Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече съм с патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: И аз вече съм с патрол

    Първоначално публикуван от penev_dch Преглед на мнение
    Колега, обърни внимание на предния мост, и по точно дясното колело. Стоеше малко отворено и има голяма вероятност да е крив.

    П.С. аз също го гледах Патрула и точно заради предния мост и работата на двигателя не го взех
    Ами другата седмица ще го видим моста, че и мен той ме притеснява. А с мотора няма да е трудно да се справим просто иска малко повече чакане. А чисто ориентировъчно колко върви един преден мост на патрол ? Хубаво е да съм подготвен за всичко

    Коментар


    • #17
      От: И аз вече съм с патрол

      Гледай обявите мисля около 200/300, но мисля че в СФ някъде могат да го изправят

      SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • #18
        От: И аз вече съм с патрол

        проблема не е в цената, проблема е в намирането Откак всички започнаха да си правят бегачките с патрулски мостове, лека-полека стават все по-дефицитна стока.
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #19
          От: И аз вече съм с патрол

          То пък едни здрави мостове...

          Легендата им се носи от преди доста години, когато офроуда беше доста по-любителски, и нямаше такива издевателства на които сме свидетели напоследък.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: И аз вече съм с патрол

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            То пък едни здрави мостове...

            Легендата им се носи от преди доста години, когато офроуда беше доста по-любителски, и нямаше такива издевателства на които сме свидетели напоследък.
            Оппа.... Давай класация/здравина:
            Тавота/Нисан/Гега/УАЗ/ГАЗ/Шевроле/Крайслер..... Ко друго?

            ПП Забравих английските кочини......
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #21
              От: И аз вече съм с патрол

              Не съм компетентен да правя такава класация, пиша от това което виждам по състезанията.
              Отначало всички вярвахме, че патролските са неубиваеми, докато Борко счупи един, втори...
              После и "легендата" започна да ги чупи. После и доктора...
              Не ще да са толкова яки за колкото им се носи легендата.
              А с други мостове почти не се кара, щото били по-кекави. На тойота полуоската е с 1 мм по-дебела от патролската(което е МНОГО), но там пък страдат от малките пиньон и корона. Ровърските също не ги знам в подробности, но според Таргата, ако карантията, плюс полуоските се сменят с Ашкрофт-ставали баси и мостовете, по-яки от патролските.

              Ма това само съм го чувал. Щото нито съм ги карал, нито съм ги наблюдавал.
              А патролските мостове са на всяка трета машина в траяла. Та се вижда...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: И аз вече съм с патрол

                Първоначално публикуван от penev_dch Преглед на мнение
                Гледай обявите мисля около 200/300, но мисля че в СФ някъде могат да го изправят
                200-300 или 2000-3000 ? А това за изправянето някой има ли допълнителна информация ? Още не съм сигурен дали е крив моста, но наистина вероятноста е голяма ,незнам от какво друго може да се получи така. То каквото и да е ще го оправя тоя патрол и ще стане истинска машина.

                Коментар


                • #23
                  От: И аз вече съм с патрол

                  Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                  незнам от какво друго може да се получи така.
                  Я го снимай и ще мислим
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: И аз вече съм с патрол

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Я го снимай и ще мислим
                    Ще го снимам след няколко дни, че не съм вкъщи. А иначе от предно дясно колело, на което се забелязва лекото разкрачване, миналия ден потече масло зад диска и сферата също беше омаслена, не съм ровил да разбера какво е само го оставих в сервиза и заминах.

                    Коментар


                    • #25
                      От: И аз вече съм с патрол

                      Че сферите са за обслужване може да не се съмняваш
                      Разкрачването може да е от шенкелните лагери.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #26
                        От: И аз вече съм с патрол

                        Поръчах си нов карбуратор от Австралия и според тракинга е вече в София. Предполагам, че ще чакам известие да ходя да го освобождавам от от митницата. При положение, че съм дал адрес за доставка в Асеновград, на митница Пловдив ли ще дойде или ще трябва да се разкарвам до София ? Между другото пристигна за 5 календарни дни, а аз се бях подготвил да го чакам месец . Нямам търпение да се монтира и да видим дали ще има осезаема разлика.

                        Коментар


                        • #27
                          От: И аз вече съм с патрол

                          Новият карбуратор е монтиран и джипа напълно се преобрази. С 35ците при рязко потегляне гуми изсвирват(може би защото са силвърстоун екстрийм и контакта на асфалта е минимален), което преди беше като научна фантастика. Оказа се, че запалването е много ама много побългарено предполагам поради липса на части и сега е някакъв ужасен сбирщайн, но утре ще поръчам ново делко и бобина, които отново са на австралийска фирма и по тяхните форуми има хиляди много положителни отзиви. Съжалявам, че толко време не качвам снимки, но джипа е постоянно в сервиза, за да го върнем в перфектно състояние, а и има някакъв проблем със самото качване на снимка във форума.

                          Коментар


                          • #28
                            От: И аз вече съм с патрол

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_24.jpg
Прегледи:1
Размер:241.0 КБ
ID:5755289

                            Коментар


                            • #29
                              От: И аз вече съм с патрол

                              Чака го нов алуминиев радиатор и друго от охладителната система ако е необходимо, ново делко и бобина от Австралия, акумулатор оптима и евентуална ревизия на цялата ел.система, че като гледам как са се правили нещата от предишните майстори не ми вдъхва доверие. А и две АРБ-та и един лед бар и два халогена подобни на АРБ intesity, но това заедно с други екстри след като всичко по джипа се върне в заводско или по-добро състояние.

                              Коментар


                              • #30
                                От: И аз вече съм с патрол

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_25.jpg
Прегледи:1
Размер:237.8 КБ
ID:5755290Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_28.jpg
Прегледи:1
Размер:267.7 КБ
ID:5755291Доста съм намалил резолюцията, за да ги кача дано не са с много лошо качество.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X