Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търг в Ebay

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търг в Ebay

    Сега в ерата на интернет е лесно . За няколко минути можеш да се ориентираш за реалната цена на повечето неща .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #47
      От: Търг в Ebay

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Сега в ерата на интернет е лесно . За няколко минути можеш да се ориентираш за реалната цена на повечето неща .
      "Свят широк, шашкъни бол", казваше една моя учителка. Не го пренебрегвай.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #48
        От: Търг в Ebay

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Сега в ерата на интернет е лесно . За няколко минути можеш да се ориентираш за реалната цена на повечето неща .
        Колега никога не знаеш къде е заровено кучето, купих си къща в Лондон и почнах ремонт... В едната баня имах една супер нефункцйонална и грозна за мен вана тип корито дето сати на 4 крака по средата на стаята, даже нямаше и канал на дъното... ама имаше и мивка в същия стил. Чудех се къде да я изхвърлям понеже и тежеше боклука. Един познат ме светна да я пусна с 1 паунд начална цена и да пиша че куповача трябва да си я вземе. За 1 седмица и кйчиха цената на 82 паунда и на толкова я купиха!!!
        То и това ми е единственната продажба там де...
        0-

        Коментар


        • #49
          От: Търг в Ebay

          Цените и оценяването са доста относително нещо . До преди няколко години като се продаваха машини в холдинга аз им определях цените и се занимавах да ги продавам . По някое време директора реши да ползва услугите на някакъв лицензиран оценител на ДМА и тогава се почна купона . При поредното прехвърляне на фирми решиха да правят някаква оценка на наличните ДМА и аз с колегата правихме опис на машините . Понеже част от тях са набори на дядо ми и нямат табелки му писах механична ножовка 09.09.1944 година и така за още 4-5 машини . По някое време оценителя ми се обажда да ме пита дали не се ебавам с него и това 09.09.1944 година . Викам му пич още по стари са останали са от евреите при основаването на завода някъде 1922 година . Той не ми повярва и дойде да ги види щото не можел да намери аналози в интернет колко струват . Та сега си имаме нереално високи оценки на машини които цената им е теглото в скрап . Сега пак стигаме до моята цена ама след една - две години чакане
          Последно редактирано от sek.1; 20-06-19, 05:19.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #50
            От: Търг в Ebay

            Точно тук колега идва мястото на търга... пускаш на цената дето дава скрапа и накрая продаваш на реалната цена. Аз за ваната бях готов и да дам някои паунд само да се махне...
            0-

            Коментар


            • #51
              От: Търг в Ebay

              При търговете я има хазартната тръпка . Не веднъж съм наблюдавал случаи , когата цената на употребявана вещ надвишава стойноста си като нова . Обикновенно много хора залагат в последните секунди , не винаги има време за сверяване на часовника .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X