Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

    Здравейте,

    Поредният новобранец, кандидат джипкаджия съм. Ориентирал съм се към Диско TDI 1995-1998.

    Има едно такова в Своге, но поради недостатъчен капацитет от моя страна - моля да споделите има ли сигурен колега или сервиз там, където може да се огледа по-обстойно колата?
    Доколкото ми става ясно от изпратени снимки - външно е добре, но отдолу е обработвана за корозия (нож с две остриета).
    Колата е австрийска...

    Благодаря предварително.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-17, 20:39.

  • #2
    От: Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

    Джамбаз да я обработва срещу корозия - лесно се познава - като се загледаш ги обработват без да махат калта и има парчета (по ъглите особенно), на които като ръчнеш и пада "обработката" + калта.
    Ма е австрийска кал
    За ръжда има места, които не обработват - ъглите на задната врата, целите задни подкалници - където и се вижда шасито и над резервоара (пода на багажника). Отпред - дигаш капака и гледаш подкалниците.
    Има перфектно запазени от тези години, дано случиш.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #3
      От: Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

      E... благодаря за включването Мда, дано се намери читава жипка, ш и скоча..
      Не знам дали продавача го е обработил, по-скоро може така да е дошла. А че е обработвана заключавам от снимки по вайбър? Не че има лошо да е направена колата..
      По-скоро питането ми е дали има офроудисти от Своге, които им разбират на жипките достатъчно, в частност за ЛР и които може да погледнат колата или пък ако/когато аз отида да има за кво да почерпя по една скара бира, така де...
      Колата няма номера, не мога да я закарам на дадо Владо както ми се въртеше през ума...

      Съобщение от модератор:
      Моля, напишете си в профила от къде сте.
      ...ЦЪК
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-17, 20:39.

      Коментар


      • #4
        От: Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

        Видях колата в Своге. Една черна XS.
        Добре запазен салон, разни глезотийки като гумени стелки навсякъде, лъскави джанти, запазено табло.
        От друга страна описващи липси - няма резерв а гума, сенник преден пасажер, едната от допълнителните седалки.
        Калниците са мазани и пръскани, малко недодялано, долу доста обработвано. Гумите са гола вода.
        Иначе върви леко, вкл и бавни.
        Не е това моята кола.

        Темата е са катинар и архивиране.
        Мерси

        Коментар


        • #5
          От: Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

          Добре де да питам все пак, ама дано не ме заядете:

          Ако един ЛР е лифтнат доста - труден и скъп ли е обратния път? Демек да се махне лифта до стоков вид?

          Питам, щото харесах друга кола, но на асфалт лелеее голямо вълнение. Не ми беше лесно да пазя права линия. Лифта е 5 а гумите доста големи кални. Отдавам лашкането на тях, не знам далиалиожена проблем в управлението да се дължи?

          Коментар


          • #6
            От: Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

            Обикновено лифта се състои от 4 пружини и 4 амортисьора. Евентуално 4 гумени бъмпстопа. Сменят се относително лесно, лифтнатите части се продават лесно тук във форума. Клатенето ще намалее, особено след смяната на гумите. Все пак погледни дали не са рязани калниците.

            Коментар


            • #7
              От: Има ли сигурен сервиз или колега в Своге

              Благодаря на колегата P2P за уточнението за обратния път от лифта! Ясно е че всичко става с пари

              П.С. Извинявам се за правописът по-горе, ама така е с модерните телефонни технологии. Не намирам начин как да си спра подсказката на думи и това е.

              Моля модераторите да архивират темата. Ако имам конкретни въпроси ще намеря къде и как да ги поставя.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X