е дребна работа! На мойта помпа беше 500 и се наложи да купувам друга пушка. Неясен идиотски закон! Значи с 500 не можеш да утрепаш прасе, а с 510 - направо е с краката нагоре.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                            Тя закони се пишат от идиоти нямащи си повечето представа от цеви
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                              Логиката там е в посока, да не се скъсяват оръжия, така че да могат да се носят скрито. Особено ако стрелят с проектили, от които не може да се свали балистична следа. Не съм много сигурен, но май тръгна след като един ентусиазт се опита да направи атентат срещу Горбачов, с рязан ТОЗ и 13/0.

                              Коментар


                              • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                                И от как ги забраниха кьсите голям рев,пълно със сополиви обирджии,ревьт,че не могат да си резнат цевта законно и да оберат банката с късо.

                                Макя му и Трън
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X