Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кайрон, моля за някои отговори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кайрон, моля за някои отговори.

    Ясно, ше разказваш след каналите.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Кайрон, моля за някои отговори.

      Колега,джипа да не е един светло сив с странични степенки за 6000 лв ?
      SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

      Коментар


      • #18
        От: Кайрон, моля за някои отговори.

        Да същия.В момента е в бокса за смяна на обтегач и успокоител верига.

        Коментар


        • #19
          От: Кайрон, моля за някои отговори.

          Много евтин ми се видя,огледай за скрити дефекти.Цената на този джип е поне по две на това което си платил.Хубаво огледайте за скрити повреди и ръжди.А може би заради документите да е пуснат толкова евтино.Иначе и в обявата пишеше,че е 2.7,явно това не е било така.
          SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

          Коментар


          • #20
            От: Кайрон, моля за някои отговори.

            Първоначално публикуван от P.Petrof Преглед на мнение
            Да същия.В момента е в бокса за смяна на обтегач и успокоител верига.
            Първо да го беше пререгистрирал.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: Кайрон, моля за някои отговори.

              Може и да не може да го пререгистрира,като няма никакви други документи удостоверяващи с какъв двигател е.Ако и рамата е корозирала както е при повечето корейски автомобили.А и знаем,че Кат не са най-умните глави.
              SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

              Коментар


              • #22
                От: Кайрон, моля за някои отговори.

                Покарах го около 40 км градско и малко около Русе.Върви си перфектно .Няма никакви ръжди и е с перфектен салон.Кусура му е само счупена дясна степенка,избледняла от безконтактно леко металик на бронята и на веждите на калниците,удар от камъче на предния капак.Обут е с нови гуми Дот 1016г.Пюс комплект летни скоростни.По принцип това ми е17 автомобил от 1987 и винаги колата ме е избирала, вместо аз нея.От две години си търсих свестен Рекстон за тези пари,знам всичко какво се продава в североизтока,но тази оферта много ме изкуши и нямаше как да я изпусна.Когато я пробвах ми се чу веригата и бях прав,когато я отворихме ги нямаше някои парчета от тефлона.Обтегачат струва около 27лв,успокоителите по 40.Целия ремонт е за сметка на продавача.Ако ремонта мине добре другата седмица ще се занимавам с пререгистрацията.

                Коментар


                • #23
                  От: Кайрон, моля за някои отговори.

                  Ами радвам се,че си уцелил що годе добра кола за много малко пари.Аз лично моята под 13 000 лв в момента няма да я дам.Напълно обслужена е и с почти всички екстри за модела както и е 2.7+автоматик.Пожелавам ти много безаварийни километри и да те радва много.
                  SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кайрон, моля за някои отговори.

                    Да сме живи и здрави .Безаварийни на теб и всички колеги.Ще споделя какво ще стане при пререгистрацията в КАТ.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кайрон, моля за някои отговори.

                      Здравйте и от мен, видях темата искам да споделя моя опит. От 2 години съм регистриран в руския форум Каирон клан.ру, шапка им свалям на братята,каквото съм попитал, ми се отговаря с подробност до диаметър на болта и номер на инструмента. Благодарение на тях, преодолях няколко трудни ситуации, сега Кайронът е пушка! Доколкото зная, петак 2.7 се слага след фейслифта, така че, най-вероятно става въпрос за документална грешка. ако ти съвпада номера, трай си, разликата в данъка е30 лв. Ако имаш някакви технически проблеми, питай смело, вече съм бог. Поздрави и безаварийно!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кайрон, моля за някои отговори.

                        Кайрона е 14 април 2008г.Номера на купето отговаря на талона,намира се когато вдигнеш капака под стъклото на алуминиева нитована табелка.Без номер на двигателя е.Сега се сещам че продавача спомена за първи собственик е бил грък,и маи той го е регистрирал първи в Бг.Аз също попрочитам по нещо в клана и виждам че там хората си ги харесват ихвалят доста.Ако нещо не ми е ясно ще помагаш.Поздрави и безаварийни и от мен

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кайрон, моля за някои отговори.

                          То на колегата е фейслифт понеже е 2008 година.
                          SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кайрон, моля за някои отговори.

                            Установи се че при първоначалната регистрация са сбъркали данните,понеже в гръцкия талон не са упоменати кубатура и киловати.В КАТ Русе бяха много културни и след направена проверка пуснаха служебно информация до Силистра.Вчера се наложи само да отида до вещо лице да препотвърди и подадох заявленията.Понеделник съм на сверка и пререгистрация.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кайрон, моля за някои отговори.

                              Първоначално публикуван от P.Petrof Преглед на мнение
                              Установи се че при първоначалната регистрация са сбъркали данните,понеже в гръцкия талон не са упоменати кубатура и киловати.В КАТ Русе бяха много културни и след направена проверка пуснаха служебно информация до Силистра.Вчера се наложи само да отида до вещо лице да препотвърди и подадох заявленията.Понеделник съм на сверка и пререгистрация.

                              Да не те е яд за нищо.

                              На кума ми е Кайрон 2.0 , моя е Рекстън 2,7 - 163 кс. Провали сме ги.

                              Няма голяма разлика във вървежа в моя полза, освен че неговия харчи с два литра по малко.

                              Така че си свиркай , не си се прецакал.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кайрон, моля за някои отговори.

                                Аз в интерес на истината по харесвах Рекстона , и не бях се заглеждал по кайрон,особено каквото се предлага наоколо ,а именно стоповете като задни джобове на дънки.Бяха ми адски гадни и недомислени откъм дизаин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X