Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избор на GPS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избор на GPS

    Здравейте. Моля да ми помогнете при избора на GPS. Ще се ползва в планини и понякога, когато се наложи по пътя. Ще се ползва в европа и скандинавия. Искам да има достатъчно екстри. Разгледах и се спрях на тези 2 варианта GARMIN OREGON 750T и GARMIN MONTANA 680T. Ако има нещо по добро моля да ми кажете. Съответно какви карти да закупя. Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Помощ при избор на GPS

    Предимства на Монтана:
    - по-голям и по-ярък екран (то не че в Скандинавията е все слънчево, но все пак ). Обаче е и за по-големи ръце
    - стандартните батерий на двата модела имат еднакъв живот, но ако ги замениш с обикновени АА батерийки, Монтаната побира една повече и кара до 6 часа отгоре, което си е съществена разлика в планината.
    - двойно повече памет, не че на Орегона му е малко, но колкото повече толкова повече, нали...
    - ако си моторджия, Монтаната има по-добър клипс за закачване, Орегоните нещо изпадали по пътя

    Екстри, в смисъл...? Освен да показва пътя, какво друго ти трябва?

    Коментар


    • #3
      От: Помощ при избор на GPS

      Благодаря много за отговора. Екстри, като записване на тракове и подобни. Но те всички ги имат. Монтана ще е...проблема е, какви карти да взема. Трябва ми за планините в българия,европа и скандинавия. И съответно пътна карта. Ако знаете моля да ви пишете каква да закупя. Благодаря.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ при избор на GPS

        Реших, ще е Монтана. Не знам какви карти да закупя. Искам да мога да го ползвам в планините на европа и скандинавия. Ако може и пътна карта. Ще съм много благодарен да ми кажете какви карти да закупя.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X