Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

    ( За актуална информация, моля проверявайте ту: card.offroad-bulgaria.com )


    Уважаеми колеги,

    С Петрол АД постигнахме договореност да бъде издадена карта за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com с която всеки притежател ще зарежда гориво с отстъпка.

    Малко по-късно ще публикувам точните отстъпки, договорено е максималното което е възможно.

    Петрол АД е много подходящ партньор защото има бензиностанции в много малки населени места и покритие на цялата страна. Ако нещата потръгнат добре, нещо в което силно вярвам, полза ще има не само за всеки от нас но и за форума като цяло.

    Картите се получават безплатно и без допълнителни условия. Няма лимити, задължителни количества или други ограничения. Можете да си вземете карта както от редакцията на OFFNews, така и от други места, за които в момента създаваме условия. Всъщност ако някой има магазин или офис на подходящо място направо да пише...

    Картите са специална договореност, ако на някоя бензиностанция ви поискат регистрация, моля заявете, че картите са служебно регистрирани.

    Всеки картопритежател, който е използвал картата, ще участва в специална годишна томбола с големи награди... (Не се изисква нищо друго)


    Бензин A-96 Extra Force и Бензин A-98Н 0.08
    Бензин A-95Н и Diesel Pro Force 0.06
    ГПБ 0.03
    Метан 0.03
    стоки*без акцизни-цигари, винетки, лотарийни билети 5%



    Публикувам отстъпките, както са по договор. Отделно ще има и допълнителни но са в зависимост от количествата реално закупено гориво..., картите изглеждат така:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_IMG0429.jpg
Прегледи:1
Размер:239.6 КБ
ID:6131030Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_IMG0430.jpg
Прегледи:1
Размер:157.0 КБ
ID:6131031
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 29-10-17, 19:16.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

    Венци , синовете ми имат магазин в центъра на Благоевград и няма проблем ако пратиш 10-20 карти за хората от региона да си ги получат в магазина. За мен също една бройка.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

      С удоволствие, но ще пратим поне 200, няма как офроуд хората покрай вас да са толкова малко... Моля за координати на лично за до кой да се пратят...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

        Също мога да помогна, стига да има желаещи в региона.
        Магазин за авточасти, и канал за смяна на масла. Казанлък ул."Братя Жекови" 17 - до р-т Опела.
        Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

        Коментар


        • #5
          От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

          Не е ли по-лесно да се активират офроудските карти към Петрол...?

          Коментар


          • #6
            От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

            Ако беше да сме го направили :-) Влизането в системата на компания като Петрол не е лесна работа, важното е, че стана... По-скоро за в бъдеще ще мислим как да добавим и един бар код върху тези карти и да поканим още големи фирми да се включат... Но стъпка по стъпка...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Ако беше да сме го направили :-) Влизането в системата на компания като Петрол не е лесна работа, важното е, че стана... По-скоро за в бъдеще ще мислим как да добавим и един бар код върху тези карти и да поканим още големи фирми да се включат... Но стъпка по стъпка...
              Да, знам, че се мисли правилно.

              Коментар


              • #8
                От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                ...
                Малко по-късно ще публикувам точните отстъпки, договорено е максималното което е възможно.
                ...
                И ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                  И....пише - "след празниците" бе Ники А ние тайничко ще се надяваме да бият Марешки..?
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                    Не е ли по-лесно да се активират офроудските карти към Петрол...?
                    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                    Да, знам, че се мисли правилно.
                    А за какво беше питането?
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                      А ние тайничко ще се надяваме да бият Марешки..?
                      Не се и надявай
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Не се и надявай
                        Е,аз...така...тайничко,нали... Поне 10ст. през делничните дни 20 през неделничните..? Все е нещо...
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          Е,аз...така...тайничко,нали... Поне 10ст. през делничните дни 20 през неделничните..? Все е нещо...
                          Надеждата слепи човека. Актуалните отстъпки за клуб "Грифон" на "Петрол" (регистрирани карти) са: 5 - 7 стотинки/л за бензин 95 и дизел и 3-4 стотинки/л за газ.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                            Аз имам с 10ст. на литър отстъпка, ама нещо не ме кефи. Мотора ми даде плашешт разход със по скъпия им бензин а и нафтата им нещо не я бива. Отделно че държат най-скъпите цени в нашия регион та и с тази отстъпка пак е танто за кукуриго.
                            "Do not correct a fool, for he will hate you;
                            Correct a wise man, for he will appreciate you."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Карта на Петрол за членовете на OFFRoad-Bulgaria.com

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Надеждата слепи човека. Актуалните отстъпки за клуб "Грифон" на "Петрол" (регистрирани карти) са: 5 - 7 стотинки/л за бензин 95 и дизел и 3-4 стотинки/л за газ.
                              Точно такава си имам,която,сега се сещам,че дори не помня къде е... Нали си съгласен,че човек който на 100 лева гориво смята икономията на два (почти) трамвайни билета за "далаверка" е...абе,как да кажа... Инче също може и от "Шел",там пък дават подаръци - за един тон гориво - шапка!Шел!!!
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X