Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

    Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
    Аз
    го знам като Стефан Раднев ама друга тема може да има и друг - то селото е бая голямо .
    За това ли става въпрос ?

    Да и на него основната му машина е 150 - 160 коня ...със жълти джанти.
    Имам му телефона !
    да объркал съм му фамилията извинения

    Коментар


    • #17
      От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      Джимито,или там както се казваш.Все тая. Така може да си говориш на приятелите и т.н.
      По-лекичко го раздавай.
      Със здраве.
      Под 8 серия визирам 8100,който е около 200 к.с.

      Ясно, значи си много навътре в нещата ...............

      И на мен ми все тая.

      Със здраве.
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #18
        От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

        Няма значение кой колко е навътре в нещо.Липсва фундаментално общуване ....

        Коментар


        • #19
          От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Няма значение кой колко е навътре в нещо.Липсва фундаментално общуване ....
          Тука фейсбук ли е или технически форум? Или като ония виц ....– Манго ти луканка ял ли си ?- Не ама тате е гледал как са яли.Много хубава била.

          Приятно писане.Ако пусналия темата, има въпроси относно някоя серия към която се е ориентира, на лични . До колкото знам за нея ще отговоря.


          пп Без лоши чувства, ако някой се чувства засегнат му се извинявам.
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #20
            От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

            В съседен град, зелен с жълти джанти - 5115, 2012 или 2013 година. Купиха го, работи един сезон, кутията умря геройски и израсиха една чанта за ремонти. Тамън свестиха кутията и нещо умря по предницата, около захващането и прочие. Само казвам, страна не взимам и акъл не давам. Иначе еталон за здравина е Т8030, но също е и еталон за харчене. Поздрави

            Коментар


            • #21
              От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

              Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
              В съседен град, зелен с жълти джанти - 5115, 2012 или 2013 година. Купиха го, работи един сезон, кутията умря геройски и израсиха една чанта за ремонти. Тамън свестиха кутията и нещо умря по предницата, около захващането и прочие. Само казвам, страна не взимам и акъл не давам. Иначе еталон за здравина е Т8030, но също е и еталон за харчене. Поздрави

              Нещо бъркаш серията, 5115 излезе 2016г.. имаме 10 броя купени миналата година .2014 имаме купени 5100 ,само на един замина гнп- то ,но са му наливали нафта от туби, и имам съмнение за препарат в тубите.Другите за сега нищо. Тази година чакам 10 бр овощарски 5075гф е там може да си е....е мамата, че повечето им части и двигателя са мейт ин итали ,рим пици спагети ама техника........


              пп И версията не ти се покрива, един сезон ГАРАНЦИЯ ЧАНТА С ПАРИ ,или чанта с части(и двете чанти са съмнителни)? Предница ос и втулки с ремонта 500 пари български

              пп И да не се разсърдиш от нюхоланд по големо нема .

              пп На последна снимка е 5100 където съм я качил
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #22
                От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                Не ги разбирам моделите и сериите. Място за сърдене и прочие няма, всичко е това, което е. Дали утрешния ден и моята кутия няма да стисне ченето, не се знае. Казвам, това което е споделил спобственика, какво що не съм разпитвал, няма и да разпитвам, че това е лоша работа, като се знае колко левчета са заминали. Никога не съм имал различен трактор от Ню Холанд (като не борим руските боклуци), никога няма и да имам друг трактор освен Ню холанд. Всеки сам преценява, какво да си взима. Да не говорим за модели и серии. Мои познати от Добринище си взеха малък Джон диър, чисто нов от магазина, трактора е на 100 мото часа, а подскача като магаре в товар, колкото и да го вабиш на съединител подскача. Може с времето да " улегне", може и да си кара така, но това за нов трактор е неприятно. Иначе съм чувал хубаво за Диър около 130 коня, но само това. Поздрави

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                  Колеги , избрах трактора. Спрях се на claas arion 2010 год. 175hp с всички екстри за модела + оригинален челен товарач . На 5400 моточаса е , нито са малко , нито много , дано няма някакви проблеми , защото ще го видя за първи път след като дойде с камиона.
                  Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                  Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                    Чудесен избор и се надявам да не си се повлиял от моето мнение /пост 11/, хаха.
                    Тука в село едно момче от твойта черга тия дни и то си купи такъв от Англия /още не съм го видял де/ и много му се радва. На 4000 мтч мисля и без челен товарач, че си има телескопичен, пак Клас. И вместо с Т, дублажа ще е с два Беларуса от тия с пластмасите, па те са и за други работи.
                    Успех!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                      Повлиях се най-вече от цената и многото екстри на трактора. С челен товарач , преден навес , преден вом , мога да го използвам за много неща. Иначе само щеше да стои на площадката и да го пече слънцето . Откакто имам лавандула , ще мога да го използвам и за товарене на камионите , само да си взема такава щипка за товарача. Доста приложения ще му намеря , а руските машини ще си стоят в резерв , няма да ги продавам.
                      Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                      Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                      Коментар


                      • #26
                        От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                        Без снимки не се признава

                        Коментар


                        • #27
                          От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                          Ще кача снимки когато пристигне. Очертава се да имам проблеми с транспорта , защото най-вероятно няма да влезе в нормален камион и ще трябва да плащам за извънгабаритен. Размерите по документация са 5155/2550/3055 , дължина/ширина/височина. Не знам на тези трактори дали може да се намаля ширината с прибиране на гумите и след като се раздуят почти до долу да влезе в джъмбо ремарке. В момента проучвам тези варианти , хубавото е , че германецът не бърза и нямам ограничение във времето.
                          Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                          Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                          Коментар


                          • #28
                            От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                            Сваляш гуми и джанти.Така карат комбайните.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                              Вариант е , но натоварването и разтоварването става прекалено сложно и трябва да ходя до Германия . Един приятел е свил john deere 8 серия от 285 на 245 см и се е събрал в камиона без никакви други интервенции.
                              Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                              Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                              Коментар


                              • #30
                                От: Избор на трактор втора употреба - може би John Deere?

                                Пробвайте да му демонтирате гумите след като го натоварят на ремаркето. Викате мобилен сервиз за гуми и те го правят ако няма кой друг. Така съм успявал да събера Кейс Магнум който беше извън габарита на ремаркето преди това.
                                Subaru Legacy 2.5
                                Suzuki GS500 E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X