Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на двигателя.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почистване на двигателя.

    Здравейте! Гледам върви в социалната мрежа една реклама за почистване на двигател, катализатор, DPF филтър, дюзи и инжектори и изобщо целия мотор от нагари чрез декарбонизация. Та питането ми към вас колеги е, има ли някой от вас, който е пробвал или има наблюдение на този метод? Реално има ли го това подобрение в работата на двигателя или е внушение след направена такава процедура?

  • #2
    От: Почистване на двигателя.

    На мен ми звучи като нано-бълбукаторна технология и предпочитам да си го карам мръсен.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #3
      От: Почистване на двигателя.

      Май това ще новия вариант -за събиране на пари- като водородния бълбукатор.
      Последно редактирано от EIvanov; 12-04-17, 18:59. Причина: Допълване.

      Коментар


      • #4
        От: Почистване на двигателя.

        Първоначално публикуван от Yury Преглед на мнение
        Здравейте! Гледам върви в социалната мрежа една реклама за почистване на двигател...
        Ти,маркучичетканямашли?
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #5
          От: Почистване на двигателя.

          Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
          Май това ще новия вариант -за събиране на пари- като водородния бълбукатор.
          Е то туй май е на същия принцип.

          Коментар


          • #6
            От: Почистване на двигателя.

            Върши супер работа. Не съм ползвал, но познати казват, че работи
            Чувал съм, че като допълнителен ефект има и подобрено светене на фаровете. Отдавам го на това, че от почистването на двигателя се повишават леко оборотите му, оттам и оборотите на генератора. Както се знае-генератпора се върти с доста по-големи обороти от коляновия вал, та малко увелучение на оборотите на вала-доста осезаемо увеличение на оборотите на генератора. А какво означават по-големите обороти-да кажат специалистите, това което аз знам е, че се повишава напрежението, а с него и съпротивлението, а един познат електротехник даже каза, че и генериращата индукция намалявала, та ефекта е съвсем очакван.

            Провай, и сподели, на всички ще ни е интересно
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Почистване на двигателя.

              Първоначално публикуван от Yury Преглед на мнение
              Здравейте! Гледам върви в социалната мрежа една реклама за почистване на двигател, катализатор, DPF филтър, дюзи и инжектори и изобщо целия мотор от нагари чрез декарбонизация. Та питането ми към вас колеги е, има ли някой от вас, който е пробвал или има наблюдение на този метод? Реално има ли го това подобрение в работата на двигателя или е внушение след направена такава процедура?
              Те това е карбон.
              https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92...BA%D0%BD%D0%BE

              За ква идиотия е питането .Дай по подробно -да няма после че ,хумора ти е дошъл в повече.

              Коментар


              • #8
                От: Почистване на двигателя.

                Това повечето се прави и с много газ и има смисъл на задънен мотор от ниски обороти или ненатоварен такъв.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Почистване на двигателя.

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Върши супер работа. Не съм ползвал, но познати казват, че работи
                  Чувал съм, че като допълнителен ефект има и подобрено светене на фаровете. Отдавам го на това, че от почистването на двигателя се повишават леко оборотите му, оттам и оборотите на генератора. Както се знае-генератпора се върти с доста по-големи обороти от коляновия вал, та малко увелучение на оборотите на вала-доста осезаемо увеличение на оборотите на генератора. А какво означават по-големите обороти-да кажат специалистите, това което аз знам е, че се повишава напрежението, а с него и съпротивлението, а един познат електротехник даже каза, че и генериращата индукция намалявала, та ефекта е съвсем очакван.

                  Провай, и сподели, на всички ще ни е интересно
                  Бахтиии инДжИнера Хахахахаххах ,в началото само те подозирах.
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Почистване на двигателя.

                    Бъзикаш ли се? На такова прилича.
                    А аз съвсем сериозно предлагам на колегата да пробва. Ако не помогне(ама надали)-поне няма да навреди. Поне ще има по-чист двигател после.

                    И моля неразбиращите от материята да се ограничават, темата е съвсем сериозна, за да си правите гаргара.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Почистване на двигателя.

                      Първоначално публикуван от Yury Преглед на мнение
                      Здравейте! Гледам върви в социалната мрежа една реклама за почистване на двигател, катализатор, DPF филтър, дюзи и инжектори и изобщо целия мотор от нагари чрез декарбонизация. Та питането ми към вас колеги е, има ли някой от вас, който е пробвал или има наблюдение на този метод? Реално има ли го това подобрение в работата на двигателя или е внушение след направена такава процедура?
                      Почистват ти джобовете, с 20 лева на цилиндър
                      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Почистване на двигателя.

                        Увеличаването на оборотите на генератора изисква ли ползването на по-яки крушки? Не горят ли по-бързо? С ксенон как стоят нещата?
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Почистване на двигателя.

                          Реално се почистват джобовете на собственика.
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Почистване на двигателя.

                            Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                            Увеличаването на оборотите на генератора изисква ли ползването на по-яки крушки? Не горят ли по-бързо? С ксенон как стоят нещата?
                            По-скоро изисква подмяна на ремъка с кевларен, защото оригиналният не издържа....
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #15
                              От: Почистване на двигателя.

                              Първоначално публикуван от Yury Преглед на мнение
                              Здравейте! Гледам върви в социалната мрежа една реклама за почистване на двигател, катализатор, DPF филтър, дюзи и инжектори и изобщо целия мотор от нагари чрез декарбонизация. Та питането ми към вас колеги е, има ли някой от вас, който е пробвал или има наблюдение на този метод? Реално има ли го това подобрение в работата на двигателя или е внушение след направена такава процедура?
                              Тая декарбонизация незнам какво е.Дали чисти всичко,едва ли,всъщност дюзи в ултразвук и препарат се чистят със съмнителен ефект,та едва ли друго ще ги почисти.

                              Ако визираш ефекта който се получава когато на работещ двигател,със полвилизатор пръскаш във смукателните колектори обикновена,не-светена чешмяна вода,може и изворна,то ефект има,колко е постоянен или смислен незнам.Става въпрос за нагара по челото на буталото и горивната камера в някаква част.Всички знаем че при пробита гарнитура ,в цилиндъра в който е влизала охл.течност,и буталото и Свеща ако е бензин са чисти.

                              Аз лично,слагам бензин за 20 лв.и газ колкото може да върви по магистралата,така чистя инжектори,оправям мапа на компа от газта,чистя две ламбда сонди плюс катализатор,даже и ауспуха не се пипа от жега.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X