Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аеробус и пешеходци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аеробус и пешеходци

    https://www.youtube.com/watch?v=_VPvKl6ezyc

    Големият ли кара много бавно или джетмените са много бързи?
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

  • #2
    От: Аеробус и пешеходци

    "Пешеходците" са оборудвани с двигател за самолет-играчка, с който вдигат 160-190км/ч. Според коментарите под видеото, Големия самолет сваля до 180км/ч за кацане, и така.

    Коментар


    • #3
      От: Аеробус и пешеходци

      Големият е с пусната механизация-клапи. А клапите имат ограничение по скорост. Значи е достатъчно бавен.

      Лека.

      Коментар


      • #4
        От: Аеробус и пешеходци

        Бавен бавен колкото и да е бавен всеки самолет има минимална полетна скорост под която не може да слезе . То може ама вече не е полет а падане .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Аеробус и пешеходци

          Има минимална скорост, която е различна или се мени в зависимост от теглото, конфигурацията на механизацията-в полетна конфигурация, конфигурация за излитане и конфигурация за кацане, с или без спуснат колесник.

          лек.

          Коментар


          • #6
            От: Аеробус и пешеходци

            Е, 'големия' е със скорост на кацане като малките самолети (имам предвид А319-А320)... Т.е. това, че е голям не го прави задължително по-бърз...
            Като се вземе предвид, че полета е конкретно за реклама, и то при арабите, дето тунджата им е у лозето, вероятно самолета е бил много лек, с минимум гориво и т.н....
            Ей тук как хвърка бавно А380...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Аеробус и пешеходци

              В този век на компютри може да изработят убедително видео как хората си летят и без тези апарати.
              Като нищо може да е монтаж с рекламна цел.
              Не ми се вярва да разрешат на хора да се доближат толкова близо до летящ самолет. Има си там завихряния, едно-друго, и тези въшки като нищо може да приемат вертикален полет. Ама не нагоре, а надолу...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Аеробус и пешеходци

                Не съм съгласен... Да, използване на правилен ракурс за да изглежда 'страшно' - така си е... Обаче имаше и филмче как са снимали тази реклама - съвсем реален полет...
                Хвъркат си наяве хората... А относно вертикалния полет - ами те накрая винаги кацат с парашут - нямат колесник
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • #9
                  От: Аеробус и пешеходци

                  Въздушната струя около и зад A380 не е за пренебрегване.А тези с ракетите на г*за са смелчаги, определено.
                  http://www.stuff.co.nz/travel/travel...rolled-descent
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • #10
                    От: Аеробус и пешеходци

                    Тези съвсем не летят зад него Гледат да са му встрани от струята...
                    Иначе че този кютюк прави вихри - така си е... Попаднат ли 'батманите' в струята - няма да им е весело - те и затова се пазят...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X