Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търг в Ebay

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търг в Ebay

    Здравейте искам да попитам имали някой който играе по търгове в Ebay,че ми трябва една част за ATV.Благодаря предварително

  • #2
    До: Търг в Ebay

    какво искаш - съвет или някой да я купи вместо теб ?
    можеш да си направиш регистрация; евентуален проблем е, че на някои търгове ти искат минимум репутация;
    Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

    Коментар


    • #3
      До: Търг в Ebay

      Напиши какво искаш на лично и адреса на търга.
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Търг в Ebay

        Я да раздвижа темата
        От доста време си пазарувам в Ebay, но досега не бях играл на търг.
        Така , на 6-ти спечелих един търг, преведох парите през paypal , всичко точно и днес ... продавача отказал сделката ..... нкой знае ли какво е това ?
        Имам писмо , че ще ми върне парите , но .... има ли вариант да си получа стокат , а не парите ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Търг в Ebay

          С каква причина ти отказа сделката? В общи линии, ако не иска да ти я прати - няма да ти я прати. Ти можеш да му оставиш отрицателна репутация...

          Коментар


          • #6
            От: Търг в Ebay

            Никъде не можах да намеря обяснение.
            Опитах да оставя отрицателен коментар, ама от профила му не намерих тази опция.
            Съгласен съм, че ако не иска няма да я прати, ама какъв е смисъла ?
            Защо пускаш да продаваш нещо и след превод на парите , което за мен е финализиране на сделката .... се отказваш .
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: Търг в Ebay

              Защото може да е продал стоката чрез друга обява , и да е забравил да прекрати търга . Може стоката да се е повредила , да се е отказал и т. н . ако си получиш парите , всичко е наред. Понякога не им харесва цената на която е приключил търга , негова грешка че няма минимална цена . Единственото което можеш да направиш е да му сложиш негативен рейтинг .

              Коментар


              • #8
                От: Търг в Ebay

                Добре че си платил с пейпал, няма как да изгориш с парите. Преди години си купих тука един златен ланец за 800евро, но нямах тогава пейпал и платих с банков превод. Е той взе парите и забрави да го изпрати.
                Отидох в полицията дадох показания, показах нашата кореспонденция и така след 3 месеца получих писмо, че той е намерен,признал си е всичко, не съм единствен изпратил пари, той си е платил наложената глоба от 2500е, и за тях въпроса е приключил.
                Попитах дали ще ми бъдат върнати парите, и отговора беше не можем да го накараме насила, само по съдебен път. Така че плащане само с пейпал или на ръка.

                Коментар


                • #9
                  От: Търг в Ebay

                  Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
                  Защото може да е продал стоката чрез друга обява , и да е забравил да прекрати търга . Може стоката да се е повредила , да се е отказал и т. н . ако си получиш парите , всичко е наред. Понякога не им харесва цената на която е приключил търга , негова грешка че няма минимална цена . Единственото което можеш да направиш е да му сложиш негативен рейтинг .
                  Тоест изчаквам няколко дни да видя дали са ми върнали парите и търся как да му сложа червена точка

                  Първоначално публикуван от vasil lazarov Преглед на мнение
                  Добре че си платил с пейпал, няма как да изгориш с парите. Преди години си купих тука един златен ланец за 800евро, но нямах тогава пейпал и платих с банков превод. Е той взе парите и забрави да го изпрати.
                  Отидох в полицията дадох показания, показах нашата кореспонденция и така след 3 месеца получих писмо, че той е намерен,признал си е всичко, не съм единствен изпратил пари, той си е платил наложената глоба от 2500е, и за тях въпроса е приключил.
                  Попитах дали ще ми бъдат върнати парите, и отговора беше не можем да го накараме насила, само по съдебен път. Така че плащане само с пейпал или на ръка.

                  Винаги плащам с peypal , до сега два пъти са ми възстановявали пари при опит за измама .
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търг в Ebay

                    Ако отидеш на “my eBay” , там трябва да има история на поръчките - purchases, и оттам би трябвало да има опция за оставяне на обратна връзка leave feedback. Там му слагаш минусите и описваш какво и как.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търг в Ebay

                      Аз пък те съветвам да не бързаш . Човека може да си е коректен , всичко се случва . Виж му рейтинга и прецени сам . При отмяната на поръчката трябва да пише причината за това .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търг в Ebay

                        хаха, ситуации в Ибей всякакви. Преди време продавах една вещ в сайта, стойността беше около 500 евро.... човек ми писа, че иска да я купи и го направи. Вечерта ми писа, че се отказва ( демек, беше ми развалил листинга вече) Не го разпитвах допълнително и се съгласих. На другия ден същият човек пак ми писа. Купувал вещта, просто предната вечер жена му влязла в профила, който явно им бил общ, помислила , че това е някаква схема за измама, защото съм от БГ, и писала от негово име за да откаже сделката. В крайна сметка си плати, пратих му вещта , получи си я и всички останаха доволни. Така че не прибързвайте с изводите и винаги гледайте фийдбека на човека, с когото контактувате. Коректните търговци държат много на положителният си фийдбек и биха отстъпили много при някаква нередност от тяхна страна , само за да не получат минусче.
                        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                        Toyota Land Cruiser KDJ 125

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търг в Ebay

                          ибей и пейпал са се разделиха, да знаеш само!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търг в Ebay

                            В peypal ми излезе че е върнал парите.
                            Обяснение от негова страна никакво , пробвах да се свържа с него не отговаря .
                            Оставих му отрицателен коментар.
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търг в Ebay

                              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                              В peypal ми излезе че е върнал парите.
                              Обяснение от негова страна никакво , пробвах да се свържа с него не отговаря .
                              Оставих му отрицателен коментар.
                              При липса на обратна връзка от негова страна за причината - negative feedback си е съвсем на място.


                              Враг усраине

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X